Vdáváte se také 20.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu někdo se stejným datem svatby? ;-)
Odpovědět
@revival.lady Koukni na Asap a jiní prodejci. je to diskuse. Tam vyhledej Atichoke, nebo přes hledač nicků a napiš jí. Ona pomůže:-) Rozumí tomu i ti šatky pomůže kdyžtak objednat. Zařizovala to kámošce a dobře to dopadlo:-)
Odpovědět
@kajovaevicka gratulace největší!!!! jsem šťastná, já z toho měla skvělý pocit, hned jak jsi mi to napsala. berte to a udělejte tam i hostinu, jestli to nebude drahé. Proč zbytečně přejíždět. Tak budem obě zámecké paní:-) Mě se strašně líbí už jen na to webu. A vydělas i salonek, kde se oddává? Nebo to chcete venku?
Odpovědět
Profilova fotka
@pincola Oddává se buď v salonku nahoře nebo ve sklepení, kde je šero, takže svíčky a tak.. My tam v kavárně určitě uděláme hostinu. Ale uvidíme, jestli tam půjde obřad. Protože tam oddává paní starostka z vesnice a ještě jsme s ní nemluvili, jestli to tam jde. Takže hostina určitě, obřad možná
Odpovědět
A kdyby tam obřad nešel tak by byl v tom salonku? nebo sklepení? A sešli byste pak do kavárny na hostinu? určitě prototehdy ta chata nevyšla, byl pro vás připravený tenhle zámeček ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyby tam obřad nemohl být, byl by na zámku v Lanškrouně, tam kde je oficiální oddací místo a na hostinu by se přejelo na tenhle zámeček. Ale my si moc přejeme, aby to šlo udělat na jednom místě.
Odpovědět
@pincola Děkuju Ti, moc :-) zkusím jí napsat, min. se poradím :-) No holky, já jdu do hajan, zítra do práce a vstávat v půl 5 :-N 8-( :-x
Odpovědět
Ty jo, tak to dobrou noc a krásné předsvatební sníčky. :-) Kdybys chtěla mám ještě jednu kámošku, ta měla šat šité v Čechách, ale taky šijou podle fotek. ;-)
Odpovědět
@pincola A nevíš, jak se to tam pohybovalo finančně? :-) jinak hezké ráno :D
Odpovědět
Myslím, že přes Asapa to bylo 6 tisíc se vším a tu té druhé kámošky 4tisíce se vším. Napíšu jí o kontakt:-)
Odpovědět
Děkuji Ti :)
Odpovědět
Už jsem jí napsala, hned jak odpoví, dám vědět:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, nějak se nám to tu zaseklo:) Tak já se pochlubím, dneska dorazila Kájovi ta kravata. A je fakt super, na cestě jsou dva deštníky a objevila jsem skvělé botky. Tak snad je dostanu. No a pak si necháme udělat rytinu na prstýnky. Loni jsme to neudělali (ještě že tak, když se to přesouvalo), ale letos si to necháme udělat. Ale asi jen naše jména, bez datumu:) Co vy, máte/budete mít rytiny? A co tam budete mít vyryto?
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky holky, nechystá se některé na výstavu Nevěsta do Ostravy? My prstýnky nemáme a přítel pořád tvrdí,že je čas...no to víte chlapi, Ti by nejraději je šli koupit v pátek 19.8. :-) Teda aspoň ten můj. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@paja424 No jo, chlapi:) Ale je fakt, že u nás se to zase řeší pořád:) Kája se na svatbu moc těší, většina věcí je jeho nápad. A důrazně jsem mu vysvětlila, jak to s termínama je:D Takže my měli prstýnky dva měsíce před svatbou...
