Vdáváte se také 20.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu někdo se stejným datem svatby? ;-)
Odpovědět
@kakac07 Myslíš vybráno nebo u sebe? Já vybrané mám, ale nechám si je šít tak v květnu, svatba je srpen :-)
Odpovědět
@kakac07 Já si šaty vybrala teprve minulý týden, a i tak si myslím, že do srpna času dost. I když záleží na tvých nárocích :-|
Odpovědět
Ahojky... Tak se přidávám mezi vás s datem 20.8....Koukám, že nejsem jediná která nemá šaty a docela se mi ulevilo... řeším totiž dilema jestli si šaty zamlouvat¨už teď, když se s přítelem chcem začít snažit o miminko... abych si teď nevybrala šaty a zjistila,že v srpnu bych je neoblíkla...
Odpovědět
@ivca_lukas Vítej:-) Já myslím, že pokud nebudeš chtít přímo nějaké konkrétní šaty značkové firmy, tak v normálních půjčovnách budou mít na výběr ještě dlouho ;-) Krom toho ještě ten pokus o miminko....tak bych to taky nehrotila :-D
Odpovědět
@ivca_lukas Ahojky :-) Myslím, že se nemusíš bát. Anebo hodně šatů je díky střihu a například šněrovačce docela univerzální - že když trochu přibereš, tak se i tak do šatů pořád vejdeš :-) Ale jak píše baracudas, myslím, že to bude v pohodě. Já jsem si šaty nechávala šít, protože jsem takové nikde nenašla a tak jsem to dělala s předstihem, kdyby to nebylo ono abych měla čas na opravy nebo sehnání jiných :-)
Odpovědět
@revival.lady Tak celkově :-) Já ani nemám představu.. Ale vypadá to, že příští týden zkusím nějaký salón omrknout :-D
Odpovědět
@baracudas Jinak nemyslím, že bych byla náročná, možná trochu vybíravá? :-D No, bude to mazec...
Odpovědět
@ivca_lukas Já mám zase opačný problém.. Po dítěti mi zůstaly kila, tak se snažím je dostat dolů, tak mám taky dilema, co když se mi to podaří a vybrané šaty mi budou "volnější"... ]-(
Odpovědět
@kakac07 Stejně týden nebo dva před svatbou půjdeš na finálovou zkoušku, tak ti to poupraví. To, že nevěsty zhubnou, je prý úplně normální. Jednak se o to snaží účelově a pak taky ty stresy okolo taky nepřidají. Samozdřejmě, že tady teď mluvím o pár kilech, ne o nějakém extrému, ale to jsi asi na mysli neměla ;-)
Odpovědět
Holky, ach jo :( na poště mi asi ztratili zásilku, svatební boty. :-( od 9.2. od rána tam měla být uložená, ještě ten den odpo tam nebyla, včera odpo taky ne a dneska to jdu zkusit a jsem na to moc zvědavá :(((
Odpovědět
@revival.lady Tak to je na pytel. Držím pěsti, aby se balíček našel. Oni tam mají vždycky totální bordel. Mně například nikdy nepřijde oznámení, že přišel balíček - dostanu až druhou výzvu, která má šibeniční termín. Vždycky se rozčiluju marně. Nebo mi hodinu hledali balík, na kterej jsem já skrze sklo koukala (byl to stojan, tak jsem to poznala, byl jen obalený fólií), tak jsem se jim to snažila vysvětlit, ale to ne, pořád tam chodili s papírem v ruce po těch svých "skladištích" a hroznej problém..... Tak snad to maj někde zašitý a najdou to. Držím pěsti!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky to mě se zase běžně stane, že přijede pošta s balíkem, ani nezvoní, jen hodí dolů do schránky lístek. Takže musím vzít auto a na tu poštu si odpoledne dojet A to jsem vlastně byla skoro rok bez práce, takže jsem byla furt doma, stačilo zazvonit. A takhle mi chodili balíky loni kvůli svatbě třeba tři za týden, tak jsem je asi po dvou týdnech sprdla, že oni mají benzín placený od toho, aby mi to dovezli domů a že kdyby nebyli líní zazvonit, tak bych si balík vzala hned a nemusela bych utrácet ještě za svůj benzín. Tak si to asi napsali a od té doby zvoní jak na lesy třeba i pět minut. Dobře jim tak....
Odpovědět
Článek se načítá
:-D dneska jsem je sjela blázen, trvala jsem na tom, že svůj důležitý balík chci, našla jsem si související zákony a kulantě to nadhodila... a hele, balík mám doma, botky jsou pohodlné :)
Odpovědět
@kajovaevicka Tak to u nás je to to samý....já teď jsem taky doma a vždycky najdu jen lístek.... vůbec se neobtěžujou zvonit a stěžovat si můžu, jak chci. A jednou se mi dokonce stalo to, že jsem našla ve schránce lístek (ten první, což se běžně nestává) a šla jsem si pro balík. Tou dobou jsem měla objednaných věcí víc - věci na svatbu, dárky pro ségru a rodiče na Vánoce atd. - takže jsem netušila, co to přišlo. A oni tam hodinu hledali a pak přišli s tím, že balík už je vydaný. No to mě málem ranila mrtvice, protože většinou bylo vše zaplacené předem, takže jsem umírala při představě, že si někdo vyzvedl mé zaplacené věci..... Nakonec po dalších dvou hodinách našli lístek s mým podpisem!!! Tak jsme přišli na to, že já jsem před týdnem našla ve schránce tu tradiční DRUHOU upomínku, že mám na poště balík, tak jsem pro něj šla a vyzvedla ho. A pak velkou záhadou mi další týden do schránky přišlo klasické PRVNÍ oznámení o zásilce!!! Chápete to??? Tím, že tentokrát to bylo první oznámení, tak jsem myslela, že je to prostě jiný balík.... Mě by z nich vážně kleplo...... Seřvala jsem je tak, že mě bolelo v krku :-D O oni se mi snažili namluvit, že to si asi udělal srandu nějaký soused. No konec....
