Vdáváte se také 20.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu někdo se stejným datem svatby? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pincola Však říkám, vezmi si kapesník... ty nudle nic moc a popotahovat nenápadně se nedá:D vlastní zkušenost
Odpovědět
@kajovaevicka A trubit do kapesníku je únosné? Asi jo, když to jinak nejde:-))
Odpovědět
@pincola Asi je únosnější troubit do kapesníku, než nudle u nosu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pincola jak říká @baracudas Jako fakt, nic jinýho ti nezbyde, když nechceš mít nudli. Lepší se jednou pořádně vysmrkat než celou dobu tahat nudli:D
Odpovědět
Ahojky holky, tak konečně si přítel zahel vyřídit rodný list a včera jsme se byli domluvit na radnici. Ale co mi připadá divné, na radnici po nás nechtěli žádný poplatek, přestože jsem se jich zeptala. Měla jsem pocit, že vždycky se platí za obřad, ne? Tento týden jsu dohodnout svatební menu a dneska dokoupit dekoraci. Na zkoušce líčení jsem byla a byla jsem úplně zklamaná, tak jdu dneska vyzkoušet jinou vizážistku, tak uvidím, držte mi palce. :-)
Odpovědět
@paja424 Ahojky tak to je něco podobného jako můj přítel :-) rodné číslo jeho svědka z něho tahám už bych to chtěla mít vyřízené....... jinak rodné listy už jsem tam zanesla. Poplatek neplatíš za svatbu na úřadě vůbec. Jen v případě, že je to na jiném místě a starosta by tam musel přijet. Jako to máme my - máme svatbu venku. To je finanční výhoda svateb na úřadě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@paja424 Jsem na tom stejne.. ja jdu na nové líčení v sobotu. Jinak holky zkouška účesu proběhla perfektně. Konečeně taky něco pozitivného. A aby toho nebylo málo, tak jsem dohodla veškerý květiny. Začínám zase volněji dýchat :)
Odpovědět
Ahojky holky, no jak to tady čtu, tak jsem se dobře pobavila :-D Hlavně proto, že si myslím, že na tom budu stejně. Taky se bojím té nudle u nosu, protože mě dojme každá ptákovina a brečím naprosto u všeho - natož tak u vlastní svatby :-D Ale kdo ví, třeba nakonec nervy zapracují tak, že brečet nebudu - často se mi stává, že když jsem hodně nervózní, tak se jen usmívám, ale nevnímám :-D Což by pro fotky bylo fajn :-D Já se navíc bojím toho, jak vůbec půjdu tou uličkou. Mám totiž dlouhatánskou vlečku, která je moc krásná, ale obávám se, že bude nepraktická :-D A doma v předsíni toho moc nenatrénuju :-D Takže asi nakonec budu ráda, že to vůbec ujdu :-D @pincola ale taky se moc těším na ten okamžik, kdy budu vystupovat z auta. Ženich mě sice uvidí už u mých rodičů, ale zase před radnicí budou všichni ostatní a to taky stojí za to :-) (tedy doufám, že mi to bude slušet :-D )
Odpovědět
Holky a já jsem v koncích, krize se dostavila. Všechno jsem měla naplánované, zařízené, vše bylo ok a najednou začala plánovat moje mamča. Všechno je jinak a já můžu zařizovat znovu :(
Odpovědět
@katerinanov No tak to je smůla :-( A jako moc plánuje? A jak moc Ti do toho musí kecat? Pokud Ti svatbu platí, tak chápu, že s tím moc nenaděláš. Ale pokud ne, tak si do toho nenech mluvit. Zvláště tak krátkou dobu před svatbou. U nás se taky pár nových organizátorů našlo, naštěstí jsem to udržela v mezích.
Odpovědět
Ahojky holky, poraďte jaký máte svatební dort? Myslím náplň :-) Nějak nevím, jaký udělat a klasický ořechový mi na svatbu moc nesedí... :-(
Odpovědět
@lusijap Nám paní cukrářka doporučila ovocný gel. Slyšela jsem to prvně. Říkala jsem jí, že nemáme rádi moc krémové náplně. Prý tam trochu toho krému být musí, aby dort držel, ona je profík a já jí věřím 8-) Zbytek právě doplní zmíněným gelem, který může být borůvkový, jahodový a ještě nějaký, ale to už si nevzpomenu. Dávala nám ochutnat a je to vlastně ztužené drcené ovoce (jsou tam skutečně kousky), nebylo to moc sladké, což se mi zdálo fajn.
Odpovědět
Článek se načítá
@katerinanov Tak k tomu snad u nás nedojde. Mamka se dala minulý týden slyšet...už aby to bylo za náma...tolik starostí. Podotýkám, že na starost měla pouze sehnat si na sebe šaty, s čím jsem jí jinak, než hlasem poradním pomoct nemohla. Měla jsem už na jazyku nějakou jadrnou odpověď, protože jediná, kdo toho může mít plné kecky jsem já, ale spolkla jsem to 8-) Jak moc a do čeho ti zasahuje?
