Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, i tady v bazaru jsou hezký šaty:) Já si vážně nejdřív půjdu šaty vyzkoušet do salonu, i když mám přestavu co se mi líbí a z maturáku snad i co mi sluší :) a pak si je objednám přes ebay :)
Odpovědět
ahojky holky, můžu se k vám přidat? Svatbu bychom taky chtěli v červenci 2010, ale zatím ještě nemáme nic zamluvené a jak si tady tak čtu, tak jsem teda hodně pozadu a úplně jsem se polekala :( ale v pátek bychom si chtěli jít zamluvit kostel a místo pro hostinu, tak aspoň se trošku pohneme. Ráda bych měla obřad u nás u kapličky venku, ale rozmýšlím se, protože mám strach z počasí, člověk nikdy neví jak bude...plánujete někdo obřad venku?
Odpovědět
myska: Teda, tak to ti nezávidím, ještě že mě jediná zkouška čeká až v červnu, ale mam z ní strach už teď. :-( Ale určitě se zadaří a peníze nebudou vyhozený, to uděláš ani nebudeš vědět jak ;-) Proč by si z nich měla být zklamaná? Jako že by se ti nelíbily nebo ti nepadly? mavo: To já chci samozřejmě taky nejdřív do salonu zkusit jakej typ by mi vůbec sedl a pak teprve koupit, ale docela přemejšlim i nad ušitím podle fotky nebo tak.
Odpovědět
zuzuc: Vítej mezi námi, určitě tě rychle nakazíme. Termín je nejdůležitější, od toho se vše odráží, takže neváhej. Obřad venku musí být hezkej, přijde mi to takový romantičtější, ale my to plánujeme na zámku.
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý ráno holky :-) bosi: on je to sice testík zápočtovej, ale nechápu, jak ti někdo může nedat zápočet, ale přitom tě pustí klidně ke zkoušce :-o....začínám mít vážně bobky :-| bojím se toho, že by mě ve finále šaty nesedly a možná i nelíbily :-) zuzuc: ahoj, já kromě data na matrice a zamluvenýho penzionu nic nemám :-) nějak nestíhám, ale to se nějak zvládne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko, my mame v praci tento tyden takovy fofr, ze nemam ani cas na Vas nahlidnout :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ceny sat na netu me taky nadchly, ale rozhodla jsem se, ze nebudu nic riskovat a pujcim si je z pujcovny. Prece jen i ty, co se nechavaji sit, nekdy vypadaji uplne jinak nez byla puvodni predstava, tohle semi uz stalo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
bré ránko holky :) Jediný, čeho bych se bála když bych si šaty nechala šít, že si mě někdo přeměří... a já pak stejně zhubnu nebo ztloustnu a nevejdu se do toho :-D nebo to na mě bude plandat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-) mavo : my taky plánujeme svatbu venku a doufám že počasí vyjde,jinak by nás zřejmě přesunuli na radnici... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: my chceme pak hostinu venku :) takovou garden party hned po obřadu :) ale je tam i možnost takového velkého stanu, tak by to nemělo vadit i když bude pršet..
Odpovědět
Profilova fotka
mavo : aha..tak to my budem mít hostinu někde v restauračce...ale venku by to mohlo být moc hezký,jenže u nás není kde..takový prostor tu není.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: no my to ještě nemáme domluvené.... líbí se mi u nás jedno takové místo, je tam i taková malá restaurace, je to spíš klubovna, ale je tam kuchyň, výčep... a venku právě stan a stoly... spousta místa.... chceme na svatbě hodně lidí tak by se tam všichni vešli.... ale nechtějí to moc půjčovat a hlavně v tom termínu co chceme svatbu tam bývá jedna akce i když letos byla jindy.. tak nevím :(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mavo : aha,takže je to nejisté,no jo to ti nezávidím,my jsme na tom stejně s místem konání obřadu.Koupil to jiný majitel a nikdo neví jestli tam svatby povolí nebo ne..jinak by nám nezbylo nic jiného než radnice,no my ještě nemáme zařízené vůbec nic.Teprve tak koukám a sbírám inspiraci co by na naší svatbě mohlo být...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,můžu se k vám taky připojit?Jsem tu dneska poprvé,tak se trochu rozkoukávám :-) Chceme se vzít 19.6.2010 na Rožmberku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera1 : ahojky vítám tě mezi nevěsty :) připojit se klidně můžeš..ale neměla by být spíš v červnu než v červenci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo,já jsem tele :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lera1 : to ne,to se stává i v lepších rodinách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A necháte si mě tu,přestože jsem červen? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera1 : no jasně že jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera1 : ono je na jednu stranu jedno jestli červen nebo červenec..já můžu dopadnout ještě taky úplně jinak...když nebude v červenci volný termín... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ufff,dík :-) Četla jsem,že se bavíte o šatech,já si je vybrala v salonu po internetu,v prosinci jedu na zkoušku a když mě nebudou,tak tam určitě najdu jiný.Ale.Jsou to přesně takový ty vysněný,takže snad to nakonec klapne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv:No já už volala na matriku,paní si nás zapsala,ale říkala,že se to na 100% dá potvrdit až v lednu.
Odpovědět
Profilova fotka
lera1 : no vidíš my ještě nemáme zamluveno ani zažízeno nic :-) ...u nás to vlastně ještě není oficiální,čekám na prstýnek a rodičům to řeknem buď v listopadu nebo v prosinci...
Odpovědět
Profilova fotka
lera1 : no a ohledně šatů..tady je takových půjčoven že si nějaké vyberu tam,mají samý hezký..to by v tom byl čert abych nenašla ty pravé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No my už máme po zásnubách,málem to skončilo tragédií :-D Můj přítel dal prstýnek do oříšku a z legrace ho dal našemu hafanovi do tlamičky,aby mě ho společně dali.No a náš milej Kubrik se chystal oříšek poobědvat,takže je jasný,kde bychom pak prstýnek hledali :-N No,ale dopadlo to dobře a bylo tonakonec moc krásný zasnoubení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lera1: to je vážně paráda :) hezky to vymyslel... u nás ještě zásnuby neproběhli, čekám co drahouška napadne.... a čím mě překvapí... a pořád nic a nic... :(
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: tys taky ještě nebyla požádána? My jsme se o svatbě bavili, termín si potvrdili.... a prstýnek ještě nikde :(
Odpovědět
Profilova fotka
lera1 : tak to věřím :-) muselo to být opravdu moc hezký...a ještě s bafíkem :-) .. já jsem zvědavá na to naše zasnoubení :-) no uvidíme jak to všechno dopadne...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...u nás včera proběhl osudovej zlom, přítel sám od sebe začal před kolegou o svatbě, měli jí nedávno, na kolik je vyšla a jak co měli atd...pak jsme se jeli podívat na prstýnky, máme vybraný od hejrala. Psali mi z výrobny, že je mají v praze v klenotách aurum, cena přímo do výrobce je 19 tisíc a v klenotách za ně chtějá 50 :-D před chvílí mi přítel volal, že se zajedem podívat přímo do výrobny a že chce žlutý zlato :-D zdravím nové holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi : teda tak to gratuluju..tomu se říká opravdovej pokrok :-) je vidět že už to vzal opravdu na vědomí a začíná ho to nějako bavit :-) no jestli si ty prstýnky vybereta a pak vám přijdou domů,doufám že se o ně s námi podělíš v albu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?