Vdáváte se také 20.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu někdo se stejným datem svatby? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli je budeme mít, tak si je určitě umotám sama. Jak mám v albu ten obrázek, zdá se to primitivní. Jen nevím, jakou barvu. My totiž nic jako barva svatby mít nebudeme. Já se vdávám v šampaň šatech, přítel má pískový oblek s meruňkovou košilí, takže světlé barvy. Tak nevím, jestli klasicky bílé nebo třeba smetanové vývazky. Uvidíme, podle barvy stuhy, jakou seženu na krk pro našeho pejsáka:)
Odpovědět
Profilova fotka
A jak máte udělanou výzdobu, když neladíte do jedné barvičky? Jinak máte na výzdobu už něco nakoupené? Já pořád jen koukám a hledám, ale nenakupuju, nevyznám se v látkách, tak pořád nevím organza-vlizelín, neumím si nějak ten stůl představit, co na něj všechno dát, aby hezky vypadal :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sari, je poměrně dost času, takže nemám nakoupené vůbec nic, vlastně ani nevím, jak bych to zdobila.. Nejspíš si objednám od známých pár balonků naplněné heliem, aby se držely pod stropem. A koupím pěkné ubrusy na stoly. Budeme to mít na myslivecké chatě, tak by to spíš bylo jako pěst na oko než výzdoba.
Odpovědět
Profilova fotka
To je fakt, my pořád váháme mezi 2 restauračkama, tak asi taky uvidíme podle toho, která vyhraje, ale v obou bude asi výzdoba tradičně svatební... bílý ubrusy na stoly, uprostřed nějaký ten pruh látky, který neumím vybrat a dozdobit to nějakými věcmi, ale vůbec nevím čím (svíčky, kamínky, kytky???, nebo něco dalšího a co?) :-D já jsem fakt tragéd, přítel nechává výzdobu na mě, tak bych nerada, aby se pak chytil za hlavu ;-) stejně tak výzdoba aut, Ondra bude mít asi cylindr (jen neví barvu, protože neví barvu auta) a já buď medvědy nebo kytku (otázkou je, co je hezčí, lepší, vkusnější)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych to tak viděla na bílý ubrus a nějakou smetanovou nebo zlatou látku (pravděpodobně vlizelín- je levnější). A zatížené to bude talíři s jídlem, takže ozdoby na stůl už řešit nebudu. A zdobení na auto nevím vůbec, asi ozdobíme jen auto nevěsty, stejně ze svatby pojedeme jen jedním. A ostatní budou mít jen ty stužky
Odpovědět
Šári, já taky teď řeším výzdobu - přesně jako Ty jsem nevěděla jestli vlizelín, tyl, organzu.... Ale když jsem na to koukala, tak ono opravdu záleží na tom, jak si to představuješ. Já mám taky totiž představu něco jako Ty - ubrus (asi bílý) a barevný pruh doprostřed. U nás je barva svatby červená, takže pruh je jasný. Ale teď jde o ten matroš. Pokud chceš ten pruh doprostřed spíš jako rovný (něco ve stylu prostírky, nebo dalšího ubrusu) - prostě aby se to nekrabatilo, nehrnulo apod. tak to je lepší ten vlizelín - je pevnější a ten matroš je takový jakoby papírový - nebo nevím, jak bych to popsala, ale je to taková ta látka (jakoby vylisovaná vata) co se dává např. do kytic. Ale někdo zase dělá uprostřed stolu takové to řasení a vlny - na to je zase asi lepší ta organza - je jemnější. Jinak kromě svíček a nějaké kytky jsem přemýšlela nad kamínky a umělými plátky růží. Ale na svatbě sestřenice měli i peříčka a taky to nevypadalo špatně. Jinak teď na oslavě padesátin mé mamky jsem objevila super věc - papírové ubrusy. Teď už prodávají všechny možné barvy i třeba s nějakými motivy a ornamenty. Dali jsme to na stoly a doplnili těmi pruhy látky doprostřed a vypadalo to super! Od normální látky k nerozeznání a když se něco vyleje, tak to nevadí.... A prodává se to v rolích, takže nastříháte jak potřebujete.... Takže to je taky možnost. Vývazky jsem taky dělala do barvy - základní mašle bílá a k tomu tmavě červená smyčka s kytičkou uprostřed :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusijap A ty papírové ubrusy jste koupili v obchodě nebona netu? Poradila bys, kde se to dá sehnat? Já jen, že abych kupovala ubrusy (na myslivecké chatě asi bílé nebudou), tak bych se finančně pěkně prohla (a přitom zbytečně).
