Vdáváte se také 20.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu někdo se stejným datem svatby? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To mě taky ne, já mám vytipované marcipánové kytičky, co dávala sestřeka už na nějaké dorty, co dělala a ty jsou moc pěkný a mezi to jen nějakou cestičku z perliček, něco nenásilného...akorát nevím, jaký ten krém dovnitř, aby to nebylo moc sladké
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že třeba tvarohový krém by byl fajn, ne?
Odpovědět
Holky na veletrhu byl normálně masový dort :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to by bylo naprosto ideální pro Káju, on je prostě masovej:D I proto budeme grilovat:D
Odpovědět
Profilova fotka
My se taky chystáme na grilování - jen zvažujeme, jestli kýtu nebo celýho čuníka :-D já bych radši celýho, protože na toho je potřeba víc lidí a běžně si ho nedáme, ale v restauracích radí spíš kýtu, tak uvidíme... ve středu jedeme rozštípnout restauračku na hostinu, už jsem hroooozně zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To my taky nevíme, jestli malý selátko nebo jenom kýtu. Uvidíme, co nám poradí kamarád.
Odpovědět
No my pořád váháme s kapelou. Mám totiž sestřenici, která má s manželem kapelu a jsou přímo boží. Problém je v tom, že celý život hrají v zahraničí a teď žijí ve Švýcarsku. Ještě nevědí, zda budou moct dorazit, ale pokud by se to povedlo, bylo by to super.... Akorát ta cesta se prodraží. Ale je to rodina, tak by aspoň o super zábavu bylo postaráno. Ale pokud by to nevyšlo, tak pořád váháme, zda kapelu ano nebo ne. Večerní oslava totiž bude v sálech tanečního studia, kde je naprosto bombové ozvučení, takže by nakonec stačil asi jen notebook s naším výběrem skladeb a někdo šikovný na obsluhu.... Výhoda je, že aparatura není potřeba. Ale zase kapela je taková živější, zábavnější.... No nevím nevím....
Odpovědět
My taky dorty moc nejíme, takže vůbec nevíme, jaký vybrat.... Spíš nám jde o vzhled :-) Ten už máme vybraný, ale co do něj, to fakt nevím.... I když ono je to asi taky jedno, stejně si myslím, že ho nakonec jíst ani nebudeme - krájet, to ano, ale jak se znám, tak toho stejně moc nepojím :-D Selátko na svatbu je rozhodně super!!! My na to bohužel nebudeme mít místo :-( Takže to taky budeme řešit kýtou.
Odpovědět
Profilova fotka
@lusijap My spoléháme na to, že kapela by občas mohla udělat zábavu a tak:) Ale při nejhorším mixneme pár hitů a pustíme notebook. K tomu dortu, my si dáme symbolicky z jednoho kousku a bude to:) Jako aspoň ochutnám, co budou jíst ostatní. A k tomu selátku, myslíte, že je lepší kýta nebo celý čuníček?
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se víc líbí ten čuník, protože je to takový pěknější a hlavně si ho člověk jen tak nedá - kýtu si můžeme udělat doma na nějaké oslavě (je na ní potřeba méně lidí), ale zase z čuníka je větší odpad (říkali v restauraci), tak fakt nevím.... stejně by nám 1 kýta nestačila, tak finančně je to stejný
Odpovědět
Profilova fotka
@sari_nka No právě, větší odpad, tím pádem zaplatíme za váhu, kterou nesníme. Já uvidím, co nám poradí kamarád, ale kdyžtak uděláme dvě kýty a bude. Tak já bych taky radši dala čuníčka, jak říkáš, jen tak si ho nedáš. Ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak já jdu dneska do galanterky pro mašličky na vývazky, tak až bude výsledek, dám to do alba:) A kdybyste měla některá hezký nápad na ozdobu kolem krku pro hafáka, dejte vědět:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Evi až budeš vědět, kolik je čeho potřeba, tak to sem prosím napiš, vůbec totiž nemám představu co a kolik čeho budu potřebovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně:)
Odpovědět
Tak my opékat nebudeme. My budeme mít jen rautík. Evi mám v compu úžasný obleček. posílám, pokud ho najdu. Jo někde jsem tu viděla fotku, že měl svatební pejsek věneček kolem krku. Bylo to úžasný. Měl ho z kytek, jako nevěsta kytici:-))
Odpovědět
Profilova fotka
Aničko, super, děkuju:) Jen nevím, jak by ten náš raubíř snesl kolem krku tolik kytek. Mrknu a když tak to poupravím podle svého:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ani vypadá to dobře. Jen nevím, jak do toho punťu nacpat:D Vymyslím nějak ten věneček:)
Odpovědět
Profilova fotka
Budete mít psa i na obřadu? U nás by to asi moc nedopadlo, hlavně by ho naši museli hlídat a neužili by si to :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No právě že na obřadu nebude, bude venku v autě před zámkem. Je na to zvyklý. A pak se s ním nafotíme a když bude oslava na té chatě, tak tam bude s náma. Uvidíme, jak to s ním půjde, kdyžtak ho odvezeme domů. Ale je to zlatíčko, kde jsou lidi a jídlo, tam je i on, takže si myslím, že neuteče.
