Vdáváte se také 20.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu někdo se stejným datem svatby? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sari_nka Myslíš uprostřed na té kapotě? Asi fakt ne, přijde mi, že všechno je na to strašně předražené, viz ty medvídci a zas tak šikovná, abych si něco vyrobila, to fakt nejsem
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, to jsme na tom stejně :-) já kouknu asi někde po panenkách a uvidím, jestli mě něco zaujme ;-) přítelův brácha měl takovou dekoraci dvou prstýnků, bylo to jednoduchý a fakt moc pěkný, ale vůbec nevím, kde to vzali
Odpovědět
Profilova fotka
Jak říkám, uvidíme, ale fakt, viděla bych to na tu mašli.
Odpovědět
Profilova fotka
@sari_nka koukni sem http://www.svatebniromance.cz/0,70,Pu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A pak, že já jsem hacker:D
Odpovědět
Ahoj kecalky :-D Živé květy jsou děsně drahé. Chtěla jsem je, ale jak jsem zjistila, že min.cena je 3tisíce, tak jsem po nich přestala toužit. Mám své umělé a jsem z nich šťastná, zrovna dneska jsme se s mámou nad tou dekorací rozplývaly. Ale ty prstýnky, co našla Mončík, to taky vypadá krásně. Ono a´t si vyberete cokoliv, až pojedete tak stejně budou všichni paf:-) Ať tam bude kytka živá, nebo umělá, prstýnky, nebo jen stuha. Vždycky to bude "hele svatba" "nojo, fakt" Ale musíme si vybrat tak, aby se nám to líbilo, to je jasné:-) To je ta třešinka na dortu. Kolemjdoucí zamrazí až uviděj naše autíčka v každém případě. Ttak jako zamrazilo nás vždycky když jsme viděly svatbu. Já si pamatuju, kdy mne jako malou poprvé ohromila svatba. Bylo mi asi 12. Projelo ozdobené auto a já se za ním otočila. To jsem dřív nikdy nedělala, bylo mi to jedno. A uviděla jsem na zadním sedadle tu bílou siluetu:-)) víc jsem nestihla, auto odjelo.Tam mne poprvé napadlo že svatba je něco krásného.
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka ja nejsem hacker :-D jen jsem vcera projizdela vsechny mozne stranky o svatbach, ve snaze najit auto a nejake masle a potahy na zidle, tak jsem na to narazila. :-) A kdyz to sarinka napsala, tak jsem ji sem jenom rychle hodila odkaz, protoze jsme akorat byli na odchodu. :-) @pincola jojo, mas uplnou pravdu, taky si myslim, ze se kazdy otoci, at tam budes mit cokoliv a vsichni budou paf. Pro me to asi neni to nejdulezitejsi, co budu mit na kapote, takze radsi trosku usetrim, a investuju to do neceho, co je pro me dulezitejsi. Kazda mame svoje preference. Ja uz se zacinam smirovat s tim, ze pojedu v novem scenicu, co ma strejda, a ne ve veteranu. Dat 10.000 jenom za to, ze prijedou z Prahy a povezou me 20 minut a tim to skonci, protoze to mame vse pod jednou strechou, tak by se pritel ani nesvezl, nam prijde zbytecne. Asi to radeji dame na dobrou kapelu. Ty uz mas dekoraci na auto doma??? Ty brdo, to jsem hodne pozadu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky máte pravdu, ani mě se nechce dát milion, takže šerpy objednám, jak jsme chtěli a příteli ten cylindr, co si přál, a sobě buď použiju nějakou panenku, co mám doma nebo koupím nějakou levnou (např. prý mají v levných knihách, to jsem ani nevěděla) ;-) a nebo nebude nic, peču na to :-)
Odpovědět
