Vdáváte se také 20.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu někdo se stejným datem svatby? ;-)
Odpovědět
baracudas My to taky tak máme a taky jsem řešila jmenovky, ale nakonec je udělám asi jen pro tu rodinu na oběd a pak pro přátele už asi ne - bude to spíš taková oslava, párty, takže každému bude jedno, kde sedí a jestli vůbec.... a pak bylo by jich strašně moc.... Takže to asi nechám bez jmenovek :-) Holky, to jsem vůbec netušila, že se tu objevují takové nenávistné komentáře a že některé nevěsty dokážou být tak zlé k ostatním.... Strašně mě to překvapilo, když jsem si přečetla vaši diskuzi.... To je fakt šílené, nechápu, co někoho vede k tomu, aby se navážel do někoho, koho ani nezná a navíc kvůli ničemu!!!! Je to fak hrozný. Vždyť přece každá může mít jiný vkus a když se mi vkus někoho nelíbí, tak je to moje věc, ale to neznamená, že bych musela někomu nadávat apod. Vždyť i člověk s jiným vkusem má nárok na to být šťastný a udělat si den podle svých snů..... Evi, nic si z toho nedělej (i když vím, že to se lehko řekne, ale člověka to stejně zamrzí). Já jsem ty Tvoje fotky viděla a vypadá to krásně. Ty se musíš cítit dobře a je jedno co si o tom myslí ostatní.... Teda holky, tohle mě fakt naštvalo....někteří lidi jsou fakt hrozní......
Odpovědět
Ty žabomyší války.....to je vždycky mezi ženskýma. Já si fakt nedákažu představit žádného chlapa, že by druhému kritizoval boty, nebo cokoli jiného. Ty alba slouží hlavně té samotné nevěstě pro přehled a pak pro inspiraci ostatních. Pochvalné komentáře vždycky potěší a ty negativní samozdřejmě přivítám, ale musí se napsat trochu méně agresivně. Jako přímo napsat nevěstě do alba, že nemá vkus, nebo jak to bylo řečeno výše, to si jako neumím představit :-|
Odpovědět
@lusijap Taky si právě myslím, že je to už pak navečer zbytečnost. Krom toho i ty blbé kartičky se prodraží 8-) Prostě si posedají tam, kde bude místo a bude :-D
Odpovědět
Přesně tak, já beru každé album jiné nevěsty beru jako inspiraci, když najdu něco obzvláště krásného (z mého pohledu) nebo podařeného, tak to pochválím, ale nikdy by mě nenapadlo psát někomu, že to co tam má je hnus, že se mi to nelíbí a že bych se styděla..... to je fakt k nepochopení....
Odpovědět
@baracudas přesně tak, navíc u nás to bude pak hlavně pro kámoše a ti stejně chvíli neposedí.... A dělat sto dalších jmenovek to by se mi fakt nechtělo a hlavně jak píšeš by se to prodražilo :-D
Odpovědět
Holky, ještě se musím pochlubit: dneska jsme si byli vyzvednout hotové prstýnky a jsou nááááááááááááááádherné :-)
Odpovědět
@lusijap to se máš. My ty svoje nemáme ještě ani vybrané. :-( Půjdem na lov v březnu na veletrh, tak doufám, že je ulovíme s pořádnou slevou :-)
Odpovědět
@lusijap Tak gratulace :-) my ještě nemáme ani vybráno... :-D
Odpovědět
Díky moc :-) No my tím, že jsme kvůli pobytu ve Španělsku museli svatbu posunout, tak jsme měli dost času na to, si prstýnky vybrat :-) Ale také jsme je objednávali na veletrhu, protože to byla fakt bomba sleva a ušetřili jsme dost peněz. Doporučuji si na netu předvybrat - protože na veletrhu je toho pak tolik, že z toho jde hlava kolem. Je lepší, když už jdete po něčem konkrétním. A pak uvidíte, "na živo" je to vždycky jiné.... Tak držím pěsti, holky, ať taky dobře vyberete :-) (ale ona vlastně ani jiná možnost není :-D)
Odpovědět
@baracudas Já myslím, že k večeru pro kamarády už je to tak nějak jedno, stejně už to bude neformální a navíc - vypadalo by asi blbě, kdybyste tam seděli a jeden kus by byly volné židle jen se jmenovkami. ;-) já zas potřebuji poradit, jestli je na svatbě nějaký systém, jak by se mělo sedět nebo je to jedno a každý si sedne, jak chce? :-) budeme to mít jen jako večerní raut, oslavu u nás na zahradě a chalupě... :)
Odpovědět
@lusijap No jo... lepší bude, když to nebudem už řešit, i když mě to teda taky zvedlo ze židle docela solidně. Někteří lidi jsou prostě plní zloby a závisti...