Odpovědět
Ahojky holky, poslední dobou nějak nestíhám.... :-D Ale jsem ráda, že jsem o nic důležitého tady v diskuzi nepřišla :-) Jinak nic nového teď moc nemáme....tento měsíc je to horší s financemi, tak se musím krotit :-D Jen se mi podařilo koupit levně čokoládky, ke kterým budu vyrábět naše obaly, tak aspoň z toho mám radost :-) @kajovaevicka My tam máme vyryto datum svatby a každý jméno toho druhého :-) Vypadá to moc hezky. @paja24 No u nás je to to samo. Přítel má taky pocit, že týden před svatbou stačí na vyřizování věcí :-D Někdy by mě z něj kleplo. :-D Ale naštěstí prstýnky byl ochoten řešit dřív (asi má pocit, že to jediné je důležité :-D nebo nevím), tak ty už máme. Ale se vším ostatním je to přesně jak píšeš... :-D
Odpovědět
Já se chystám na tu výstavu do Ostravy a slyšela jsem,že tam jsou slevy na prstýnky,tak uvidíme,možná,že překvapí a půjde se mnou. Tak naštěstí to nejdůležitější už máme- místo obřadu,termín svatby :-) , místo hostiny, koláče zajištěné, Dj,fotografka... Jinak mě nic nenapadá.
Odpovědět
Profilova fotka
@lusijap No už jsem viděla jména s datem, ale v našem případě radši datum nedáme:D Jinak já měla včera DIY den:) Jsem ze sebe normálně nadšená. Vždycky jsem byla na výtvarce za čuňátko, nikdy mi nic nešlo a pak si takových věcí udělám sama:)
Odpovědět
@kajovaevicka No to chápu :-) Já jsem taky byla celá nesvá a po tom, co jsme si je u zlatníka objednali, tak jsem raději druhý den volala na matriku, abych si ověřila, že datum sedí (že tam třeba oni neudělali chybu atd.)... No a doufám, že vše dopadne OK :-D Tak to gratuluji! Úplně Tě chápu, já jsem taky vždycky hrozně nadšená, když se mi povede něco vyrobit :-) Hned má člověk lepší pocit a taky z toho máš jinou radost :-) Tak nějak je to prostě "jenom Tvoje" :-)
Odpovědět
:-) tak to je super... já už bych chtěla taky něco vyrábět, ale nějak nemám z čeho..protože má "budoucí tchýně" mi slíbila,že mi vytiskne jména na vizitky v práci a už od ledna čekám a pořád nic...jinak už mám vše nastříhané... O prstýnkách jsem uvažovala, že taky si necháme asi jen jména..
Odpovědět
Profilova fotka
Jmenovky zrovna vyrábět nebudu. Našla jsem ve vedlejším městě chráněnou dílnu, kde dělají opravdu krásné. Takže nechám něco udělat, aby to bylo i jako magnetky. Na to si fakt netroufám:) Nehledě na to, že udělám i dobrou věc:)
Odpovědět
@kajovaevicka tak to jsem nevěděla, že to taky takhle se vyrábí. Já jsem si říkala,že se mi nechce v nějaké tiskárně nebo svatebním obchodě dávat peníze, ale jestli to máš takhle,tak to fakt super.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@paja424 No nevím odkud jsi, ale zkus se podívat ve svém okolí, třeba tam taky něco najdeš. Nebo ti pak můžu poslat kontakt na tuhle, vymyslíš si to sama, oni to vyrobí za pěkný penízky:)
Odpovědět
@kajovaevicka já jsem z Ostravy, tak se zkusím kouknout.. Protože se asi nedočkám vytisknutých jmen. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nevíte kde sehnat španělský závoj - mantila či jak.. ? Dlouhy až na zem a čiště bílý?
Odpovědět
@veru_m Viděla jsem ho tady na bazaru v sekci závoje :)
Odpovědět
Tak jak jdou přípravy srpněnky? ;-) Máte některá něco nového? Já jsem dnes hledala motto na oznámko. Do článku do fotoblogu jsem zkopírovala, ty které se mi líbily. Jinak zatím nic.
Odpovědět
Profilova fotka
@pincola My máme jen novou dekoraci na stůl - takové ty kuličky sající vodu, koupili jsme to na zkoušku a moc se nám to líbí ;-) Ještě máme téměř hotové oznámení, teď ho musíme vytisknout a zjistit, jestli je to definitivní :-D
Odpovědět
Sári a máte ty kuličky a oznámko v albu? Omrkla bych:-)
Odpovědět
@pincola Já ano, Aničko...v albu. Nebudu mít šaty, co jsem chtěla :-( napíši Ti do IP...
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě ne, nemám doma teď foťák, ale určo vyfotím a v albu to bude :-) @revival.lady Pročpak je nebudeš mít?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?