Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já přemýšlela o šatech přes ebay nebo asap... ceny půjčovnýho jsou strašný... my jsme měli na fotografku štěstí, našla si mě tady na beremku a když se se jí ptala jak brzo se zamlouvá, že bysme chtěli termín 3.7., ale ještě ho nemáme zamluvený na matrice, tak si nás tam napsala a když bude mít nějakýho dalšího zájemce tak nám dá ědět a my jí ten náš termín buď potvrdíme a nebo zrušííme :)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: za kolik jsou u vás ceny za půjčení?
Odpovědět
Profilova fotka
:-) teď se koukám na svatební noviny...no já bych do nich šla, ale už vidím pohled přítele 8-) ...
Odpovědět
monmar: tak pokud tam bude treba na obrad a na obed, tak ono kdyz si to vezmes dobry dve hodky to trvat bude, tak by do ty doby mamka nebo teta nepila, ja myslim, ze se to urcite nejak dobre vyvine...a taky mas pravdu buh vi jak to bude s tema nasima babickama za rok, blby je ze clovek nikdy nevi... Ja za saty nechci dat vice nez 5 tis., jenze budu mit saty od svagrove moji budouci svagrove, ktera ma salon v Hradci Kralove, takze asi budu mit jine ceny, a teda saty bych si chtela koupit a ne pujcit, prijde mi totiz ze cena za pujceni se kolikrat rovna cene prodeje... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
hanna: právě proto si je nechám asi ušít a taťka mi včera říkal, že mamča asi už dneska přijede z německa, tak je to fajna přítší sobotu můžeme s mamčou naklusat do salonu za její kamarádkou :-) teda doufám, že tam bude...a ještě jsem něco chtěla ale už nevím co :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no šaty na půjčení jsou od 6500 do 15000... podle toho jaký chceš, jakou značku... a co jsem koukala na ebay tak vyjdou za hubičku :)
Odpovědět
Profilova fotka
a hlavně na mě budou jako dělaný... jsem dost malinká takže bych všechna šaty musela vláčet po zemi, nebo se nějak zabírat a už vidím jak by to vypadalo
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: já měřím 158 (ale opravdu asi 157 :-D) kolik ty? já si je nechám ušít a u tý mamčiný kamarádky je potom prodám do salonu....
Odpovědět
jo na ebay jsou pekne ceny... myslim, ze kdyz si clovek zkusi jaky mu sedi tvar a velikost, da se to tam poridit velmi dobre... Jinak co se tyce vysky, myslim ze zkraceni je uplne nejjednodussi, co se tyce uprav na satech :-) a pujceni 6500 az 15 tis. to je fakt hruza :-|
Odpovědět
Profilova fotka
myska: no to máme nějak podobně... i když si myslim, že spíš tak 155... 153 :-D takový prcek, fakt :-D to jsi taky pěkně vysoká ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: aspoň se vejdeme všady :-D a budeš mít boty na podpadku? já v nich totiž neumím chodit, celosezoně nosím sálovky a nebo balerýny a k tomu mám nohu 36 .... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já mám nohu 37... :-D a na podpatkách umím jen na jednich botách který mám rozšlápnutý a jsou černý :-D takže ty k bílým šatům asi nee.... :-D taky bych to viděla spíš na balerýnky :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já právě řeším dilema, jestli balerýny nebo podpadky, ale jelikož půlnočky budu mít svoje maturitní šaty, tak se podpadkům asi nevyhnu :-D....37 mám když jsou boty asi špatně ušitý :-D a dělám si srandu, že chodím oblečení kupovat na dětský :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, koukala jsem na podvazky a asi si jen tak nějakej nevyberu :-| , jsem hoooooooooooodně vybíravá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myško: podvazek by měl být s tou modrou... víš jak to je.... něco nového, starého, půjčeného a modrého ;-) a většinou nový a modrý bývá podvazek :) svoje maturitní? a jaký si měla maturitní? Já mooooooooc pěkný ale s obručí a půjčený.... a přítelovi se tyhle načančaný šaty s obručí a vlečkou nelíbí.... asi půjdu v nějaké pytli...
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: nejsem v nich vyfocená, nechala jsem je částečně překopat, protože švadlena, co mě je šila je ušila tak, že jsem v nich vypadala jak v pytli :-(.....a jsou jednoduchý, až bude čas, tak řeknu přítelovi, ať mě v nich vyfotí a dám je sem do aulba :-) a svoje vysněný šaty mám ve fotoalbu :-) nad tím podvazkem jsem přemýšlela, tak to zabiju dvě mouchy jednou ranou, to je fajn, ale ještě jsem nenarazila na takovej, co by mě uchvátil :-) :-N ....
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý ráno holky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno všem :) Tak se pak nech vyfotit, ráda bych je viděla :) já ještě ani nevím, jaký popůlnočky budu mít :(
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: tak já ty šaty, kromě plesů, na který nechodím :-D, už asi nevyužila :-), a jsou takový žluto zelený...takový hezký :-D
Odpovědět
myska: Tak dej na auto pro oba nějakou velkou kytku a na okýnko si napište novomanželé, nebo si tam dejte tu spz novomanželskou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: ty bláho :-D to by přítel nepřežil
Odpovědět
proč?
Odpovědět
Profilova fotka
on na to moc není :-), myslim tu SPZ, je nerad středem pozornosti.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) taky vítám nové tváře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se mezi vás přidávám.my máme termín 17.7.2010
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj andílku, vítej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: tak jsem se nechala vyfotit ze zadu a nic moc :-( nebo spíš nevím jak to vyfotit, aby to bylo vidět a kromě toho mě někdo z adminu vymazal fotku z alba, jak ty šaty vypadají zepředu :-| ahoj holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: kdybys k těm šatům napsala, že jsou na převlečení, tak by to je neměly vymazat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: to mě napadlo, až když jsem nad tím přemýšlela. Jdu to tam dám znovu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
nesmí totiž být v albu fotky, které se netýkají svatby
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?