Odpovědět
Profilova fotka
No my sice budeme mít oslavu nejspíš na nějaké myslivecké chatě, ale jmenovky udělám, aby se nám nestalo, že naši sourozenci budou sedět na druhé straně stolu a mezi nimu bude deset kamarádů... Ale pak ať si každý sedne kam chce, bude se tancovat, budou se bavit, tak je nechci nějak omezovat. Řeknu jim, že jmenovkama ať se řídí jen na ten oběd.
Odpovědět
Článek se načítá
Já dám asi jmenovky natiskout. Pro jistotu, aby nevznikl zmatek, kdo kde sedí a aby se hosti neobraceli na nás. Den bude stresový už tak dost ;-) Aloe přesně jak říká Evka, je to jen oběd. Pak už si každý sedne, podle toho s kým si bude chtít povídat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, Evka mi říkala za celý život jen jedna spolužačka:) Vždycky, když to slyším, tak si na ni vzpomenu:)
Odpovědět
:-) :-) Evka je hezký i Eva a Evička. je to hezký jeméno. Líbí se mi taková hle jména :-)
Odpovědět
ahoj holky, na oběd budeme také mít jmenovky, večer ne, určitě to je lepší
Odpovědět
Profilova fotka
Ani, mně se právě zase líbí Anna, Kájovi zase Marie. Tak bude Marianna. Kompromis:) Já nevím, nějak na ty Jessicy nejsem. Ale zase třeba Mia je hezký. No nevím. Právě mi všichni říkali Evo, Evčo nebo Evi, Kája mi říka Evičko. A Evko mi říkala jen ta jedna:) Od ní to znělo mile. Byla to dobrá kamarádka. Nebo mi říkali i Evino, třeba jeden spolužák. Když mi tak řekla mamka, tak mi většinou vyhubovala, ale když mi Evino řekl Honza, tak to znělo normálně, prostě jako každý jiný jméno. Ono i Evo zní tvrdě, když to vyslovíš s jiným tónem hlasu.
Odpovědět
Profilova fotka
Už vybíráte jména jo? ;-) máte spojenou svatbu s mimčem? My se třeba o jménech bavíme, ale mimčo ještě vůbec neplánujeme :-) Mě by se líbil Ondra, ale přítel nechce dítko po něm, z holek se nám líbí Annie a Katie, ale všichni na nás koukají jako na blázny, nechápou, proč nechceme české ekvivalenty, ale nechceme ani "Andulu" ani "Kačenu", zahraniční se mi líbí protože se nedají komolit ;-) ale uvidíme, až na to přijde správná doba, jestli si budeme stát pořád za svým :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme se o jménech bavili snad už po roce vztahu, ale v plánu je tak za dva tři roky, kvůli baráčku. Jinak my původně chtěli Michaela a pak Marianna (nevím proč, myslím si, že budeme mít dvě holky, ale já chci strašně kluka). Ale mně se Marianna líbí víc a snažím se nenápadně podsunout tu Miu. A na kluka jednoznačně Jakub. Je mi ukradený, že je to nejčastěji dávaný jméno. Já Kubíčka zbožňuju a přes to nejede vlak. Ale máme problém u druhého jména. No takže nevím no:) Na holky jich je spousta, ale na kluka se nám líbí samá cizí, třeba Dean. Nebo příklad, líbí se nám Sam, ale Samuel už ne. Takže tak:) A s tou Kačenou. Já odjakživa chtěla Katušku, snad ještě déle než Jakuba. Ale Kateřina je tvrdé k našemu příjmení. No takže jsem ustupila- a jak vidím na jménech, nebyl to ústupek k horšímu:) Ale přesně jak píšeš, Kačeno, Káčo.. fuj
