Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi .: na ten veletrh bych se taky jela ráda podívat,všichni říkají že to tam stojí za to...no já vlastně nevím kdy to oznámíme,ale myslím si že v prosinci..ikdyž to může být i dřív,záleží na tom kdy dostanu prstýnek...u nás budou reakce takové že moji rodiče budou rádi a budou se na to s námi těšit a přítelovo rodiče budou nešťastný,že se bude zase ženit a ještě tak brzy po rozvodu...ach jo..
Odpovědět
Profilova fotka
taky nevím jetli je raději koupit nebo vypůjčit,co vyjde levněji nevíte??
Odpovědět
Profilova fotka
nejlíp vyjde nechat si je ušít v číně...ale je to trošku risk
Odpovědět
ahoj holky, mám dotaz:máte některá z vás zkušenosti s lampiony přání??Celkem se mi to líbí a aji bych to možná chtěla na svatbě, jen nevím jak se to zapaluje a nevím jestli to není nebezpečný.
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi : no jo na to jsem ale asi srabík...
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca : taky se mi to moc líbí,ale nevím ani na netu jsem k tomu nic nenašla.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: jsou boží, je to papírovej lampion, dole je hořák, něco jako pepo, ale hoří to dýl. roztáhne se lampion zapání se spodek a pak se čeká až se nefoukne a začne se vznášet,nesí se pustit moc brzo...potom odletí a když dojde ten hořák, tak zhasne a spadne. je to v celku bezpečný a hezký. já jsem ted objevila i lampiony na vodu, dají se dokonce používat i opakovaně a taky to vypadá krásně, každopádně jsou bezpečnější :-) areviv: já do toho jdu..risk je zisk
Odpovědět
snad u toho by měl být návod k obsluze. Ale aby tam nebyl třeba jen v čínštině,že?? :-D vyrábijou se totiž v číně!!No uvidíme, času ještě dost
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi : já teda asi ne,se svojí povahou bych se zbláznila strachy dřív než by dorazily...
Odpovědět
Profilova fotka
Létající balónky fungují na již dobře známém principu horkovzdušného balónu. Po zapálení hořlavého paliva se naplní horkým vzduchem a balónek se následně vznáší vzhůru. S létajícími balónky se spojují i různé tradice. Některé tvrdí, že čím výše vyletí, tím více úspěchu a štěstí Vás v budoucnosti čeká, jiná zase, že se od člověka odlepuje smůla. My věříme, že napsáním přání na lampióny, se Vám vyplní. viz prodejce lapionů
Odpovědět
Profilova fotka
já si je taky nechám ušit, je to lepší a budou mi sedět na míru, je to lepší než když bych si je zkoušela :) LEda, že bych tady na beremku našla šaty který by byli ty pravý :) už mám ale troje favoritky vybraný na ebay :) tak snad to budou jedny z toho :) O těch lampionkách taky přemýšlím, hrozně se mi líbí, i mamča z toho byla unešená.. Rodičům sme to ještě neoznámili, čekám na prstýnek :) termín už víme ale oficiální žádost ještě neproběhla...
Odpovědět
glumbi díkec, je vidět že se fakt vyznáš.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lencaca: máš v IP odkaz na ty vodní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty lampionky jsou fakt bomba. Kamarádka se teď vdávala a taky je tam měla, bylo to nádherný. Napsali tam přání a pak se všichni bavili, jak se lampionky honili po nebi, už byla tma, tak to fakt krásný.
Odpovědět
Profilova fotka
Lampiony se mi taky strašně líbí a na ebay vyjdou i poměrně slušně. Za dobrou cenu.
Odpovědět
Profilova fotka
na aukru je mají za 39 za kus ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a po kolika kusech se prodávají?
Odpovědět
Profilova fotka
úplně jste mě těma lampionkama navnadily,že si aje asi zaky pořídíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
od jednoho kusu...samozřejmě tě nejlíp vyjde vzít jich víc...jinak máš poštovný dražší než lampion :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je taky suprová cena - aukro :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem na ně na aukru koukala..cena super i za poštovné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to do nich jdeme
Odpovědět
Profilova fotka
já se jen nemůžu rozhodnout, jestli ty vodní a nebo normální
Odpovědět
Profilova fotka
o těch jsem ještě neslyšela. Budeme to mít v Žernosekám kousek od Labe. to se pouští po vodě??
Odpovědět
Ahoj holky, teda vy zase jedete :-) to máte v práci takovou pohodu? 8-) No nad lampionem jsem také přemýšlela a hned jdu koukat na aukro :-) Jinak pro všechny, co si myslí, že jsou pozadu, my taky nic zařízeného nemáme. Termíny budou až v lednu, takže zajištěné ještě není vůbec nic a ani rodičům jsme to ještě neoznámili, asi to bude o Vánocích...
Odpovědět
Profilova fotka
chvalovka: máš je v IP
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: moc díky :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prosím :-) , my máme vedle hotelu rybník a tam by to bylo moc hezký
Odpovědět
Profilova fotka
Skoda, ze nemame pobliz zadnou vodu :-( Ale i ten letajici se mi moc libi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky! Tak jsme zase tady, ale asijen na skok..už to začalo..a měla bych chystat přípravy ny vučování nebo co... koukám, že pěkně plkáte;-) jen tak dál;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?