Odpovědět
Evi já bych na tvém místě udělala ty vývazečky champagne. Co nejvíc k barvě tvých šatů. Nám bude výzdobu dělat přímo restaurace, vyděla jsem fotky a dělají to moc krásně, takže to řešit nemusím. A dekoraci na auto už mám. Mrkněte ke mne do alba, kdybyste takovou taky chtěli pošlu kontakt na holčinu, co je vyrábí. Už několik holek mi psalo do IP, kde jsem to dekor. koupila. Narazila jsem na ní přes aukro:-))ta holka je dělá v různých barvách.
Odpovědět
Profilova fotka
Pincola: Asi jo, uvidíme podle toho, jako seženu stuhu.
Odpovědět
@kajovaevicka No my jsme je kupovali v Makru - já jsem prve ani netušila, že něco takového vůbec je k sehnání. Byly to takové veliké role, ale nepamatuju si, kolik metrů. Ale měli jsme stolů cca 25 - 30 metrů (cca pro 50 lidí) a ještě tam hodně zbylo - takže se dalo i na stoly s rautem apod. A ta role vyšla cca na 250 Kč. My jsme měli lososovou s takovým vytlačeným ale nebarevným vzorem a bylo to moc hezké. A protože budeme mít svatbu ve vypůjčených sálech (něco na styl kulturáků), tak to asi taky udělám tak - protože ubrusy jsou drahé a co pak s nimi.... Takže fakt doporučuju. Ale jinak kde jinde se to dá sehnat nevím - ale určitě na netu něco bude. Mrknu po tom a pokud něco najdu, tak dám určitě vědět :-) Jinak zkusím někde najít fotku z té mamčiné oslavy, abys měla představu, jak to asi vypadá :-) Ale fakt k nerozeznání od normálního ubrusu....
Odpovědět
Pincola ta ozdoba na auto je moc hezká. Na kolik to vyšlo?
Odpovědět
Profilova fotka
@lusijap Do makra pojedeme určitě před svatbou, bude se tam kupovat jídlo, protože hostinu si budeme dělat sami, tak po tom mrknu. Ale určitě je to dobrá věc, jak říkáš ty, co pak s těma ubrusama... A kdybys sem hodila fotku, bylo by to úplně super:)
Odpovědět
Článek se načítá
@kajovaevicka Tak jsem dala do alba jednu fotku, kde je trošku vidět i ten vzor - je to ta poslední. Před Vánocemi měli v Makru různé barvy, po Vánocích jsem viděla jen bílou - ale nevím, jestli to bylo proto, že to bylo vyprodané, nebo jestli to přes rok mají nějaké omezené.... Ale to se dá zjistit. Ale hlavně se nelekni až to budeš hledat, někdy to mají mezi věcmi na oslavy a párty a někdy je to tam jak jsou toaletní papíry a různé papírové věci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pincolo na kolik tak vyjde ta ozdoba na auto? Je to vážně hezký, něco takové z organzy jsem taky chtěla vyrobit, ale nejsem si jistá, jak na to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lusijap Ty jo, my teď máme to samé, akorát šedé pod stromečkem:) A naši měli to červené uprostřed na vánočním stole:) Určitě se po tom v makru kouknu, díky moc:) Až změřím rozměry stolů a tak:)
Odpovědět
@kajovaevicka :-) No ono se to asi bude prodávat i jinde. Před Vánocemi taky byly hodně takové ty nastříhané čtverce a pruhy - něco na ten styl, co tam máme uprostřed. Ale tohle je fajn, že to je velké a v kuse, tak si to nastříháš, jak potřebuješ :-) Tak hodně zdaru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Snad se to povede:) Mně to taky přijde ideální, fikneš to tam, kde potřebuješ a neřešíš. Ale uvidíme, celkově já na tu výzdobu moc nejsem a už se nabízela svědkyně, tak jí to možná nechám:)
Odpovědět
Holky stála nějakých 500kč +poštovné. když chcete i pro ženicha, to dělá také, ale bez kytky, tak to bylo myslím za 750obě. Přišla mi poštou, dobře zabalená. Upozorňuju že ta kytice v předu není moc velká. Kdo chce takvou tu obří, tak to nebude to pravé. Tahle je ve velikosti střední svatební kytice. Ale je to nesmírně krásná dekorace. Kamrádky, co jí viděly na živo říkaly, že tak krásnou ještě neviděli.
