Vdáváte se také 20.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, je tu někdo se stejným datem svatby? ;-)
Odpovědět
Evi :-D :-D :-D nebo abysme tu svatbu pak nezaspaly:-))) já jednou málem zaspala letadlo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to teda:D
Odpovědět
:-D
Odpovědět
Já jsem toho schopná. Uvidíte jak sem budu psát po 20.8.že jsem nemohla vstát. V noci mi srdce pojede jak o závod, oči jak sova a ráno budu chrnět dokud se na mně dobouchá kadeřnice.
Odpovědět
Profilova fotka
No já radši nebudu psát, jak to bude u mě, protože já jsem tak nečitelná, že to nikdy dopředu nevím:D Jsem si vždycky myslela, jak budu hustá, že určitě nebudu řvát, pak jsem prořvala skoro celou kamarádčinu svatbu (na mou obhajobu- měla to v kostele a náš farář je naprosto dokonalá osoba). A pak si kouknu na svoji výbavu nebo se s Kájou bavíme o svatbě a já už natahuju. No tak to jsem sama od sebe nečekala. Takže fakt nevím, co se mnou svatba provede:D
Odpovědět
Tak to jsem taky zvědá. nejdřív nebudu moct vstát a pak budu bulet a budu tam nahlas smrkat a nebudu moct mluvit a oddávající bude muset přerušovat řeč :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A budu mít totálně rudý oči a rozmazanej make-up. A nebo budu tvrdoň a nebo nejhorší řešení- budu se děsně tlemit. A to je nejhorší, protože já to pak nemůžu zastavit:D:D:D
Odpovědět
To se taky může stát. to dělaj nervy, to je horší než pláč, to uznávám :-D To fakt jen se omluvit, jít se ven uklidnit, nebo já nevím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, jenže kdo ví, jestli se může odejít:D Aby mi neřekli, že když z toho mám takovou p.del, tak ať přijdeme jindy:D
Odpovědět
Tak o bych si zakryla ubliček slaněmi a předstírala bych, že pláču :-D :-D zvuky jsou to podobné, tak co...
Odpovědět
Profilova fotka
No já jestli se budu tlemit, tak mi potečou slzy, už se vidím:) Ach jo. No radši nic nebudu plánovat, protože jinak to bude katastrofa. Já se popravdě netěším na ten obřad- mají ho tak divně, hudbu si sice můžeš vybrat, ale jen z těch, co tam mají, navíc to je hrané na klavír, vlastní cd ti nepustí. A ještě tam je recitace, kterou já naprosto ale naprosto nesnáším, tak uvidíme, jestli půjde vynechat nebo mi aspoň dovolí dát si vlastní básničku. Jen to Ano abych řekla a pak rychle pryč
Odpovědět
To ješkoda. Pokuste se domluvit ať vyheděj recitaci. jinak piano azpěv by se mi líbil. To musí být nádhera, ale básničku raději ne. ta recitace může být trapas. Ale i tak budeš štastná i když tam budou nedokonalosti. Bude to tvá svatba a to ani blbá recitace nezmění:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já mám piano a zpěv taky ráda. Ještě raději mám piano bez zpěvu. Ale chtěla bych, aby mi na ten klavír zahráli to, co já budu chtít. Mně se třeba moc nelíbí klasický svatební pochod, chtěla bych nějakou pěknou romantickou písničku. Ale jaksi to nejde:(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nám řekli, že si tam můžeme dělat co chceme, tak jsem poprosila místní varhanici a prý nám zahraje co budeme chtít :-) akorát my nevíme co chceme, zatím se nějak nemůžeme domluvit :-) ale moc se na to těším, máme tam parádní akustiku ;-)
Odpovědět
My si taky můžem vybrat hudbu a to ze seznamu, kterí nám poslali emailem. Evi vy si ani nemůžete vybrat třeba ze 3 pochodů? Vy musíte mít prostě Sen noci Svatojánké? My ho teda asi budeme mít dobrovolně. Já tu melodii miluju od dětsví, ale přijde mi zvláštní, že nedávají na výber. Já bych teda očekávala, že budou mít na každou část obřadu výběr alespoň z 5 skladeb- něco z klasiky, něco z filmových melidíí, něco z popu. Ale i tak to bude krásna svatba. Věřím, že na každé svatbě něco malinko nevyjde úplně podle představ. ;-) Škoda, že si vzájemně na ty svatby nemůžeme přijít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sen noci svatojánské jsem neslyšela. Jsou ale dva přímo svatební- Wagner a Mendelsohn. A ani jeden se mi nelíbí. A pak mají filmové a hlavně pohádkové melodie, něco z muzikálu, ale to mají jen ke gratulacím nebo na podbarvení proslovu. A na gratulace už mám vybráno- Láska umí víc od Lucky Vondráčkové. Na zbytek se sejdeme s kamarádkou, co tam hraje na klavír, tak mi to přehraje a já si podle toho vyberu. Ani, to je dost blbý no:D Ale představ si, kdyby se na každé té naší svatbě točilo pět nevěst a jen se vystřídali ženichové:D
Odpovědět
No my jsme taky napřed dost řešili hudbu, protože jsme chtěli něco svého. Jenže když jsem byla na několika svatbách, tak jsem si uvědomila, že ono je to asi stejně jedno, co hrají. Maximálně při příchodu nevěsty nebo obou snoubenců je to důležité. Ale jinak stejně ani vy ani ostatní svatebčané nikdy hudbu nevnímají, protože snoubenci jsou maximálně nervózní a pak zase dojatí a hosté se zajímají jen o ty dva v hlavních rolích :-) Já sama si uvědomila, že si ani z jedné svatby nepamatuju, co tam hrálo :-) A všechny nevěsty shodně říkají, že to zjistily až ze svatebního videa.... Takže jsme se s přítelem rozhodli, že to asi nebudeme nějak komplikovat a necháme tam zahrát to, co tam mají už vyzkoušené (tedy pokud na poslední chvíli nějak drasticky nezmění repertoár :-D ) a na příchod klasický svatební pochod - já ho dřív nechtěla, ale je fakt, že to má něco do sebe :-) A naše oblíbené si necháme zahrát až potom před radnicí a na hostině :-) Já stejně budu asi brečet a na hudbu nakonec nebudu mít pomyšlení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je taky fakt. My si naši oblíbenou necháme pustit z CD až jako první manželský tanec. Což mi tak připomíná- jakou budete mít hudbu na hostině? Kapela nebo DJ nebo nic? My kapelu (pokud ta naše oblíbená bude mít volno), ale protože tu naši milujeme i kvůli tomu, kdo ji zpívá, tak si manželský tanec necháme pustit z CDčka.