Odpovědět
@revival.lady Tak to je bomba!!!! Tak se na ně musí, na bordeláře! Gratuluju :-) Jsou to ty, co máš v albíčku? Jsou moooooc krásné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusijap No to si s prominutím děláš prdel, že ti tohle řekli??? No ty jo, já bych udělala takový tóčo...
Odpovědět
@kajovaevička no fakt. A to se jako k nám do schránky nemá šanci nikdo dostat....ale i kdyby, už vidím, jak se někdo baví tímhle.... No prostě tam mají bordel. Tak jsem fakt ještě nikoho nesprdla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám, že je nás tu více co má svatbu ve stejném termínu. Též se přidávám.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, byly jste v Diplomatu na veletrhu? My včera a já byla nadšená, nikdy předtím jsem na takovém svatebním veletrhu nebyla, tak mě to nadchlo, ale nejvíc super byl přístup přítele, čekala jsem, že se podívá na první prstýnky a bude chtít jít domů a ono ne... strávili jsme tam necelé tři hodiny, objednali prstýnky :-) a koupili něco málo dekorací, prostě bezva :-D
Odpovědět
@sari_nka My se chystáme až v březnu u nás v OVĚ. Jeden je ještě teď v únoru, ale to přítel pracuje, tak půjdu na čumedu buď s mamčou, nebo se svědkyní...nebo vemu obě :-D a pak v březnu naostro s nastávajícím. Taky jdeme hlavně kvůli prstenům. Jak to vyšlo cenově? Když srovnáš cenu na veletrhu s obchodem.
Odpovědět
Profilova fotka
Na veletrhu sleva 10% - Rýdl, jiné obchody měly i víc nebo taky míň, myslím je těch 10% je častých, což je určitě příjemné, udělá ti to hezkou slevu, záleží samozřejmě na základní ceně... ale my už šli s konkrétní představou a jen jsme hledali a nechávali si to různě nacenit, nakonec jsme stejně skončili tam, kde jsme začali :-D už se těším, až budou domááá :-D přítel říkal, že je někde schová, prý aby se nám do svatby neokoukali :-D
Odpovědět
@ sari_nka Tak to mooooc gratuluju!!! Rýdl je opravdu nejlepší - do krásy prstýnku, i přístupem :-) My když jsme je přinesli domů, tak jsme se na ně nemohli vynadívat. A přítel pak říkal to samé, co ten Tvůj :-D A druhý den, když přišel z práce, tak se smíchem říká: "Tak se přiznej, kolikrát ses dneska koukala na prstýnky..." :-D My jsme včera taky byli v Diplomatu - prstýnky sice už máme, ale já se snažím chodit, když můžu, protože člověk může ulovit pěkné věci, ale taky je to fajn pro inspiraci nebo představu. Třeba když se mi libí něco na netu, ale mám strach že ve skutečnosti to bude vypadat jinak, tak je to fajn, když to člověk takhle okouká :-) A taky ceny jsou příjemné :-) Ale včera jsem ulovila jen stuhy :-D Ale i tak to bylo fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem právě objevila nějakou firmu na dekorace, kde mi nabídli, at se přijdeme podívat k nim do obchodu, že nám nazdobí zkusmo svůj stůl a pak se budeme moct rozhodnout, co chceme a co ne, to mi přišlo taky fajn.... JInak z prstýnků jsem fakt nadšená, byli moc milí, uměli poradit, fakt se nám věnovali i když jsme tam přišli asi třikrát a pořád se nemohli rozhodnout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojk holky, taky jsem slyšela mnoho pozitivních názorů, že na veletrhu se dají sehnat levné věci. My prstýnky už taky máme, kupovali jsme na Praze 9 Ráj snubních prstenů a dostali jsme na ně 15% slevu. Bylo moc příjemné aniž bychom to věděli. Hlavně, že jste nadšené to je důležité inspirace je vždy potřeba.
Odpovědět
Tak s tou firmou na výzdobu je to taky super :-) Holky nevíte, jestli teď během jara bude ještě v Praze nebo kdekoli v Čechách nějaký veletrh?
Odpovědět
@lusijap bude, určitě. bývá v Dobřichovicích i na Dobříši, jsou vždycky až po tom v diplomatu, určitě je jich i víc.
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé to by bylo super, kdyby byl na Dobříši, to jsem vůbec nevěděla, že v těchhle končinách taky bývá, holt tu bydlím krátce :-)
Odpovědět
@hellesvan tak to je super. Moc díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak se k Vám taky přidávám. Původně jsme měli termín 27.8., ale kvůli změně místa obřadu jsme museli změnit i datum :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@leg A kde to budete mít?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?