Odpovědět
Profilova fotka
To náš by neutekl, spíš by někoho rafnul :-( ráda bych s ním měla fotky, no ale uvidíme, jak to dopadne, záleží asi, kde bude hostina...pokud u nás ve vesnici, tak fotky asi zvládneme, ale pokud v Mníšku, tak asi neee a budeme shánět hlídání - jenže je to těžký, ty co zná budou na svatbě :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jee, to je škoda:( My máme takovýho mazlíka, že prostě nemůže chybět. A jestli s ním budou mít lidi problém- všem se řekne, že tam bude, navíc všem budu říkat, ať si vezmou oblečení na převlečení, je to přeci jen grilovačka, tak ať počítají s tím, že na ně třeba skočí nebo tak. Co máte za pejska?
Odpovědět
Profilova fotka
Zlatýho kokršpaněla, je to pěknej mrzout, takže mezi lidi určitě nee.. :-( max. na sólo focení se mnou a přítelem, no fakt uvidíme, ale moc tomu nevěřím
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem udělala Rockouškovi mašličku na krk, mám to nafocený, až udělám i vývazky, tak to sem dám :)
Odpovědět
Profilova fotka
A jak jsi pochodila na nákupech? Kolik čeho? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ta šifonová na Rockouška měla dva metry a stála 18kč. Na vývazky toho mám šest metrů, ale myslím, že je to až moc, potřebuju jich dvacet, tak ti pak řeknu, kolik stuhy mi zbylo. A ty kytičky v prostřed byly taky na metry, tak jich mám 31, tj. asi 60cm. a stálo to asi devět korun. I s nití za 7kč to byl nákup kolem 45kč. Takže pohoda. Jak říkám, ještě změřím, kolik metrů jsem zlikvidovala na vývazky..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem na 21 vývazků zlikvidovala šest metrů. To jsem nečekala, že to bude tolik.
Odpovědět
Profilova fotka
Teeda a jak ti to šlo? Jsi spokojená s výsledkem? :-) Dělala jsi jednobarevný?
Odpovědět
Profilova fotka
Popravdě to šlo celkem rychle, ani jsem to nečekala. Jen je to piplačka na přesnost, tak jsem se na to vyprdla a nemám všechny na milimetr stejné, ale jsou hezké. Chtěla jsem to dělat dvoubarevné, jenže tam neměli tu barvu, co jsem chtěla, tak jsem vzala tuhle světlou a koupila doprostřed ty tmavé kytičky. A taky to vypadá hezky.
Odpovědět
Teda holky, já si dám pár týdnů pauzu a vy takhle popojedeta (s přípravami i s vláknem, kecalky :-D ). My jsme furt nějak pozadu. Máme akorát zamluvený termín na matrice, předběžně zamluvené místo hostiny, fotografku a videokameramana, toť vše :-| Asi to budu muset doma trošec popohnat 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máš tu veeeelkou absenci :-D my už zítra frčíme do té restauračky, až oba odzkouškujeme, tak se těšíííím :-D večer už se nedám odbýt a snad pohneme s vymýšlením :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?