Vdáváte se také 20.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu někdo se stejným datem svatby? ;-)
Odpovědět
aha, koukám že už tu byly rychlejší.-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak když se teda LETOS vdáváme, tak bych měla pohnout a najít nějakou brigošku navíc, aby bylo víc penízků na svatbu, když už je tak blízko :-D
Odpovědět
Taky si říkám šári. Čas letí a peníze nikde. Ale jsme letošní nevěsty :-) Už je to tak, tenhle rok je to o nás:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky už máte některá koupené boty? A jaký máte podpatky? Já jsem si koupila překrásné botičky ale ty mají vysoky podpatek ,a tedka váham jestli si mám mít velkej podpatek nebo malej? Všichni mi říkají že vysoký se moc nehodí.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky už máte některá koupené boty? A jaký máte podpatky? Já jsem si koupila překrásné botičky ale ty mají vysoky podpatek ,a tedka váham jestli si mám mít velkej podpatek nebo malej? Všichni mi říkají že vysoký se moc nehodí. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@defni Já si koupila balerinky. Nejsem na podpatky moc zvyklá, takže představa, že na svůj den bych trápila nohy na podpatcích... Není to o tom, jestli se hodí nebo nehodí. Pokud máš ráda podpatky a umíš na nich chodit, vezmi si je. Jestli se v nich necítíš, pořiď si něco nižšího. Bude to lepší než pak spadnout, zlomit si podpatek nebo celý den protrpět a pak si nemoct ani zatančit.
Odpovědět
Defni já už taky mám botičky. Podpatek je asi 5cm. Snesla bych i větší, ale mě v podpadkách bolej nohy, nejsem na ně zvyklá, tak by mi to nebylo pohodlné. Mám je v albíčku tak se mrkni.
Odpovědět
Profilova fotka
Já sio asi vezmu botičky, který už mám doma, nerada bych dopadla jako na maturitáku, kde jsem po půl hodině chtě nechtě musela do tenisek :-S mají podpatek cca taky těch 5 cm, budu je mít na obřad a focení, abych necourala šaty a pak co vydržím, ale do zásoby bych chtěla sehnat stříbrný nebo ještě líp žlutý balerínky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sari_ka: Máš pravdu, já takhle protrpím snad každý ples a vždycky si říkám, že už nikdy. Takže na svatbu jdu do balerínek.
Odpovědět
Ty moje botky jsou krásně pohodlný. Ale stejně mi do nich pani poradila gelové vložky. Přece jen ty šaty budou taky těžké. kdo je zvyklý na podpadky, tak v pohodě, ale já ne. U mne je to maximum. Myslím, že v nich vydržím až do večera. V létě podpadky nosím a jak říkám tyhle, jsou měkoučké. Stáli asi tak 1300kč. Ale já chtěla. Tyhle a ne jiné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kajovaevička: A nevíš kde sehnat nějaký hezký, pohodlný, aby hned nedřely nohy? ;-)
Odpovědět
Šári ty moje jsou ze Spálené na Praze 1 Střevíce a více. Maj tam šílených svatebních bot i balerínek. Mají bílé i krémové i champagne. Můj model je pohodlný. A pak různé boty velmi pohodlné mají v krámku ve vestibulu metra na Budejovické. Tam nakupiji ráda. Třeba v jarní kolekci nějaké žluté budou. mají tam dobré ceny. A nevíte holky, kde sehnat bílé popůlnoční šaty? Chci si je vyzkoušet, ne koupit přes net.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Sarinka- já je koupila za 200 na mimibazaru. Zkus kouknout tam. Ale je fakt, že jsem je hledala snad tři měsíce. Když jsem něco našla, buď to neměli skladem nebo to nebylo ve velikosti 40.
Odpovědět
Profilova fotka
S těma popůlnočkama je to děs, já chtěla žluté, ale to je skoro nemožné (pokud teda chci zakratý alespoň zadek :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Já popůlnočky asi řešit nebudu. Budu v šatech podle toho, jak se v nich budu cítit, pak se asi převleču. Vlastně já už popůlnočky mám, ale musela bych zhubnout a to se mi nechce :-D My budeme mít oslavu na myslivecké chatě, s grilováním a tak. Takže se možná už navečer převleču do kalhot a pěkného topu a bude to:)
Odpovědět
Šari žluté šaty jsem viděla v cool bootigue, nebo jak se to píše. je na Vinohradské 36 a nebo na Andělu. mrkni na webovky. V obchodě mají pak víc. Bílé tam taky mají, ale rozšiřovaly mi postavu. pak jsem koukala ve svatením salonu hned vedle a tam měli nááádherný střih, který mi padnul, ale zas byly dožluta. Prý champagne. Šari jestli ti nevadí že by nebyly vyloženě žluté, ale jen žlutavé, smětanové ale sytě, tak si je tam jeď zkusit. Ale stojej 2500. Já bych je snad i koupila, ale já chci bílé, nebo krémové.
Odpovědět
Profilova fotka
Coolboutique znám, ale na netu jsem nic žlutého nenašla :-( vlastně pořádnou představu o nich nemám, nechci za ně ale dát moc peněz, protože jak se znám, tak si budu svatební chtít užít a ne se hned převlékat, tak aby na ně vůbec došlo... ;-) žlutá by se mi líbila, protože svatbu máme do žluta a bílých budu mít asi za celý den dost, ale zase bych je využila po svatbě víc... jaký typ šatů si chcete koupit?
