Vdáváte se také 20.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu někdo se stejným datem svatby? ;-)
Odpovědět
Tak se aspoň vyhnu tomu, že teď zrovna musí tam to a musí jet tam :-D Místo, čas a téma je dáno několik dní dopředu, na to nemůže nic říct :-D
Odpovědět
Ahojky, tak naštěstí místo obřadu a místo hostiny už mám zajištěno..To bylo první co jsem sháněla, protože mi každý radil,že pak už bude pozdě a plno,takže to už mám...Teďka mě čeká další věc a to je DJ, protože žádného neznám a nemám s žádným zkušenosti,tak to bude asi loterie,neznáte náhodou některá nějakého? Co se týče přítele,tak mi nechává volnou ruku, protože si navíc dáváme dokupy bydlení,tak tvrdíme,že on má na starosti stavbu a já zase svatbu :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
paja424: s tou svatbou a stavbou to máme stejně :) dokončujeme domeček :) a snoubence taky víc zajímají ty ostatní věci ;)
Odpovědět
Hudbu máme zamluvenou, naštěstí zná snoubencova maminka jedno dobré duo, sice jsou to sólisté dechovky, ale zahrají prakticky cokoliv. Měli jsme je na oslavně "tchánových" šedesátin a bylo to super ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Vitam nove budouci nevesty. :-) No my ted taky resime hlavne hudbu. Ale mame neco rozjednano, tak uvidime. Jinak behem tohoto tydne objedname oznameni, tak to bude dalsi vec z krku. A vcera jsme koukali na prstynky, ale jen pres net a libi se nam jedny, ale obchod maji v Litomericich, coz je zase uplne z ruky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@baracudas To je dobry napad, s tou hodinou a dnem urcenym na svatbu :-) to asi taky zavedeme :-)
Odpovědět
lentilkasarka: Tak to jsem ráda, že nejsem sama:-) Chceme to stihnout do svatby dodělat,tak uvidíme. moncik21: To jste celkem rychlíci, na oznámení se musím taky někde kouknout, prstýnky jsme zatím neřešili,pořá si říkám,že je čas :-) Ale jak vidím,tak není :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@paja424 tak my musime byt rychli, budeme mit okolo 20 lidi z anglie, tak at maji cas si to rozmyslet, dat nam vedet a koupit si letenky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my máme z anglie jen jednu sestřenku, ale i tak bych dopředu chtěla vědět, jestli dorazí nebo neeee, ona je velká cestovatelka ;-) stejně jako moje kamarádka, která přiletí na svatbu nejspíš z jihovýchodní Asie, kde má nový kamarády :-) pořád jí říkám ,že z Prahy by to měla blíž, ale nedá si říct :-D
Odpovědět
@moncik21 Aha...to jsem nevěděla, tak to joo.. U nás s tím už každý počítá a nemáme nikoho ze zahraničí,tak to jsem v klidu. Chtěla jsem se zeptat, jak dlouho před svatbou jdete zvát hosty?
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme to třeba brali tak, že ten, kdo to ví (z rodiny), tak jsme to oznamovali s tím ,že je zveme a s oznámkem potom dostanou kartičku "Zveme Vás ke svatebnímu stolu" a tím asi šmitec ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sari_nka no my budeme mit anglicany, polaky a zrejme i japonce :-D Aspon bude nejaka sranda :-D @paja424 myslis, v kolik rano? no pritelova rodina bude v hotelu, protoze budou cestovat z Karvinska na Plzensko, takze prijedou uz v patek a stejne tak i ostatni zahranicni hoste. :-) ale vsichni se sejdeme u nasi mamky (chudak mala, ma byt 2+1) :-) ale chtela to, tak to ma mit :-) pocitam ze se tam zacnou schazet po desate hodine a okolo ctvrt na jednu vyjedeme. Aut budeme mit okolo 17 a cesta normalne trva 20 minut, tak at jsme tam vcas. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak my budeme zvát tak v červnu- myslím, že dva a půl měsíce do předu to stačí. S tím, že s koláčkama obejdeme ty, co nezveme ten víkend předtím.
