Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to mě nedošlo, ale aspoň už vím pro příště. fotka je tam daná znovu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsou krásný...hodí se ti barevně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myško, ty šatky vypadají hezky :) a budete mít svatbu laděnou i do zelené? nám se líbí červená... tak bych pak na převlečení chtěla do červena a svědkyně taky půjde v červených :)
Odpovědět
Profilova fotka
já budu mít taky holky laděné do barev, ale já budu mít i na převlečení bílý šaty, at je vidět, že nevěsta jsem jáááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: no jasný :-) ale je fakt, že na ty šaty jsem si vzpomněla náhodou, protože jsem přemýšlela, kde bych je sehnala, protože nevím, jestli bych unosila bílý šaty (letní) :-) . A co se týká svědkyně ( mojí ségry ), to fakt nevím co bude mít na sobě...no uvidíme :-) a nevím jestli budu mít na 100% družičku, ale kdyby byla, tak by to byla ta kamarádka, co je na fotce. glumbi: ty šaty si půjčíš nebo necháš ušít?
Odpovědět
myska: ahoj, psala jsi, že přítel je nerad středem pozornosti, je to úsměvné, ale na svatbě hold bude středem pozornosti, bo je ŽENICH!! :-D Jinač ty šaty jsou moc hezké. Já asi budu mít popůlnočky, ale budu se snažit, abych se do nich nemusela převlíkat. Chci aby bylo vidět kdo se to vdává ;-) ;-) Klidně bych v nich šla i spát, ale to by asi u přítele neprošlo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
myska: budu si je nechávat šít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: já vím že bude :-), ale taky to bude něco jinýho, až se to bude blížit víc a víc :-), a kromě toho je to introvert a já pravej opak :-) glumbi: a do kolika se chceš vejít? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
chtěla bych se vejít do 15tis s mýma šatama, s šatama dro družičky(2 velký) a s šatama pro družičku.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno po víkendu :-) Jdu Vás dočíst.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý ráno lostris :-) a ostatním taky. Já mažu do práce, dneska tam snad bude pohodička :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky mužu se k vám taky přidat s přitelem jsem se konečně schodli že bude svatba v červenci. jen mi přijde pořad dost času takže zařízeno nakoupino nic nemam jen sbíram inspiraci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem :-) mone : vítej mezi námi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mone: vítej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko.Vydím že tady už jsou přípravy v plném proudu.Chci se zeptat jestli už někdo šel vybírat šaty,nebo je ještě dost času?Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
andilek.83 : myslím,že na šaty se můžeš jít kouknout už i teď,ne to není nikdy brzy..taky bych měla pomalinku někam v plánování pokročit...
Odpovědět
Tak už jsem z toho úplně hotová. Vůbec nevím kde budem mít obřad. Poličany jsme vzdali, v Nechanicích nám řekli,že dovnitř se nevejdem a kdybychom to měli venku a bude pršet, že máme smůlu a ještě k tom nemaj vypsaný termíny. Asi nakonec vážně skončíme na tý radnici :-( I když ta se teď opravuje, tak je to vlastně kdo ví kde....ach jooooo
Odpovědět
Profilova fotka
monmar : neboj nakonec to dobře dopadne...taky ještě nevíme jestli nám dovolí se vzít na Zelené Hoře,protože ji teď koupil nový majitel a neví se zda tam tu tradici konání svateb nechá..jinak by taky hrozila radnice... :(
Odpovědět
no já už i přemýšlela,že nebudu ješitná a budem se brát na stejným místě jako přítelův bratr (mají svatbu totiž v březnu) jenže 17.7. tam neoddávaj a toho 10 myslím,že říkala bosina, že je už plno
Odpovědět
Profilova fotka
areviv:Děkuji no asi se už půjdu pomalu kouknout,protože chci šaty z jednoho oblíbeného salonu,kde mají nejlepší ceny v Ostravě.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ja si proti Vam pripadam tak silene pozadu :-( My stale krome fotografky nemame zajistene vubec, ale vubec nic :-((( V sobotu se mozna uskutecni vecere s mamkama a oznameni terminu svatby, jsem zvedava, co na to budou rikat |-|
Odpovědět
Profilova fotka
lostris : no pořád jsi na tom líp než já..taky nemám vůbec nic zařízené ani koupené a rodičům budeme svatbu oznamovat až v prosinci,takže myslím že pozadu vůbec nejsi..
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: My jsme chteli taky oznomovat v prosinci, ale nakonec jsme si to rozmysleli, zda se nam to pozde. Mamky by s tim asi mely taky vice-mene pocitat, takze to reknem uz ted.
Odpovědět
Profilova fotka
holky dneska mi přišli fotky od jednoho z fotografů, kterej bude fotit svatbu a jsou moc hezký. už se těším an ty svatební :-) u nás to všichni důležití už ví a stejně nic nezařizujou a ano je to nezajímá. skoro lituju, že už jsme jim to řekli
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: myslim, ze u nas to bude podobne, ale proste jsme se rozhodli, ze jim to reknem. Milacek je v posledni dobe dobre naladeny a o svatbe mluvi dokonce rad, spolecne tak nejak planujem, i kdyz zatim jen pusou , ale ciny ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
i to je důležitý. mě přítel řekl, že si mám naplánovat co chci a jeho s tím nezatěžovat. tak jsem o svatbě přetala mluvit a jeho to začlo zajímat...ale už máme docela jasnou představu, takže zařizujeme. ted přemýšlím, jestli šaty objednat už ted a nebo až po svatebním veletrhu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: a kdy bude svatební veletrh? Ja si uz davno zamilovala jedny saty a ted se i zadne jine nelibi :-( Ale ani nevim, jestli bych je mohla mit a jak v nich budu vypadat. Jake jsou ted trendy, mate nekdo predstavu?
Odpovědět
Profilova fotka
kolem 14.2, mohli by tam mít nějaké nové modely...hlavně tam chci jít na prstýnky a oznámení. mívají velké slevy
Odpovědět
Profilova fotka
aha, to já bych si chtěla šaty jít asi vybrar dřív, někdy začátkem roku. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?