Odpovědět
Profilova fotka
Sari: Jaké šaty máš na mysli? Svatební nebo popůlnočky?
Odpovědět
Profilova fotka
Myslela jsem popůlnočky... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak. No já jsem ty svoje sehnala v C&A, jsou těsně nad kolena, lesklé, taková zvláštní barva, šedozlatá. Nahoře jsou skládané takže přes břicho volně splývají (nemám zrovna vel. 36, takže je to potřeba). A k tomu asi černé leginy. Ale jak jsem řekla, potřebovala bych zhubnout, tak se to bude odvíjet od toho:)
Odpovědět
Profilova fotka
To já jsem zatim ještě popůlnoční šatičky neřešíla. Ale budu se muset na ně podivat ,ať ještě neco seženu. :-) Nemáte nejaký typ na dobré vebovky?
Odpovědět
V těch kamenných obchodech mají víc zboží šari. Myslíte, že by třeba pomohlo vyjet do zahraničí a nakoupit tam? Že tam je lepší nabídka? Svatební seženu určitě, ale popůlnočky jsou problém:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych možná popůlnočky tak neřešila. Pokud nemáte šaty, které váží deset kilo a mají tři tuny spodniček, tak si myslím, že v nich třeba můžete vydržet až do konce. Kamarádka měla popůlnočky, kdyby bylo chladněji dokonce kostýmek. A pak juchala ve svatebním až do čtyř:)
Odpovědět
Ahojky holky, přidávám se s přáním všeho nej do nového roku. A hlavně, ať se nám ta svatba povede! :-) Co se týká botů, já už mám takové hezké balerínky - původně jsem je chtěla na celý den, ale teď jsem si říkala, že by to přeci jenom k těm šatům chtělo něco s alespoň malým podpadkem. Kvůli výdrži a také ženichovi nemůžu mít nic extra vysokého, ale na netu jsem se dívala, že se dají sehnat v pohodě s podpadkem kolem 3 cm a to si myslím, že je ideální, že v tom člověk chvilku vydrží :-) Ale jinak na nízké boty a balerínky je super i Deichman. Popůlnočky jsem sehnala už před rokem a půl v C&A za parádní cenu. Jsou bílé s černou výšivkou ve výstřihu. Tam se občas dá natrefit na hodně dobré věci za super ceny. Ale jak se znám, stejně budu až do večera ve svatebních šatech - budu si je užívat, přece jenom je to jen jednou :-)
Odpovědět
Jo a ještě Šári, s těma vývazkama.... Já jsem je loni dělala sama podle toho návodu, co tady někdo měl v albu a je to vážně jednoduché. První dva se Ti zdá, že si zasukuješ ruce a že to nedrží, ale pak se do toho dostaneš a je to v pohodě. A šlo to celkem rychle - strávila jsem tak několik večerů u televize :-) Takže se toho neboj. A je to lepší, protože si můžeš sama udělat několik variant a rozhodnout se, která se Ti líbí nejvíc :-) Já jsem si spoustu věcí takhle dělala před tím, než jsme odjeli na skoro dva roky do Španělska - protože jsme nevěděli, kdy se vrátíme a jestli svatba nebude dřív. No a můj problém je, že za tu dobu si říkám, jestli jsem neudělala moc velké (tenkrát jsem chtěla větší...) - takže je to taky na palici se mnou :-D Jo a holky, jak budete řešit myrtu do vývazků? Ani nevím, kde se to shání - asi v květinářství, že? :-D Ale kupuje se celý stromek, nebo vám to dají už nařezané? (Asi blbej dotaz... :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
No já myrty moc neřeším, protože příteli rostou na zahradě :-D tak na ně kouknu před svatbou a pokud to nebudou úplný košťata tak je asi otrháme a v nejhorším fakt květinářství, tam budou asi úhledně nastříhané bych řekla ;-) Ale do těch vývazků se asi pustím, díky za uklidnění, asi vezmu přítele do galanterie, ať se může vyjádřit :-D jo ještě dobrej tip od kamarádky, jestli znáte internetový obchod fler, tam jsou nějaký docela zajímavý produkty ke svatbě
Odpovědět
Profilova fotka
Lusijap: Do květinářství obvykle přineseš vývazky a oni ti tam tu myrthu přidají. Nemusíš se s tím dřít sama. Já nevím, jestli budu vývazky dělat, asi možná jo, úplně obyčejné, předpokládám, že by se to tchýni nelíbilo, kdyby tam nebyly.
Odpovědět
Tak to já to asi všechno koupím. Mne se stejně nejvíc líbí takové ty nejobyčejnější vývazky s myrthou. Ty jednoduché bílé a k tomu větvička. Doufám, že vývazky koupím na veletrhu a o větvičky poprosíme květinářku, co bude vázat svatební kytici.
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych to právě chtěla trochu sladit ke svatbě, takže žluto-bílé, ale uvidím, co na to přítel, i když takový malý detail mu bude asi jedno ;-)
Odpovědět
Tak to je fakt, že bude možná nepší, když si je uděláš sama. Bílo žluté jsem ještě neviděla, ale možná je to jen tím, že jsem po nich nekoukala.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?