Vdáváte se také 20.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu někdo se stejným datem svatby? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to se říká ale není to vždycky pravda. Někdy si šaty vyskoušíš a nic a někdy tě zase natchnou, ale pak časem přijdeš na to že to není ještě ono. A některé si zamiluješ na první pohled. :-D Já jsem si už pár šatiček zkoušela, ale zatím ještě čekám, až v lednu přijde móda svatebních šatů s Francie a Anglie a slíbovali že budou s vlečkama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já už je mám doma, nějaké jsem zkoušela a neseděly, tyhle sedí jako ulité, přesne podle mých představ :-D
Odpovědět
Holky vy už máte skoro všechny šaty doma. A já furt nic. |-| Defni a do kterého salonu přijdou t y nové šaty, že bych se taky šla podívat? Určitě bych vlečku chtěla.
Odpovědět
Profilova fotka
Pincola, taky máš na ně vebovky www.svatebnisalonkamila.cz. Majitelka je taková příjemná paní :-) kolem svateb se motá už patnáct let a vždycky práda poradí. :-)
Odpovědět
@pincola My jsme si pořídili zásnubáky z oceli a jsou nádherné, byly i levné :-) a s tím rozpočtem to je přesné jako u nás, nejdržaší položky budou šaty, svat. cesta a hostina, ale snad do srpna našetříme... |-|
Odpovědět
Děkuju, omrknu ty stránky. Rozpočet halt bude takový napjatý. Ale zase je lepší šetřit na svatbu, než na nějaký dluh. Takhle se ty peníze odkládají stranou veseleji :-D Holky krásné Vánoce přeji:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jaké byly u vás Vánoce? Dostaly jste něco ke svatbě? My dostali od rodičů peníze na prstýnky, tak mám mega radost, hned bych je koupila, ale všude mi přijdou nějak drahý, nechci nic moc výraznýho a za obyč kroužky dát devět tisíc mi přijde strašný :-| je teda fakt, že nechceme ocelový, rozhodli jsme se pro zlato (asi bílý, max,. kombinaci, ale v převaze bílého)
Odpovědět
Profilova fotka
@sari_nka Já bych brala t yznámý jelikož také spoustu věcí máme přes známý
Odpovědět
Profilova fotka
@pincola to jo to už máme skoro všechno jen máme štěstí že s předstihem..jelikož po novym roce hned všichni naběhnou do salonů a na úřady a bude to...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi máme taky ocelový a jsem z nich nadšená taky máme vypjatý rozpočet..ale snad to nějak zvládneme...
Odpovědět
@broucinek87 Určitě, my jsme na tom stejně :-) budeme mít sice jen 11 lidí, ale budeme si to všechno komplet platit sami, od nikoho z Honzovo rodiny po určitých zkušenostech nechci ani ťuk a naši toho mají dost.... ale už máme šaty, oblek, oba botky, vybraný termín a místo :-)
Odpovědět
Šári prstýnky za 9 tisíc, to tak odpovídá. My máme strop 10tisíc. Jdem vybírat za týden. Chceme jemnější, ale ono to i s rytinou vyjde na těch 10. Zkuste taky veletrh, mají tam prý slevy. Takže jsem tu jediná která nemá šaty :-( Jaký je to pocit jít si zamluvit šaty? Byla jsem zkoušet v jednom salonu, ale nevybrala jsem si. Hlavní je asi místo, fotograf, kameraman. To naštěstí máme. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@revival.lady tak u nás je to tak že přítel moc prstýnky nenosí a do práce nesmí takže aby mu doma ležel prstýnek za x tísíc nemá smysl a já taky nepotřebuju zlato...ta ocel je taková zvláštní a já mám ráda zvláštní věci :-)
Odpovědět
Brouci koukala jsem na vaše prstýnky a vybrali jste si moc krásné:-) Snad nám taky něco padne do oka, ale na veletrhu bývá prý prstenů dost velký výběr.
