Vdáváte se také 20.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu někdo se stejným datem svatby? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já právě ještě nevím, jestli budu mít holá záda nebo ne, tak nevím, jestli bych si mohla dovolit podvazkový pás. Ale jak říkám, kdyžtak dám tu lepicí pásku, stejně nikde nohy ukazovat nebudu a večer se budu převlékat. Jinak jsem konečně nadepsala svoje album:) Když je zamčené jen pro přátele, tak si to můžu dovolit:)
Odpovědět
Tak záloha v restauraci zaplacena, takže je to na beton 8-) O jednu starost méně. Jinak taky se chystám, že spoustu věcí nakoupím na Aukru, nebo jiných bazarech. Příjde mi zbytečné kupovat třeba tu šerpu na auto novou, když už jí pak nepoužiju a třeba ani neprodám. U těch samodržících punčoch si musíte dát pozor na šířku toho držícího pásku a nesmí tam chybět pár užších pásků silikonu (zevnitř), to by pak bylo aby nedržely :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já to měla na maturiťáku a pak na mnoha dalším plesech a drželo to parádně... mám ale stříbrné boty bez špičky, myslíte, že můžu jít bez punčoch? Vzala bych si nějaké prádlo až navečer, přes den spíš něco praktického ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ono se to různí, jedni tvrdí, že je faux pass nemít ve společnosti punčochy a druzí oponují, že je spíš nepřípustné mít punčochy do otevřených bot. Já osobně, když jdu na ples v otevřených botech, jdu bez punčoch. A bude léto, bude vedro, tak nevím, proč se pařit v silonkách. Kdyby nebyly samodržky, tak jdu bez silonek. Ale samozdržky jsou fajn kompromis. Já mám balerínky, tak si punčochy vezmu, ale večer si pod popůlnočky vezmu silonkové černé legíny- oblečená neoblečená:)))
Odpovědět
Profilova fotka
Já právě vůbec nevím, mě vadí když mi ta špička čouhá :-( ale nechci, aby pak všichni blbě koukali :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No a co je komu do toho, když si uděláš pěknou pedikúru tak klidně vyšlápni bez punčoch..
Odpovědět
Pedikůra je základ a pak si myslím, že to půjde i bez punčoch, protože je to určitě lepší, než s otevřenou špičkou v punčochách 8-) Já taky uvažuju o otevřených botech a pokud se takhle rozhodnu, tak rozhodně bez punčoch ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já právě chci boty na podpatku, abych si neumazala hnedka vlečku, takže baleríny přijdou až na přezutí... Klasický lodičky nechci, vždycky se mi zouvají a necítím se v nich, tak jsem chtěla použít svoje stříbrný páskový botičky, co jsem si koupila vloni na ples :-) ale do těch je právě punčoší problém :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to neřeš a fakt jdi bez nich. Popravdě si myslím, že už se na to dneska tolik nekouká
Odpovědět
Já si taky myslím, že je to jedno - hlavně aby Ty ses cítila dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tímhle se řídím taky
Odpovědět
Holky je to tak, můžete mít punčochy do otevřených bot, ale ty punčochy nesmí mít zesílenou špičku. Musí být bez špičky. Není hezké když z otevřených špiček čumí ta tmaví zesílená špička. Musí to bít punčošky, co mají tu špičku stejně průhlednou jako zbytek punčochy. Já má také otevřené boty. Samodržky jsou fajn. A myslím, že p obřadu se dají sundat. Uvidíme, jaké bude počasí:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, taky mame stejne datum. :-) Zatim mame zamluveneho fotografa a mame i vybrane misto, kdyby se do toho moje rodina nezacala motat a byt pohodlna. Ale stejne si to asi udelame po svem, prece jen, je to nas den. :-) Saty mam vybrane a nechala jsem si je usit, takze zatim je hotovy korzet a me se moc libi. :-) Mam to trosku slozitejsi, protoze ziju v Anglii, takze to musim organizovat z daleka, ale mam dobre kamaradky a i rodina pomuze. Jen nevim, co vsechno se musi zaridit a jak dopredu, takze doufam, ze na nic nezapomenu. Pritel je asi jako kazdy chlap, tak nejak to moc neproziva. Nechava to na me. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, vítám tě:) Koukejte si udělat svatbu podle svýho:) Na naši mysliveckou chatu a grilovačku se rodina taky netváří, přátelé jsou nadšení. Řídím se tím, že je to naše svatba a stejně se nezavděčíš všem:)