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych zase strašně chtěla holku, přítel naštěstí taky, oni mají v rodině většinu kluků, my holek, tak uvidíme :-) Mě se právě nelíbí "Kateřina", ale Kačka, Káťa už jo, ale fakt se to dá strašně zkreslit :-| říkám si, že Katie je takové jemnější, ale máme úplně klasické příjmení, tak moc nevím no... Mě se vždycky hrozně líbila Monika, ale je to jedna přítelova bývalka, což bych nezkousla ;-) ale jak říkám, není to úplně aktuální, přítel bude končit školu v lednu 2012 a já pak v červnu, ale chtěla bych ještě před mimčem pracovat a získat nějaké zkušenosti, takže to vidím až tak za 4 roky, času máme habakuk ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nemáte nějakej nápad na nějaký žlutý doplněk pro dětičky na svatbu? Nevím jestli to budou všechno družičky a družbové, to asi ne, protože jsou to stydlíni, ale chtěla bych je nějak sladit... napadla mě žlutá kravata, ale máme tam i ročního chlapečka, kterej by to asi nesnesl, možná ani tříletej, žlutý košile pro děti 1, 3, 5 a 7 let je fakt těžký najít, aniž by nás to zruinovalo, tak fakt nevím, co jim dát... holčičky máme jen dvě tříleté, tak těm buď malou kytičku nebo prostě šaty, tam není problém, ale ti kluci trochu joooo
Odpovědět
Profilova fotka
No a nedělat to tak, že všichni musí mít stejnou žlutou věc, ale prostě jakoukoliv žlutou věc? U ročního chlapečka to může být tričko, u dalšího košile, jiný zas kravatu. Jako žlutou ano, ale ne úplně tu samou věc.. Víš jak to myslím
Odpovědět
Taky se přidávám k datumu 20.8.2011 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, to je taky možnost :-) jde mi o to halvně na fotky, jinak je mi to fuk
Odpovědět
Profilova fotka
@jouuuky88 Ahoj:) Tak to jsi ty s tou velkou svatbou a příbuznýma, co neznáš:)
Odpovědět
@kajovaevicka Ahoj. Tak to jsem přesně já :-D Ale tak do svatby ještě daleko, tak snad ještě nějaké poznám :-D
Odpovědět
Jinak koukám, že jsem celkem pozadu. Já byla požádána o ruku 26.1.2011. Můj drahý má na všechno spoustu času, ale jak tady koukám, tak jsem proti vám skoro půl roku ve skluzu :-D
Odpovědět
Ahoj holky, nějak nestíhám přispívat, ale pravidelně dočítám :-D Když už jste u těch jmen pro dětičky, tak koukám, že jsem tu asi jediná mamča? ;-) Já mám 3letou Kačenku :-D Kateřino jí neříkáme, taky se mi to nelíbí, ale Kačko, Kačenko... ;-) No a Jouuuky88, neboj, nejsi jediná :-) Když jsem před nedávnem našla tuhle diskusi a pročetla si jí, tak jsem byla taky zděšená, že ještě nic, krom termínu, nemáme.. postupně se to začíná rýsovat a ono to nějak dopadne 8-) Aspoň se tak uklidňuju..
Odpovědět
@kakac07 No já jsem naštěsti čas nemarnila, a už máme kostel, faráře, čas i místo objednané, dokonce už mám i šaty, závoj, dort a koláčky. A naštěstí taky kameramana. S fotografem je to složitější... Já jsem typ který musí mít všechno hotovo s předstihem. Jen jsem koukala, že i když jsem myslela, že osm měsíců je dost, tak podle toho co tu čtu, tak to zas tak moc času není :-D
Odpovědět
@jouuuky88 Tak to jsi opravdu rychlík :-D Až na ty šaty jsme na tom skoro stejně :-D Fotografka se nám taky teprve rýsuje... Jinak já jsem teda plašan, ale asi mi to pořád nějak nedochází a říkám si, že času je ještě dost... :-N Je tu ještě některá, která nemá šaty??? :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?