Odpovědět
Profilova fotka
Já právě pořád nevím, jestli kytici nebo medvědy, panenku nechci... :-| takhle by to bylo snadno přpevnitelný, i když já chci mít kaly, tak by to asi vypadalo divně, kdybych měla jiný kytky...ale ta organzová mašle by neměla být těžká vytvořit ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Já přemýšlím, že udělám jen tu organu a dole místo kytek to svážu pěknou stuhou. Jinak kamarádka tam měla ovečku Shaun, protože společné příjmení je Beranovi, tak to bylo pěkné. Já osobně nemám ráda umělé květiny a z živých by to bylo asi docela mastné, takže to nějak vyřeším domácím kutilstvím:)
Odpovědět
Profilova fotka
Já to taky tak vidím...mašli se pokusím stvořit sama a dolů půjdou asi ty medvědi, ty aspoň zůstanou, kytka zvadne a umělou taky nechci...
Odpovědět
Profilova fotka
Já už bych klidně vyráběla, jenže kdoví, jakým autem pojedeme:D
Odpovědět
Nebude to těžké, ta kytice je připevněná k tomu tylu. kdo je šikovný, tak to zvládne. Živá kytice je tak za 3 tisíce, to už jsem zjištovala a ve vedru na té kapotě zdechne. Medvědy jsem teď vyděla v bazárku, nějaká holka je prodává, tak se můžeš juknout šári:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takže je to tyl a ne organza? Já na ty medvědy koukala, díky, ale raději bych šedivý, zdají se mi hezčí... kéž by v bazaru někdo prodával stejně velký jen šedý
Odpovědět
Šári třeba budou, myslíš takové ty mee to you? ta holčina mi říkala, že to je tyl. Organza se asi dá taky použít. je měkká a lesklá. Ten tyl je hrubší. je to podobná látka z jaké jsou takové ty tužší závoje. Podle mne tam ty medvědy jen přišpendlíš. Já tu kytku k tomu mám jak kdyby přivázanou. Medvědy, ale většinou i půjčují v salonech. I kytice, ale mne se tam žádná nelíbila, já halt musela mít tuhle:-))
Odpovědět
Šári našla jsem v bazaru ještě tohle http://www.beremese.cz/bazar/svatebni...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mně právě došlo, že jsem od našich v listopadu k narozeninám dostala dokonalé naušnice, takže mám vlastně další věc vyřešenou:)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky, tak budu shánět žlutý tyl - nebo je to blbý, mám mít radši bílý a jen žluté mašle na auto? Nebo taky bílé? Poraďte co myslíte
Odpovědět
Ahojte všecky krásné budoucí nevěsty.....tak 1.1. padla řeč na svatbu a termín máme naplánovanou na 27.8.2011. Chtěla jsem se vás zeptat, jak jste daleko s plánováním??? Už máte šaty, prstýnky apod.??Četla jsem příspěvky pár uživatelek a docela mi začínají vstávat vlasy hrůzou, že mi ujel vlak :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mě vůbec nenapadlo, že by ty medvědy půjčili, vůbec nevím kde, šaty už mám, tak jen tak obíhat salony nechci - pro jistotu, co kdybych našla jiné šaty ;-) já bych si je klidně i koupila, ale chci šedivé a ty z bazaru jsou docela drahé (na to, kolik stojí nové) :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?