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka jojo, to mas pravdu. :-) Nejvic me zamrzelo, kdyz nasi, kteri to budou mit jen dvacet minut autem brblaji, ze to je daleko a ze to chteji v miste bydliste, kdyz pritelovo rodina pojede pres celou republiku a nekteri znami poleti az z Anglie. To je proste pohodlnost a zamrzi to, ale rozhodla jsem se, ze si to nenecham nicim zkazit. :-) cekam na to tak dlouho. To zni zajimave, urcite to budete mit fajn a takove vic v klidu. Je to aspon neco trosku jineho. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moncik21 Je pravda, že my s přítelem ani jeden nejsme na klasiku, nelíbí se nám být celý den někým jiným. My jsme prostě obyčejný nenucený typy, tak chceme stejně oslavit i svatbu, vzít si na sebe odpoledne džíny a jíst maso rukama:D :D :D Snad nám to vyjde, uvidíme, jestli najdeme někoho, kdo bude chtít grilovat:)
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka tak to je super! ;-) Clovek by se mel na vlastni svatbe citit dobre a pohodlne! A kde mate obrad? Ja jsem od Plzne a pritel z Karvine, ale svatba by mela byt u nevesty, takze Plzensko. :-) Je to Zamecky statek a bude tam vsechno, jak obrad (zrejme venku, jestli bude hezke pocasi), tak hostina a ubytovani pro hosty z daleka. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano holky! :-) Jinak abych se zapojila do vasi diskuze, jestli puncochy ano nebo ne, tak ja bych chtela botky s uzavrenou spickou, takze jestli bude horko, tak asi ne. Ale budu mit nejake v zaloze a zrejme se rozhodnu az v onen slavny den. :-)
Odpovědět
@moncik21 Ahoj moc tě vítám. v kolik hodin to máte-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pincola ahojky, dekuji, my to budeme mit asi v jednu. At mame cas se rano pripravit a pak obed okolo treti. A co vy?
Odpovědět
Tak my ve 12.00. Už jsem včera prohlížela svatební oznámení. myslím, že to bude další krok v našich přípravách.Už to uteče:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my uz mame oznameni vybrane z budesvatba.cz. Maji tam vtipne, kreslene a netradicni a dve nas tam vystihujou docela perfektne, ale uz jsme se pro jedno rozhodli. :-) Ted jenom kolik a jak to napsat v anglictine a budeme asi brzy objednavat. :-) A kde mate svatbu? My to budeme mit na Bykove, je to zamecky statek a bude tam vsechno - obrad, hostina i ubytko. Na prevoz hostu ale budeme asi potrebovat autobus. :-D Tak to bude taky jeste sranda. Mas pravdu v tom, ze clovek si tak nejak rika, casu dost, casu dost a pak najednou casu neni vubec dost. Ja mam rada vsechno predem, takze se az tak nebojim, ale pritel je zatim takovy laxni. :-D
Odpovědět
@moncik21 Jé tak to se podívám, jaké tam mají oznámka:-)) Nám by se líbila nějaká klasika. Klidně i jednodušší. Přítel se zatím na přípravách podílí, čekala jsem, že to bude horší:-)) Určitě to uteče strašně rychle. vždycky jak se převalí Vánoce, začne čas rychle utíkat, najednou tu bude jaro, pak léto a podzim a my budem mladé paní:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pritel pomaha, jen kdyz se na neco zeptam desetkrat, aby mel pokoj. :-D Na tech oznamenich z budesvatba se nam libi jak tam mackaji Enter, protoze jsme se poznali pres net, ale vybrali jsme si mapu, myslim, ze to je cislo 3, protoze ja jsem z Plzne a pritel z Karvine. :-D Uz abych byla mlada pani, jsme s pritelem deset let, tak jsem rada, ze jsem se konecne dockala. :-D
Odpovědět
