Vdáváte se také 20.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu někdo se stejným datem svatby? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moncik21 tak to já to Kájovi vysvětlovala strašně dlouho, takže když jsem to umotala, tak mě pochválil:)
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka :-) no tak to mas fajn, ten muj by me asi stejne neposlouchal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
U nás Kája "musí" :-D Ale on je rád, že se s ním o tom bavím, aspoň může spoustu věcí rozhodnout:)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja se s Honzou o tom taky snazim bavit, abych na to nebyla na vsechno sama, ale to je zbytecne. :) ja se pro neco rozhodnu, zamluvim to, a on mi pak rekne, ze to tak nechce, na zabiti. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, tak to bych Káju zabila. My se naštěstí v tomhle shodujeme:)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak přesně za sedm měsíců buduv tuhle dobu vstupovat do zámku:) No doufám, že aspoň počasí bude lepší :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to já taky, my se teď budeme fotit :-D teda pokud řekneme ANO :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:) Takže budeme doufat, že to počasí bude hezký:)
Odpovědět
No jo, už jenom sedm :-D Mě mystifikuje pořád to, že je teprv leden a do srpna osm měsíců :-D V tuhle tu dobu za sedm měsíců by mohlo být takových 25°C, sluníčko tak akorát, jelikož bude zřejmě doba focení 8-)
Odpovědět
Holky, úplně stupidní dotaz, jsem si toho vědoma :-| - kde se kupujou ty stuhy? Nejsem si jistá, kde u nás seženu jakože pravou galanterii, tak nevím, myslíte, že v papírnictví si nezaťukají na čelo, když se zeptám na stuhy? :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@baracudas U nás se tomu říká galanterie. Prodávají se tam knoflíky, silonky, nitě a tak.... Nevím, jak tomu říkate vy:) Ale v papírnictví to asi neseženeš... a ještě sem dám jeden odkaz wé wé wé .stoklasa.cz. To kdyby se ti nechtělo jít do obchodu... :)
Odpovědět
Jojo, já vím, že galanterie, jenom nevím o žádném obchodě, který by se tak přímo jmenoval :-| Asi budu muset na výzvědy do víru velkoměsta :-D Na nějaké webovky jsem se už taky dívala, ale nevyplatí se kupovat jenom stuhy, chtělo by to větší objednávku, páč pak se to s tím poštovným nesmyslně prodraží :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak ono zrovna tam co jsem psala, tak je i krásná bižu, jsou tam i látky a ubrusy, takže záleží, jak na tom budeš s výzdobou a tak. Já to třeba nevyužiju, protože ubrusy a tak mi dá kamarádka. Ale kdyby ne, objednávala bych tam, ono se to dost vyplatí. Jinak u nás se třeba galanterie jmenuje Sika, takže je mi jasné, že to asi nebude snadné:)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.google.cz/search?hl=cs&sou... tak to mi vyjelo, když jsem zadala galanterie ostrava, myslím, že nějakou najdeš:D
Odpovědět
Aha, slečna je hacker, jak koukám :-D :-D :-D Tak já jdu hledat, díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hacker??? Tak to bys mi lichotila:D Spíš mi to nedá, nepomoct:D Jinak jak jsme byly u toho počasí- taky by se mi líbilo tak 25stupňů. Když mi přišly loni šaty, bylo přes třicet, ta šílená vedra a já zkoušela ty šaty a modlila se, ať není na svatbu tolik, protože jinak se uvařím. Tak doufám, že bude krásně svítit sluníčko, aby byly krásné fotky, ale ne vedro, abychom nebyli splavení. Chlapi v obleku by určo taky byli radši, kdyby bylo líp:) Ale hlavně ať neprší
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, za sedm mesicu uz bude po vsem. :-( Je hrozne jak to utika, clovek si porad rika, ze ma casu dost a ze sedm mesicu je daleko, ale to utece jako nic. Za sedm mesicu uz budeme mlade pani. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že sedm měsíců je ještě kupa času... Počkejte, furt nebudeme vědět, co s časem a pak to bude tady a bude to fičák:D
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka no je to dost casu, ale utece to. posledni dva tydny mi uplne uletely, az je to trochu silene. :-( A cim vic se to bude blizit, tak to bude utikat rychleji. :-D my jsme se jeste chteli do toho stehovat, ale to nam nebylo doporuceno. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@moncik21 A proč vám to nebylo doporučeno? Snad stěhovat se budete tak jeden až dva víkendy, ne? To nějak nechápu, my byli přestěhovaní za víkend...
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka tak u nas by to bylo z anglie do cr, a chteli jsme se stehovat v cervnu, ale pritelova rodina to nevidi jako dobry napad. ze bude hodne starosti se svatbou a hodne starosti se stehovanim. ze bychom to nezvladli.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je zase fakt. Ale stejně si myslím, že na tom není co k nezvládnutí... Podle mě je jedno, jestli chodíš od šesti do šesti do práce nebo máš dovolenou a stěhuješ. Tak jako tak nemáš čas na svatbu a děláš ji jen ve volném čase....
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka jojo, to si myslim i ja. :-) navic by bylo jednodussi ty posledni upravy udelat uz z cech. takhle tady budeme porad a prijedeme tyden pred svatbou. Teda jeste mame v planu jet v dubnu, vyplnit formulare, zkusit saty, najit frak a podobne, ale tyden pred svatbou asi neni dost
Odpovědět
Profilova fotka
@moncik21 No já nevím, já bych to s přítelem ještě probrala a tyhle rady vynechala... Já si myslím, že když to stěhovaní proběhne na jaře, dá se to úplně v pohodě...
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka Dekuji, :-) Urcite to probereme a nejak to vymyslime. Stejne si to udelame podle sveho. :-D Ted se snazime vybrat auto pro nevestu, ale nic najit nemuzeme. :-| Chceme nejakeho veterana nebo neco netradicniho, ale to vsechno je v Praze a to je drahe. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky co budete mít jako ozdobu na autě? Šerpy s kalama už mám objednané, přítel bude mít cylindr, ale já netuším :-( chtěla jsem medvědy, ale když jsem to viděla nafocený, tak´se mi to vůbec nelíbilo a živá kytka by bylo za strašně moc peněz
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, s tím veteránem jsem na tom stejně. Jak jsem psala, chtěla bych mustanga a všechno je to v praze a strašně drahé
Odpovědět
Profilova fotka
@sari_nka jee, tak tak daleko jeste nejsme. Nejdriv musime vybrat auto. :-D ale asi si jen pujcime, co si koupil bratranec na jeho svatbu. Ty meli panacky, zenicha s nevestou. @kajovaevicka jojo, je tezke neco sehnat. maji 2.000 az 3.000 za hodinu + pripadne benzin. To je strasne moc. na to ze chceme aby me to odvezlo 20 minut to nestoji. to to asi radsi utratime na necem jinem. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@sari_nka Já budu mít od zrcátek ke značce bílou organzu a na tu špici dám ze zlaté organzy udělanou mašli. Postavičky se mi nelíbí a květiny jsou drahé. A umělé kytky nechci @moncik21 jj, je to tak. Šílené pálky
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka Takže to necháš jen na té organze? Uprostřed nic? Já jsem byla od začátku proti panence, ale nakonec by to vypadalo asi nejlíp :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?