Odpovědět
Profilova fotka
@paja424 jee, tak to jsem to blbe pochopila, promin :-) no my ty nase oznameni s pozvankama posleme asi co nejdriv az nam prijdou. at mame jisto. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My výslužku pro ty, co nezveme asi doručíme tak 2 dny předem, ale moc lidí to nebude, rodiče to do práce donesou sami a jinak možná taky pověříme příbuzné, protože většinou je to pro jejich známé, my jich doručíme jen pár a zbytek dostanou hosté na hostině :-)
Odpovědět
ahoj nevěstinky, jsem tu nová, zasnoubená jsem od minulého týdne a když to tu čtu, jak už máte všechny všechno zařízené, začínám mít stres. Máme místo obřadu, rezervaci na oběd a místo na vesnickou garden party:-)Nemůžu sehnat slušnýho fotagrafa za slušnou cenu, nemáte někdo tip, potřebuju fotit v Praze a v okolí Rakovníka
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, to se nás teda rozrostlo:D tři za jeden den:D
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka to jo. :-) to je dobre, aspon nas bude vic a nebudeme se bat nic. :-D Ja jsem rada, za tuhle stranku a ze jsem vas nasla, clovek si prece jen pomuze, poradi a vic hlav, vic vi. ;-)
Odpovědět
přesně, já bych toho mýho potřebovala přesvědčit, že bysme měli se vším trochu pohnout, nebo budu za chvíli vynervovaná, že se něco nestihne, nesežene...ale znáte chlapi:-))
Odpovědět
Profilova fotka
@luciskat znam, uplne to same mam doma ja. kdyz jsem zacala o kapele tri mesice nebo jak dlouho zpatky, tak bylo brzy a ted zjistujeme, ze uz jich je dost zamluvenych, prekvapeni pro nej, pro me ne. :-) ale co ja s nim nadelam. je to chlap a kdyz se ho na neco zeptam, tak mi to odsouhlasi a za par dnu, tydnu nebo i mesicu prijde s tim, ze se mu to vlastne vubec nelibi, a ze chce neco jineho :-D
Odpovědět
@moncik21 Monco, kde mate svatbu? My na Libeňském zámečku v Praze, pak jedem na Rakovnicko(přítelova rodina je odtamtud) tyhle stránky jsou supr, ale díky Vám akčním nevěstám mám pocit, že to nestíííhááám:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@luciskat ja jsem z Kralovic, takze Rakovnik taky znam :-) Ale obrad a vsechno mame na Bykove. Je to tam vsechno pod jednou strechou a to se nam libilo. Tak to taky budete mit hezke na zamecku. A neboj, to zvladnes. ;-) Ja jsem se diky napadum holek rozhodla, ze si udelam sama vyvazky, ikdyz jsem prvne nevedela co to je. :-D A nasla jsem holcinu, ted uz mladou pani, co se vdavala na Bykove taky, tak mi aspon poradila, na co si dat pozor. :-)
Odpovědět
@moncik21 hmmm,hezký.My to máme komplikovanější, ale to k nám asi patří:-)Já jsem z Východních čech, odkud pojede moje část rodiny, vyjíždíme ode mě z Prahy, kam přijede rodina přítele, pak jedem proavděpodobmě do Nesuchyně na oběd, jestli ti to něco říká, kousek od Rakovníka (záleží jakou nám udělají kalkulaci) a pak 5 Km odtud na statek do vesnice odkud je přítel a tak se bude pařit do rána:-)Moje úžasná budoucí tchýně šílí už teď:-) Původně jsme chtěli na Křivoklátě, ale obřad tam stojí 8000,-tak to radši utratíme za něco jenýho, stejně bysme přejížděli.
Odpovědět
Profilova fotka
@luciskat no taky to nemate lehky :-D ale aspon to nebudete mit nudny :-D my zase oba zijeme v Anglii, takze to vsechno zarizujeme odtud, coz neni nejlepsi. :-) Navic pritel je z Karvine a ja z Plzne, takze cela jeho rodina pojede pres celou republiku. Proto jsme chteli vsechno na jednom miste, aby toho prejizdeni uz potom moc nebylo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kuciskat A odkud z východních čech jsi?
Odpovědět
Tak holky, v albu mám první pokusy o vývazky 8-) Ten velký je určen pro rodiče a svědky, jen si nejsem jistá velikostí, ten menší, nebo ten větší???? :-| Pro představu jsem to nafotila na klávesnici, ať si tu velikost dokážete představit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@baracudas Máš je krásné, jen teda mám připomínku. Ale neber to vůbec zle. Ten úplně největší vypadá jak stužka pro koně. Je to hrozně velký a takhle velký už mi to vůbec nepřijde hezký. Takže bych použila ten nejmenší pro hosty, ty střední pro rodiče a svědky a ten velký bych zahodila. Jo a ta formulace s koněm- někde jsem to tady na brms četla, ale přesně to vystihuje, co si myslím:)
Odpovědět
:-D :-D :-D Ne v klidu, pobavila jsi mě :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak jo, zkusila jsem udělat ještě jeden v té menší velikosti a myslím, že časem se vypracuju. Hatatitlácká stuha vyhozena :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?