moncik21 ahojky! :-) Určitě si svatbu udělejte podle sebe, je to váš den a nikdo do toho nemá co mluvit! A stejně, i kdybyste se snažili vyjít vstříc někomu, bude brblat zas někdo jiný. U nás jsou taky takoví "rýpalové". My chceme mít po obřadu slavnostní oběd/hostinu ale jen s rodiči, sourozenci, babičkami a se svědky. Nikdo víc. A potom k večeru velká oslava v půjčených sálech pro všechny ostatní - širší rodinu, kamarády apod. A taky už se objevili tací, co se na to netvářili a nenápadně se nám snaží organizovat a podsouvat své návrhy.... To je na palici.... Ale my se stejně nedáme! Prostě udělejte si to podle sebe, ať jste vy spokojení, protože tento den záleží jen na vás... Jinak my taky řešíme oznámko i v angličtině, do prosince jsme žili ve Španělsku, takže taky máme hodně zahraničních kamarádů. A taky jsem toho hodně loni řešila po mamče nebo kamaráce :-) A taky máme kamarády co pojedou (poletí) i z Jižní Ameriky a problém s tím nemají - na rozdíl od těch, co žijí ve stejném městě :-D
Odpovědět
Moncik, jojo přítel to taky nechává na mně, pořád má pocit, že jako je na všechno čas - haha :-D No oznámko budu dělat sama a když jsem nadhodila, že by bylo dobré vymyslet nějaký text a motto (nechci to vybírat sama, je to přeci nás obou), tak napřed na mě koukal, co tak spěchám - ale ono než těch cca 200 oznámení vyrobím, tak bych se mohla taky zbláznit :-D No a pak to skončilo na tom, že celý večer citoval Futuramu, Simpsonovi, Slunce seno.... No nasmáli jsme se, ale nikam jsme se nepohnuli :-D
Odpovědět
Holky udělejte si to podle sebe určitě. Kdo rýpe do vaší svatby, tak rýpat chce a nejde vůbec o to, jak svatba vypadá. Jde o to, že existuje nějaká závist a ta bude ať tu svatbu uděláte jak chcete. My to s nikým nekonzultujeme. Já max. s kamarádkou, ale ta pomáhá upřímně. Někteří příbuzní rýpou, předháněj se kdo měl v rodině hezčí svatbu, čí dcera měla lepší šaty a má sympatičtějšího ženicha, která z tet své děti lépe vychovala, kdo koho pozval na svatbu předtím a vztahovačně se teď ptá, proč není pozván na oplátku on. Dál také lidi dost zajímá kolik mají druzí peněz a to se snaží odečíst ze stylu svatby a pak pokládají nevhodné otázky, aby zjistily podrobnosti. Tváří se, že je zajímá něco a přitom je zajímá uplně něco jiného, ale na to je jim blbé se zeptat. Nehrajte s nima tyhle hry. Vím o svatbách, kde se lidi připili a přestali držet léta potlačované emoce na uzdě a vykvasilo to všechno na hostině.
Odpovědět
Pincola, přesně to je i můj názor. A to co píšeš, to úplně znám.... Já na ty kecy kašlu, ale znáš to, občas to člověka zamrzí. Ale co, je to náš den a nikdo do toho nemá co kecat. Naštěstí přítel je stejného názoru, proto je to lehčí :-) I z toho důvodu jsme se rozhodli si všechno platit sami - pak nikdo už vůbec nemůže nic říct :-)
Odpovědět
Holky já se stejně těším, až sem koncem srpna všechny dáte fotečky a popíšete jaká svatba byla a jak se to povedlo. A až uvidím jak vám to všem slušelo :-)
Odpovědět
Lusi přesně tak. taky si to platíme sami. Od noikoho nechcem ani korunu, tudíž je naše věc, jak si to uděláme a kolik to bude stát a kolik jsme si našetřili a kohjo si pozvem. Jak se tam dostanou hádky tet, která své neteři taky kdisi přidala, tak proč zase jiná teta nepřidá její dceři a co si za to kdo pořídil a proč je finanční dar použitý na lepší šaty a né na pozvání dotyčných tet na hostinu atd. atd. Ještě horší situace nastává, když teta má starší dceru než jme my, která není provdaná. To se pak kritika většinou soustředí na na nše ženichy a proč tak málo vydělávají a proč se tak málo podílejí a na výzdobě aut a hledaj způsob jakým jsme je k svatbám přinutily. Otrlejší tety nás pak začnou pomlouvat u ženichové rodiny, aby pohli co nejrychlejšímu rozvodu. Takže my pošleme 2 měsíce předem oznámka, aby včas věděly, kam se mají dostavit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?