Odpovědět
Nám do toho naštěstí nikdo nekecá, tak to je dobrý. Já jsem už ze zařizování unavená, už to nějak nechávám být. Akorát mne dnes chytl rapl a vešla jsem do dvou salonůp zkontrolovat, jestli tam náhodou neuvidím hezčí šaty. A neuviděla:-) Hele a taková otázka na tělo. Zhubly jste, vy které jste to plánovaly? Já ne :-( teď už moc času nezbývá....
Odpovědět
@baracudas Díky moc za tip! My právě taky nemáme rádi těžké krémy a zase mi někdo říkal, že ovoce v tom může brzo shnít - v tom teple... Ale tohle zní fakt dobře :-)
Odpovědět
@pincola Já jsem tedy nezhubla :-( Ale tak co, už s tím nic nenadělám :-D
Odpovědět
@lusijap No říkám si, že zatím je to v mezích, svatbu platí jen z části a říkám si, že se prostě jenom snaží. Ale mohla začít dříve :D
Odpovědět
@katerinanov Tak aspoň, že tak... Ale vím, jak to člověka rozhodí, když už má něco naplánované a nakonec přijde někdo s tím, že to musí být jinak :-D A je tedy fakt, že takhle krátce před svatbou je to asi o nervy :-D Ale tak drž se a snad to bude v pohodě ;-) Ale tak u maminky to ještě celkem chápu - u nás se mi pořád snaží svatbu organizovat strejda - manžel od mamčiné sestry... A hlavně má hlášky typu: "já tam nepřijdu, když tam není pozvaný ten a ten..." Podotýkám, že to už řekl u několika různých lidí - asi má doma seznam nebo co. Navíc já ho tam ani moc nechci, takže ho asi vždy naštve, když mu vzkážu, ať teda nechodí... :-D Mluvit si do toho nenechám, ale i tak mě to pak mrzí...
Odpovědět
@lusijap Strejda může být rád, že dostane dvacátého najíst a napít. Já nevím, že jsou lidi tak nevděční a potřebují do všeho kecat. Já být pozvaná na svatbu, tak neřeknu křivého slova, maximálně přihodím nápad, který nechám na posouzení hlavních aktérů a nevyhrožuju jako děcko ]-(
Odpovědět
@baracudas že jo? Já taky... fakt to nechápu, čeho jsou někteří lidi schopní... A ironie je to, že tenhe strýc původně ani pozvaný neměl být, nakonec jsem si to rozmyslela, protože je to manžel mamčiné jediné sestry - a takhle se chová... No ale tak co, já se s tím vyrovnám, i když mě to občas štve. Spíš mě štve, když si dovolují na mamku, protože něco říct mě si až tak netroufnou...
Odpovědět
@lusijap Lidi jsou různí no, škoda je, že takoví dokážovu ničit radost z příprav. To já zase nemůžu říct, že by mi mamča kazila, na jednu stranu nadávám, protože se to všechno komplikuje ale je to maminka, chce být užitečná a já jsem docela i ráda, že to se mnou prožívá. Holt takhle no :-D Jinak holky jak jste na tom s nervičkama?? U mě se dostavila krize, že už chci mít po svatbě. Ale jak rychle přišla tak rychle odešla a zase se těším na můj vysněný den. :) Dnes už jsem spoustu věcí odvezla k našim (šaty, boty a veškeré doplňky) a nějak jsem si uvědomila, že už to je za dveřmi.
Odpovědět
@katerinanov Já mám podobné pocity, chvíli se těším, chvíli mě zase jímá hrůza :-D Teď řeším problém se sehnáním šatů na převlečení. Přirozeně jsem to nechala na poslední chvíli a teď nevím, kam pro ně skočit. Nemáte některá tip na prověřený obchod s nepředraženýma (víc jak 1500 nehodlám investovat) a hezkýma šatama? 8-)
Odpovědět
@katerinanov Tak to je super, že s tou mamčou to není tak horký :-) Ono je jasné, že když je to maminka, tak chce pomoci :-) U nás je zase hodně aktivní přítelova maminka - někdy jsem z toho na nervy, ale zase si říkám, že bych mohla být ráda, že chce pomoct :-) Jinak já jsem na tom s nervama úplně stejně. Chvíli chci, aby už to bylo za náma, nebo respektive aby už byl ten den D a už se nic nedalo změnit - skrze dohady s organizací atd. Ale jindy se zase moc těším :-) Jinak jsem měla krizi, kdy jsem si říkala, že jsem se měla podívat ještě po jiných šatech (ty svoje už mám rok :-D), vymyslet jiný účes, líčení.... A to podotýkám, že jsem na zkouškách byla náramně spokojená.... To je jen nervama. Jakmile jsem šaty vytáhla ze skříně, věděla jsem, že jiné nechci :-D @baracudas Zkus wéwéwé e-elegance. Mají tam hezké ne moc drahé šaty a dodání bývá velmi rychlé, pokud je zrovna mají...