@sari_nka Panenky se dají půjčit v jakémkoliv salonu s šatama a je to fakt levné, 150kč, nebo tak. V Berenike mají i medvídky a kytice. Holky já sama za sebe bych do středu té stuhy něco dala, ať už panenku, kytku, nebo alespoň mašli. Nevyjde to draho. Kdo nejedete v koloně, tam je to jedno. Tam stačí stuha, aby lidi věděli, kdo sedí v autě. Ale v případě kolony bych auto nevěsty nějak odlišila. Lidi budou stát a koukat jak projížděj ty auta, jedno, druhé, třetí a v podstatě čekaj, když už bude to nevěstino, to hlavní. Kdyby byly všechny stuhy stejné, tak by lidi nevěděli jestli ještě čekat, nebo, kde vlastně ta nevěsta sedí. Myslím, že stačí ostatním dát obyčejné stuhy a nevěstě ten tyl, nebo organzu, ale myslím, že to auto by mělo být jiné a uzavírat tu kolonu. Je to detail, většina lidí se asi vykašle na chodce a možná je to pro někoho divadlo. Ale když to malinko bude divadlo, tak to baby na chodníkách rozechvěje a tak to má být:-) Navíc tohle je sakra opravdové divadlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já třeba koloně nepojedu, ale jediné fakt zdobené auto bude to moje, organza a vpředu mašle. Už se těším, až to budu vyrábět:)
Odpovědět
Profilova fotka
Já zatím nevím, jak moc budeme řešit ostatní auta, chtěli jsme koupit klasické stahovací mašle na kliku, ale nevím, jestli všichni mají takové kliky, že to na to půjde připevnit, tak ještě uvidíme, dneska jsem objednala šerpy a cylindr, po panence kouknu v půjčovnách a uvidím :-) v koloně snad pojedu jen jednou za život jako nevěsta, tak si to chci užít :-D
Odpovědět
Já taky nevím, co pro ostatní hosty. Budete pro ně mít taky ten vizelín, nebo jen obyč bílou stuhu? Já asi obyč stuhu do V, připevnit za zrdcátka. Věnečky do oken mám pro všechny, ale uvidíme, jestli se využijou. Dostane je jen ten, kdo bude chtít. Já je mít budu, abych až budu v autě měla stále na očích, že je to fakt svatba:-) ta přední kytka nebude vidět, není velká. My budem mít jen malou kolonu. Myslím, že celkem budem 3 maximálně 4 auta. Musí to být krásný zážitek, být nalíčené, učesané, zaboouchnou se dveře od auta a jede se.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My na ostatní auta dáme jen ty obyčejné taftové stuhy, jak se dávají přes přední sklo. Prostě všechno stejně, jen přes moje auto místo taftu bude ta organza. Já teda nevím, jak to bude krásnej zážitek, zabouchnout za sebou dveře a jet... Spíš se budu strašně bát, abych si nějak moc nepomačkala šaty a tak:D
Odpovědět
Profilova fotka
myslíte obyč bílou stuhu uvázanou za zrcátka a značku auta? My budeme mít asi 8-9 aut, možná 10 :-D to bude srandy kopec jet tolik kilometrů v koloně po těch vesničkách co tu máme :-) Holky zajímají se vaši partneři o přípravu? Protože ten můj byl nadřív úplně nadšenej plánovač, ale teď jsme uvízli na restauraci a odmítá řešit cokoli dál, dokud nebude restaurace. Ale podle mě přece výzdoba aut, hudba na obřad, oznámení apod. na hostině nevisí, ale nevím, jak ho k tomu dokopat, zase mu ty přípravy nechci otrávit, ale já bych se o tom nejradši bavila většinu času a to on zase ne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No my spolu řešíme ty podstatný věci- místo hostiny, jídlo, moje vlasy (musím se mu líbit, žj). A takové ty věci, jako výzdoba auta a tak- to jsem se ho zeptala, jak chce mít zdobený auto a jinak tu výzdobu neřešíme spolu. Prostě jak říkám, podstatné věci řešíme spolu, ale má sám dost práce, přijde domů a stejně pracuje, takže ho tímhle nezatěžuju...