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít taky kapelu, už jí máme zamluvenou ale je vybraná jen podle referencí, poslechnout si jí půjdeme až teď někdy, tak snad bude dobrá :-) já pořád nevím s tou hudbou na obřad, jen na gratulace chci Hallejujah ze Shreka, slyšela jsem jí na jedné svatbě a bylo to úplně boží :-) pak se mi líbí právě hodně filmové a pohádkové melodie, třeba princezny ze mlejna, tak je moc hezká, nebo ze zlatovlásky, ale nevím, co mi projde doma :-D přítel chce něco zahraničního, já zase českýho, netušíte, kolik skladeb je potřeba? Předpokládám, že příchod ženicha si vybere on, příchod nevěsty já a pak co dál? Na předání prstýnků? Nebo pod proslovem něco hraje - neruší to?
Odpovědět
Profilova fotka
U nás to je na ženicha, na nevěstu, pak na podbarvování, když se ptá matrikářka, jestli jsme v pohodě, pak na předávání prstýnků a pak na gratulace. Je toho dost. My budeme mít ze Shreka ten první manželský tanec- It is you od Dany Glover. Milujeme ji
Odpovědět
Profilova fotka
@sari_nka Tys tu psala, že hledáš levnější prstýnky? Koukala jsem na tu stránku odkud to máme my a teď tam jsou slevy 25%, z bílého zlata tam jsou snubáky třeba za osm a půl tisíce... tak zkus pokoukat
Odpovědět
Profilova fotka
Ježiš, jsem blbá. Ty stránky jsou goldex tečka cz
Odpovědět
Evi Sen noci Svatojanské je ten Mendlessohn. Já tu melodii miluju. Šári počet skladeb závisí na tom, kde máte svatbu. třeba na Libeň zámku chtěj jen 3-příchod, výměna prstýnků, gratulace. Nejčastěji chtějí 5, ale nehrajou je celé samozřejmě-příchod, prstýnky polibek, zápis do matriky, gratulace odchod. My budem nastupovat každý na jinou hudbu, tak jich bude tak 6.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to se musím zeptat, ve středu jedeme na matriku, tak nám paní snad řekne :-) děkuju za tip na prstýnky, určitě kouknu
Odpovědět
Profilova fotka
Ani, jo tak.. já si právě nebyla jistá. Jj, s hudbou je to různé, nejlepší je se zeptat přímo na matrice. Já to mám o to jednodušší, že kamarádka tam hraje na klavír, tak se můžu na všechno poptat.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si holky do alba uložila svůj návrh, jak bude vypadat dort:) Ještě to musím poslat cukrářce
Odpovědět
Tak pošli fotečku. jaký bys chtěla? Mně by se líbil bílý s šlehačkovým krémem a celý zalitý marcipánem a s růžičkama okolo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pincola Já to mám v albu nakreslené, je to míchanice asi tří dortů. Já chci tmavé těsto a lehký krém s čersvým ovocem. A navrchu potažený marcipánem a živou kytičkou tam. Nechci tam žádné perličky, ani růžičky a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka Máš úplně stejnou představu jako já, přesně tmavý dort s ovocem a jen lehkým krémem navrch s marcipánem... já ale asi rezignuju na živé květy a domluvím se s cukrářkou na nějaké decentní jedlé výzdobě... i když vlastně nevím, jestli s cukrářkou, nejradši bych, aby mi dort upekla sestřenka, ale ta o svatbě ještě nějak neví ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sari_nka My totiž s Kájou ani jeden nemáme rádi dorty. Ideální představa je dort ze sýra a salámu:D Ale kvůli hostům se obětujeme:) Já nerada světlé piškoty a těžké máslové krémy, tak je moje zadání tohle. A nechci riskovat marcipánové květy, protože by na to naplácala ty obyčejné kýčovité růžičky a zelené lístečky. Já chci bílý marcipán, kytka na tom bude taky bílá s černým středem, takže jediné zdobení bude olemování tmavou čokoládou. Nelíbí se mi, když jsou ty dorty moc barevné.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?