Vdáváte se také 20.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu někdo se stejným datem svatby? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak my se zrovna vrátili od známého, co jsme chtěli, aby nám tam griloval. A jsem docela zklamaná. Nebudu se moc rozepisovat, až zítra. Počkám, až se to trošku usadí. Ale fakt zklamání.
Odpovědět
Stydím se, stydím :-N Já už taky přitlačím na pilu, zítra, páč si přes den musím promyslet rozumnou argumetnaci, jakože je už vážně čas!!! :-D Já se totiž nechala zmást tím mojím chlapem, on má na všechno spooooustu času, to je furt, co blbneš, neplaš, neřeš.....a tak jsem ho poslechla a nakonec jsem pozadu :-D
Odpovědět
baracudas tak v tomhle jsou asi všichni chlapi stejní..... u nás je to to samo, na všechno spousta času.... Protože oznámení nám budu vyrábět sama, tak jsem o víkendu řekla mému příteli, že by už bylo na čase, abychom vybrali text a motto - a dopadlo to tak, že tam vymýšlel různé vtípky, citoval "Slunce, seno..." apod. Takže asi tak.... :-D u některých věcí, co nejsou tak důležité vybírám sama a pak mu akorát předložím různé varianty, protože jinak bychom se asi nepohnuli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás je to v tomhle ohledu snazší, že už to máme z loňska skoro naplánované. A teď třeba řešíme jídlo, tak to by v tom byl čert, aby se toho nezúčastnil:D
Odpovědět
evi, tak to jo, jídlo toho mého taky zajímá :-) ale např. u výzdoby mi říká, že je mu to jedno, že to určitě udělám hezký :-) Za to jsem sice ráda, ale tak je to svatba nás obou, tak chci aby se mu to taky líbilo, tak chci i jeho vyjádření :-) Ale někdy to dopadne tak, že se celý večer smějeme a vymýšlíme ptákoviny, ale z místa se nakonec nepohneme.... ach jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusijap U nás je to to samý, plno plánů a tak, co by bylo fajn, co určitě takhle bude, ale nehneme se:D Ale co, stačí, když se začne zajímat týden před svatbou a bude na obřadu včas:)
Odpovědět
přesně tak :-D taky si říkám...a teď je aspoň sranda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nevíte, proč tolik lidí prodává šerpy na auto kolem 500? Poprvé v životě jsem byla na aukru a našla za 180, teda + poštovný, ale i tak je to za půlku...hledám v tom nějakej háček, ale nevidím, šerpa je krásná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:D To nevíme teda:) Záleží, co je to za materiál asi
Odpovědět
Profilova fotka
Tak na materiál asi peču, stejně to nikdo nebude osahávat :-D jdu do toho, výhodný nákupy mám ráda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:) Já budu mít část výzdoby od kamarádky, co se vdávala loni a nic za to nechce:D a ještě mi bude svatbu fotit. Musím jí vymyslet nějaký pěkný dárek
Odpovědět
A je to na Šári na tom Aukru akce Kup teď? Jinak je to aukce a cena se může navýšit, podle toho, kolik kdo přihodí.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sari_nka ahojky jak jsi zhubla těch 15kg?
Odpovědět
Profilova fotka
@sari_nka jinak šáry Proč si jí neuděláš sama já si nakoupila potřeby na netu a udělám si jí sama jak na auto co poveze mě tak i na přítelovo už sem objednala i cilindr...
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám předsevzetí do svatby taky zhubnout. Už jsme se doma začali protahovat a já do toho malinko posiluju, začnu chodit na aerobic. Ale jen aby mi to vydrželo. Já vždycky skončím na svojí slabé vůli.
Odpovědět
Profilova fotka
tak já na jaře budu chodit s kámoškouo na pilates do té doby zumba a doma pilates stahnu si to na netu
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mám v plánu si stáhnout zumbu a doma trsat:)
Odpovědět
Ahojky holky, tak nějak jsem se probírala letáčkama, co tu mám z veletrhu a zjistila jsem, že tu mám poukázku na slevu na 10% na šaty z www.berenike.cz (platí do 31.1.2011) a 10% na šaty z www.studioinstiprace.cz (Platí do 28.2.2011). Tak kdybyste měly některá zájem, můžu to poslat poštou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak já měla v noci nějakej záchvěv geniality, či co. Vymyslela jsem perfektní překvápko pro miláčka. Ale nadšení splasklo jak mýdlová bublina. Kájovi se odjakživa líbí Ford Mustang, ty staré i ty nové modely. A nikdy v tom, nejel. Chtěla jsem to auto vypůjčit, ale jediné půjčovny s těmahle autama jsou v Praze a půjčovné na víkend je 15 000,- (nic jiného vzhledem k vzdálenosti nepřichází v úvahu). A kauce je 30 000,- plus benzín, předpokládám, že tohle auto žere jako blázen. Takže je to rozpočet zhruba celé svatby:D Tak budu možná přes známého mít půjčené jiné americké auto.Ale není to mustang. Tak pořád doufám, že něco najdu:(
Odpovědět
Profilova fotka
Teeeda to věřím, že by měl radost, já mám pro Ondru jiný překvápko, ale už jsem zjistila, že tu někdo ze známých čte mý příspěvky, tak nemůžu říct co to je :-) jinak nejsem úplně zručná, abych si na ty šerpy přišívala umělý kytky, tak si to musím koupit, bude mi stačit výroba vývazků :-) a to hubnutí je fakt popis na dýl, chce to cvičení, pravidelný jídlo v malých porcích, velký přísun zeleniny a omezení příloh (pouze k obědu) a tak dáááál ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sari_nka Napiš do IP, jsem zvědavá:D Jinak neznáte třeba někoho, kdo by mohl vědět něco o tom autě co scháním? Nechci to auto půjčit sobě, stačilo by, kdyby s tím majitel přijel, svezl nás a zase odjel:)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak na matrice jsme uspěly, byla tam úplně skvělá paní matrikářka, co se s námi vykecávala, dala nám oddávající podle našich představ (snad) a vůbec hodně věcí nechala podle toho, jak my si přejeme :-) a v restauraci to bylo taky parádní, ještě teda čekám, až se mi ozve provozní, jestli by to pro nás zavřeli, ale pokud jooo, tak bude myslím rozhodnuto :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my jedeme zítra obhlédnout chaty a pak asi budeme hledat kontakty.
Odpovědět
Profilova fotka
Přidala jsem do alba naše oznámko a pozvánku.
Odpovědět
Šári, tak to je super, to gratuluji :-)
Odpovědět
Evi, oznámko i pozvánka jsou super!!!! Moc krásné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusijap Děkuju:) Dneska jsem ukořistila samodržící punčošky, smetanová barva. Tak aspoň nejsou čistě bílé. A mám silné nohy a ty punčochy stejně vytáhnu dooost vysoko, takže to je super:) Jen zajistil, aby to ty silikonové pásky udržely.
Odpovědět
Evi, já mám taky silnější stehna a bála jsem se toho. Ale odzkoušela jsem si to několikrát na plese, že to fakt drží - a to jsme tancovali, skákali, no řádili až hrůza :-) Takže se toho neboj, fakt to funguje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lusi, no já právě měla jedny a ty mi vůbec nedržely, furt se rolovaly.. Tak uvidíme, kdyžtak použije ještě oboustranou pásku...
Odpovědět
Evi, aha tak to je blbý :-( To je dobrý nápad s tou páskou :-) Já mám pro jistotu i podvazkový pás :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?