Odpovědět
Profilova fotka
Jeho to právě zajímá, ale jen když má náladu, pořád má na všechno spoustu času, takže to vypadá tak, že já najdu deset textů na oznámení, co se mi líbí, deset mott, stylů a tak a ukážu mu to, on řekne no dobrý, uvidíme časem a tím to pro něj skončí :-(
Odpovědět
Śári to bude krása! Tolik aut! To tvoje poslední by mělo být něčím jiné. Lidé budou koukat a další a další a další. Chtělo by to nějak pěkně tu kolonu uzavřít:-) Jj myslela jsem stuhu za spz a ovázat kolem zrdcátek:-) Tak svatbu řešíme spolu, asi jako Eva. To důležité spolu a ostatní ho nebaví. Ve složce ostatní je výzdoba, jmenovky atd. řešily jsme spolu moje šaty a jeho oblek(na zkoušce se mnou nebyl, ale listovali jsme katalogama a se zaujetím). Místo obřadu jsme řešili hodně a objížděli spolu. Hudbu jsme taky vybírali spolu. Prsteny jsme zkoušeli půl dne :-D Veletrh jsme prošli celý a půjdem i do Diplomatu. O výběru jídla také mluvíme hodně často.Oostatních věcech se bavíme normálně a jsem překvapená, že to řeší víc než jsem čekala. Myslela jsem, že to bude horší. Výzdobu auta jsme ale řešili jen do té míry, aby to nebylo přeplácané a já řekla ok a přitom už jsem měla doma tajně koupenou tu svojí vysněnou dekoraci půl roku:-)). Výzdobu stolů jsme si vybrali podle fotek z nabídky. Šári jsesli máš pocit, že už ho to štve, tak ho nech odpočnout a chvíli o tom nemluv. Od toho máš nás, my jsme vždy svěží a připravené, co se rozhovorů a ostavbě týká :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Oki, pokusím se to vydržet a naplánuju to sama/s vámi a pak když bude chtít něco konzultovat, tak to probereme spolu ;-) já jsem hrozná, ale místo, aby šprtala na zkoušky, tak vymýšlím různý svatební věci a neumím přeladit na to, co potřebuju zrovna dělat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak třeba jmenovky jsme spolu řešili, nasbíráme oblázky a napíšeme tam jména barvami na sklo. On se vážně zajímá, když není unavený, sám má nápady, ale já mám strach, že když to s ním budu řešit, tak ho to přestane bavit. Ale třeba mu něco ukážu, on mi k tomu řekne svoje a je to fajn:) Myslím, že to budeme hodně řešit až tak v červnu, v době, kdy to budeme říkat rodinám.
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka Vy jste to ještě neřekli? :-) a mě se všichni divili, že moje rodina se o tom (kromě rodičů) dozvěděla až teď ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Neřekli, my si chceme ušetřit to, co loni:D Prostě až to bude všechno zařízené, tak s tím teprve vyjdeme na světlo. Jako takhle, po loňské zrušené svatbě stejně všichni čekají, že ta svatba prostě bude, jen nevědí kdy...
Odpovědět
Evi já se taky těším, až rozešlu to svatební oznámení:-) U nás to nejbližší už vědí, ale hodně přátel se to dozví až přes oznámko.
Odpovědět
Profilova fotka
U nás to ví i nejbližší přátelé, teda aspoň ti, co jdou na svatbu, i když teda neví, kdo jde i na hostinu a kdo ne... akorát máme problém s těma, co pozvání čekají a na svatbu se nutí ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, jsem ráda, že nebudu sama, kdo se 20.8.2011 stane "paní" :-) Koukám, že už pěkně zařizujete, už se to blíží. U nás už to v rodině všichni ví,( oni si to řekli navzájem a u přítele,tam to všem vykecala jeho maminka) takže žádné překvápko preš oznámení nebude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@paja424 Ahoj:) No u nás taky nebude překvápko přes oznámka, protože konkrétně přítelova rodina je jedna velká telefonní ústředna. A u mého příbuzenstva se to taky rozšíří brzo. Takže oznámko spíš bude taková oficialita...
Odpovědět
@paja424 Tak to je super, že máme další členku do klubu kecalek. Tradiční otázka, co už máš? A vítej mezi nás a moc gratuluju k rozhodnutí a k datu:-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak se hlásím do klubu s kouzelným datumem 20. 8. 2011 ;)
Odpovědět
Ten můj chlap se od toho plánování taky moc nehrne a že by přišel aktivně s nějakým nápadem sám od sebe, tak to se ještě nestalo. Já prostě když potřebuju něco prokonzultovat, tak mu v neděli oznámím, že ve středu od 19.00-20.00 se bude řešit svatba, téma je...... :-D Má čas se na to připravit, počítá s tím a nemůže říct, že ho tím pádem pořád otravuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@baracudas To je teda věc, to abych mu dala přesný časový rozvrh :-D
Odpovědět
Holky, to já jsem musela na toho mýho taky uhodit. Pořád mu přišlo, že je čas. A teď, když něco domlouváme, tak vidí, že zas tolik času není! Místo na hostinu máme, hudbu taky.. Teď řešíme obřad. V tomto datu je to všude plné. Navíc já nejsem pokřtěná, takže jakýkoliv kostel asi padá. Dnes mi napsala paní z matriky, že v mají volno v zámku, ale až ve 12:30, což mi přijde už pozdě :( Naštěstí máme ještě takovou krajní možnost - obřad přímo v místě hostiny. Venku je hezké nádvoří a pro případ deště mají střechu. A jako oddávajícího si můžeme vzít kohokoliv, kdo je k tomu oprávněný.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?