Odpovědět
@baracudas Tak to já jsem to taky nechala s šatama na převlečení na poslední chvíli a když jsem je předevčírem šla vybírat, vlezla jsem do 1. obchodu a vzala 2. šaty co jsem si zkusila. Už jsem se s tím nepárala... :-D
Odpovědět
@lusijap Super obchod, díky moc. Máš s nima nějaké zkušenosti? Objednávala jsem si totiž šaty z Bon Prix a hned jsem je posílala obratem zpět, neseděly velikostí, neseděla barva ani střih ;-( @katerinanov No tak já dávám internetovému obchodu ještě jednu šanci, pokud to ani tentokrát neklapne, opravdu už budu muset zajet koupit je osobně. Vzhldem k tomu, jaký to bude časový pres, tak to vypadá na první obchod a první šaty :-D
Odpovědět
@baracudas Já jsem si přes ně nechávala šít svoje svatební šaty a zkušenosti mám úplně nejlepší. Vše dodrželi, maximálně mi vycházeli vstříc a i když se stala chyba a šaty byly ušity v jiném odstínu, chybu uznali, informovali mě o tom a poslali obrázky abych věděla. A když jsem řekla, že je nechci, že trvám na původní barvě a že si i klidně počkám (objednávala jsem je před rokem, tak jsem měla času dost), tak mi obratem odpověděli, že samozřejmě, že chyba je na jejich straně a že termín dodrží. Protože šaty byly šité na míru, tak byla doba dodání 7 týdnů a já už za 4 týdny měla ty druhé šaty - takže byli naprosto rychlí, nevyčerpali ani lhůtu pro první šaty. Navíc mi poslali ještě dárek :-) Nevím z vlastní zkušenosti, jak sedí velikostně šaty, co už mají na skladě, ale jsou tam většinou míry, nebo tabulka velikostí a kamarádka i sestra tam byly taky max. spokojené (s těmi, co objednávaly podle tabulky velikostí) :-) Takže já můžu jen doporučit :-)
Odpovědět
@lusijap No šaty tam mají překrásné, objednávala jsem je z nabízených velikostí, páč na šití na míru už není jaksi čas 8-) Je to moje poslední šance, tak snad nezklamou. Ještě jednou díky za tip, o tomhle e-obchodu jsem vůbec nevěděla a to jsem myslela, že mám profičený celý net :-D
Odpovědět
@baracudas :-) Tak to jsem moc ráda, že jsem pomohla a že se líbí :-) Já jsem na ně taky narazila úplnou náhodou... A spokojenost zatím maximální :-)
Odpovědět
Profilova fotka
proč vždy když se podívám na rozpis plánovaných akcí na stránkách Berchtoldu, tak jsem naštvaná? Od jara máme rezerovovaný termín obřadu na 14. hod 20.8. a cca před měsícem, že tam budou mít pár kapel, ale byla jsem ujištěná, že až večer. A dnes se mrknu na jejich stránky a zápis kapel je ve 13 hod a začátek ve 14 hod. To si snad dělají srandu ne? Čekám na jejich vysvětlení už z toho začínám být nějaká unavená a to je svatba za 14 dní
Odpovědět
Ahojky holky, tak jak to zvládáte? Mě prozatím ještě nic nevyšlo v pohodě. Byla jsem domlouvat svatební menu a pan majitel mi řekl,že mi pošle rozpočet, na ten jsem čekala cca 5 dní a to mi ještě volal na čem jsme se domluvili, protože si to nepamatoval (byl takový veselý, když jsme to přišli domlouvat). Stejně tam všechno nebylo. Navíc na obědě byla u masa kapiová omáčka, o které nebyla ani řeč, tak jsme mu napsala,že ji nechci (poněvadž více než polovině naší rodiny není nejlépe po paprice) a on mi na to napsal,že pod masem musí být omáčka a že kapiová je nejlepší..Tak jsem mu znova napsala, tak uvidíme. Dále jsme se byla domlouvat s DJ, kterého mám domluveného asi půl roku. Ten tam přišel ještě s nějakým klukem a říkal, že on má akci z rádia, takže tam bude nejdříve hrát ten kluk a pak příjde ten, kterého jsem si objednala.. Mezitím se pokazilo auto jedním svatebčanům (a jen tak brzo nebude opravené)a nemají s kým jet, takže doufám,že si to zajistí.. S budoucí tchýni není řeč už tak 14 dní, protože je nervózní a pořád stresuje... Dneska mi volala paní ke které chodím na nehty, bála jsem se zvednout telefon, ale naštěstí to bylo jen,že by mě chtěla přeobjednat. Tak mám celkem veselo...Bojím se, co bude dále:-):-) A co vy?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?