Odpovědět
Profilova fotka
@pincola nu tak sme je kupovali na dvakrá já si vyhlídla ve fox silver a přítel u něčeho jinýho..nu uvidíš..my je dnes posíláme vyrýt jelikož normálně do chirurgický oceli nerejou tak to budeme mít přes marre styl tam nám psala paní že nám je za 300kč vyryjou...tak už se těším až budou doma...jinak jsem se rozhodla že ty šaty nesjou ono tak se jěště po novym roce zastavím v tom salonu a změníme je...říká se sice že v jednoduchosti je krása ale já jsem holt na složitější přeci chceme bejt krásný ne?
Odpovědět
@broucinek87 Je to nádherný, neošoupe se Ti, nepoškrábe, nádherně se leskne... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu se k vám, přidat?:) My se zrovna před pár dny rozhodli pro toto datum:)
Odpovědět
Kajovaevičko vítej mezi nás. Moc gratuluju k datu, navíc k tomu nejkrásnějšímu ze všech:-)) Broučí podívej se ještě, to víš, že ano. ˇCas ještě je a musíš si být 100procentně jistá. Já chci taky složitější a s vlečkou a závojem. Proč si to nedopřát:-) Ty prstýnky máte krásné, už se taky moc těším až je budem mít doma.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky budete kupovat vývazky nebo vyrábět? Já byla přesvědčená o koupi, ale zdá se mi, že 6 Kč je celkem dost, jestli by se to nevyplatilo udělat sama doma podle svého, ale nevím, kolik je potřeba těch stuh a kolik tak stojí ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
No nejkrásnější datum... Jak se to vezme. Moje nejkrásnější datum bylo už letos, 7.8., když jsem se měli brát původně. Tohle datum je z nouze ctnost...
Odpovědět
Sari já je určitě budu kupovat, jinak bych si k nim přišpendlila i ruce. Koupě bude bezpečněší :-D Kajo já měla mít také jiné datum a nešlo to, ale zvykneš si. A jestli se vezmete 20.tak nejhezčí datum pro tebe vždycky bude 20. a na první datum si ani nevzpomeneš ;-) Už máš něco nachystané? Pochlub se.
Odpovědět
Profilova fotka
No vzhledem k tomu, že jsem tu původní svatbu zrušili měsíc před datumem, tak se přiznám, že toho máme dost, hlavně z těch dražších položek- šaty, boty, prstýnky, oblek, košili. Dokonce i oznámka jsme měli vytištěná, ale budou se muset tisknout znova, jen tam změníme datum. Dělali jsme si je sami, takže to není takový problém. Ale na tu letošní svatbu nemáme zajištěné vůbec nic. Na matriku zajdeme na jaře, to stejné s chatou na hostinu. A květina se u nás objednává týden dva dopředu.
Odpovědět
sari_nka: Sice to není moje datum ale nakoukla jsem. Jestli jsi šikovná, tak se Ti to určitě vyplatí. Stuhy je potřeba fakt málo na jeden vývazek-na úplně obyčejný jen s jednou stuhou cca 15cm stuhy-možná o něco víc, záleží jak je chceš velký. někde jsem tu viděla i návod-do kousku polystyrenu se zapíchaly špendlíky jako šablona a kolem nich se to pak obtáčelo-tak byly všechny vývazku úplně stejný:) A stuha-obyč saténová tě vyjde v galanterii asi 5m na cca 20-30kč - podle výrobce.
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan Díky za radu, asi to zkusím a uvidím, jak to půjde, koupit to můžu vždycky :-D když koukám na nevěsty, které si dělají ručně tolik věcí, tak závidím a jen nadávám na svoje levý ruce :-D ale tohle nevypadá tak složitě, ještě kdyby to fakt bylo s nějakým návodem, no to by byl luxus ;-) kdybyste někdo věděl, kde ho najít, budu vážně vděčná za radu
Odpovědět
Profilova fotka
@sari?nka Myslíš návod na vývazky? chvíli vydrž, dám to do alba
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka Přesně ty, to budeš moc hodná, díííííky
Odpovědět
Profilova fotka
@sari_nka Je to tam, poslední fotka
Odpovědět
Tak dneska je to první den, kdy můžeme říct, že se LETOS vdáváme:-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
@sari_nka někde v počítači ho mám shovanej, zkusím ho najít a pošlu ti to:) Je to fakt jednoduchý, uvidíš:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?