Vdáváte se také 20.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu někdo se stejným datem svatby? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
obřad na zámku Berchtold, ale hostinu asi jinde. Původně jsme chtěli v Průhonickým parku, ale když mi při rezervaci řekli o cca 2500 vyšší cenu, tak jsme to vzdali. A vy kde?
Odpovědět
Profilova fotka
@leg My to máme na Skalce v Mníšku pod Brdy, o Průhonicích jsme taky uvažovali, ale pak jsme přesídlili na stranu blíž k bydlišti přítele :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak budeme mít možná nakonec i kameramana, kamarádka mi dohazuje svého manžela, tak snad to vyjde :-D doma mi to podle všeho prošlo ,tak mám radost :-D
Odpovědět
@sari_nka Tak to gratuluju, to je super :-) Holky, tak mně už asi fakt šibe.... Myslela jsem si, že už mám klid, ale asi ne.... Dneska jsem měla opět svatební sen. A tentokrát jsem ve svatební den nemohla najít svoje šaty :-D Pak jsme jeli na obřad, kde si svatební vývazky rozebrali úplně cizí lidé, takže na svatebčany nezbylo :-D A nakonec jsme nervózně čekali na obřad a zjistili, že jsme na radnici o 3 hodiny dřív a při tom čekání se mi totálně roztekl mejkap a nalíčení, řasenka, no všechno a ženichovi někdo ušpinil oblek.... lidi se naštvali, že je to čekání nebaví..... No sranda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to je masakr. Už jen půl roku do svatby:) Pamatuju si, když jsem si tohle říkala loni, tak jsme zrovna vybírali prstýnky a šaty:)
Odpovědět
Tak půl roku do svatby, to už je slušný :-D To už rozhodně není brzy na plánování a Luci bohužel ani na tyhle děsivé sny :-D Evi ale stejně, kdyby ses vdávala vloni nebyla bys tu teď s námi. Za dva měsíce, které utečou jak nic už to budou jen 3 měsíce a svatby pro sezonu 2011 už pojedou jak na drátku. Dubnovky už tu budou mít fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
@pincola Je fakt, že bych vás nepoznala, kdybych se vdala loni. Ale stejně, už to chci mít za sebou:)
Odpovědět
@kajovaevicka teď už se dočkáš:-) ujištuju tě že to uteče :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pincola Jo jo, utíká to rychle:) Jsou to dva měsíce, co jsme se pro tohle datum rozhodli. To je mazec
Odpovědět
No vidíš a za stejnou dobu, za ty dva měsíce si budem říkat, že svatba je z anecelé 4 měsíce a to je období těsně před svatbou. To už všechno budem mít a budem se Evičko už jen nervovat:-))
Odpovědět
Profilova fotka
Já se nervuju už teď:D Saakra, měla bych s tím něco dělat. Jsem si myslela, že až začnu pracovat, budu to řešit míň. Ale je to přesně naopak. Sice už nevisím na beremku celý den, ale pořád přemýšlím nad svatbou:)
Odpovědět
@kajovaevicka Já si myslím, ž ejsme na tom asi všechny stejně. neboj, zvládneme to. A kdyby něco, budu v den D na mobilu. Můžem si napsat ze svatby na svatbu:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No jasně:D "hele, tak co, už jsi řekla ano?" "No hele, zrovna teď, už čekám, až se podepíše :D" Myslím, že si napíšeme den před svatbou a pak den po ní. I když samozřejmě, slíbila jsem ti, že budu na netu ráno:) Už aby to bylo:)
Odpovědět
"Jéééžiš já nevím, kdy říct to ano"""" """ Jééééžiš já se neumím podepsat""""""" "Jéééééžiš já si někam odložila kytku a teď jí nemůžu najít"""" a nebo to začne "jééééééžiš já zaspala"
Odpovědět
Profilova fotka
:D Koukám, že tvůj den bude samej jeeeeeeeeeežiš:D
Odpovědět
Profilova fotka
Takk se po dlouhé době hlásím a mám hned novinku už máme objednané oznámka...30ks za 705kč i s poštou a obálkami zdarma....kus za 12,50kč...hned jak budu mít kopii co budu muset schválit tak vám ji sem vložím snad už dnes či zítra by to mělo přijít mailem...strašně se těším...a pak už máme vše jen táta nemá boty a malej ještě oblečení ale pro toho až úplně poslední roste nám jak z vody...už se těšíte?už jen 180dní
Odpovědět
Tak to je mazec, jak se to krátí.... asi mě klepne pepka. Už se těším, až to budeme mít za sebou. Až opadnou ty starosti a pak už budeme jen s rodinou a kamarády pařit a řádit do rána :-) Ale už se mooooc těším, až sem všechny lupnete fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, taky se moc těším, až budeme porovnávat fotky:) Holky, to stejně bude mazec:)
Odpovědět
Holky.... průser :( peníze, co jsme měli naspořeno na svatbu, tak jsme museli dát na opravu auta...někdo se nám pokoušel jej vykrást a škody veliký... :( hledám brigádu jako divá...
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady Tak to je v řiti. Jako já se tak strašně děsím toho, že našetřím a pak to někam půjde do háje. Vždycky jsme začali spořit, aby se něco pořídilo a odešla důležitá součástka na autě, nebo se nutně muselo něco zaplatit a tak. No je mi jasný, že já ušetřím a před svatbou do toho něco vletí:(
Odpovědět
@kajovaevicka My jsme byli na víkend u našich, místo bylo jen na vzdáleném parkovišti... a druhej den jsme chtěli jet za babi, teď koukáme - nakřuplý okýnko, ta guma celá povytažená, ukradli (nevím proč) stěrač a píchlá jedna pneumatika...holky já řvala půlku noci :-( měsíčně oba berem jen 25 a 23 musíme, prostě musíme dát pryč... koukám po brigádách všude možně... snad to půjde,máme malej rozpočet, jen 25 000... a v nouzi nejvyšší začínám přemýšlet o půjčce :(
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jo, jsou to blbý situace:(
Odpovědět
No to jo... asi si půjdu dát i prcka. V bance mi totiž asi debetní kartu nedají... skrz mou prac. sml. na dobu určitou :-(
Odpovědět
@revival.lady To jsou s.ině :-( No každopádně hodně štěstí při hledání brigády, protože při srovnání vašich příjmů a výdajů ji fakt potřebujete. Stejně i tak, pokud dokážete z toho co máte ušetřit, tak jste dobří!
Odpovědět
@baracudas Nějak to budeme muset zvládnout, kvůli penězům jsme ji odložili již loni... přemýšlím spíš o té debetní kartě ve své bance, ani ty poplatky tam nejsou tak extra velký...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak změním téma:) V albu mám lucerničky, co jsem dneska dělala:)
Odpovědět
@revival.lady Tak to je fakt hrozný. To je mi fakt líto. Držím pěsti, aby se to otočilo a štěstí se na vás usmálo :-)
Odpovědět
@kajovaevicka Jsou mooooc hezký :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusijap Děkuju:) Chvilková záležitost. Jen musím vymyslet, čím tam přilepit tu stužku, aby po skle neklouzala. A pak samozřejmě koupit ten drátek a sehnat svíčky:)
Odpovědět
@broucinek87 Ahojky, mohla bych vědět odkud jsi objednávala svatební oznámení ? Zrovna se chystáme nějaké vybrat.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?