Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jsem tu :-), volal mi kamarád :-) tak jsme spolu kecali cca 40 minut já nevím jestli mám dělat svatební noviny....
Odpovědět
ja jsem se rozhodla z jo, pze jaxem tak mapovala, tak jso na noviny same pozitivni ohlasy zj. u starsi generacem vis jak, noviny, kaficko, relax:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a máš nějakej odkaz?
Odpovědět
Ahojky, tak se pochlubte - kdopak z vás už má zamluvené šatky nebo fotografa? ;-) zjišťuju, že nějak zaostávám - mám sice přesnou představu, ale nějak nejsem schopná něco zařídit, pořád jsou přednější výdaje :-| jinak maiki - já jsem sice kousek od Nymburka (z Českýho Brodu), ale nějakej pátek už žijeme v Praze..
Odpovědět
Profilova fotka
jakou barvu musí mít podvazek? fisshy já mám jen zamluvený datum na matrice a restauraci, odkaz jsem posílala nad :-)
Odpovědět
Holky, ja mam u šaty, matriku a i restauraci a nejake veci na vyzdobu, nemam fotografa, tim bych mela pohnout.
Odpovědět
Ahoj hoky, koukám, že i sobotu je tu celkem dost lidi. myska: Podvazek by měl být bílý s nějakou modrou aplikací... kytičkou nebo tak něco. Aspoň teda myslím a já takovej chci ;-) fisshy: No tak my máme zamluvenej pouze termín na matrice. Kadeřnici a fotografa řešit nemusím, to jistí sestřenky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: no já jsem si to myslela, ale radši se ptám :-) jinak kromě toho co jsem psala, tak nehtařku, kadeřnici a kosmetičku shánět nemusím, protože nehtařka je teta a zbytek jsou kamarádky :-)
Odpovědět
No docela mě štve, že nevím co s nehtama. Jelikož dělám v práci s mimčama, tak nemůžu mít dlouhý nehty a ani gelový. Asi si je potajmu nebudu stříhat, protože jinak fakt nevím. No my se jdem v pondělí zeptat na zámek, jak je to tam s prostorama. Podle toho si hned zamluvíme termín na matrice a pak i restauraci. Mám už vybranou fakt pěknou, ale musím se zeptat jestli se tam fakt vejdem. maj prý salónek pro 65 lidí,ale někde jsme slyšela,že prý se tam vejde 75 tak se musím zeptat,ale vedle salónku maj terasu, takže paráda. No a kadařnice je sestřenka,tak to taky řešit nemusím.
Odpovědět
myska: V pohodě, lepší se zeptat než pak koukat jako trubka :-D mě vždycky napadá nejvíc otázek když tu nejsem, a pak když přijdu tak už nevim na co sem se to vlastně zeptat chtěla. :-N
Odpovědět
Děvčata s něčím si nevím rady. Na svatbě budem mít asi 70 příbuzných z toho 60 jich je z okolí HK a ten zbytek z Pardubic. Chtěli jsme to pochopitelně tady u nás v HK, ale dneska jsem nad tím přemýšlela. Mám babičku v Pardubicích a je už v pečovatelským domě a když bude svatba v HK tam tam babička nebude moct. A když bychom to udělali v Pardubicích,tak by mohla aspoň na obřad. Jenže zas táhnout 60 lidí Do jinýho města...no nevím no...Nějak jsem v tom bezradná. Jako abyste věděli, tak babička je na tom tak, že má chvílema světlý chvilky, ale spíš si toho moc nepamatuje,takže i když jsme na návštěvě a odejdem,tak za hodinu neví jestli jsme tam byli....ale zas je to babička :-(
Odpovědět
já jsem zatím s přípravama moc nepokročila, budu s tím muset něco udělat. Nevíte o nějakém dobrém kamaramanovi a fotografovi? Docela mě překvupují ty jejich ceny někdy, ale zase to je památka na celý život.
Odpovědět
Článek se načítá
maiki: No ty jejich seny se pohybujou běžně kolem 7 tisíc, ale taky jsem si říkala,že to je vlastně jediná památka co z toho budem mít
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: z toho si nic nedělej, já to mám taky a všude :-D monmar: a a jak je na tom babička? a kolik je to km do HK? maiki: s tím nic nenaděláš a jak píše monmar, je to jediná památka :-) a jak to budeme mít my s fotografem to fakt nevím, ale vím že by u nás kameraman neprošel (teda z mojí strany) :-D
Odpovědět
myska: Tak zatím babička chodí o berlích, spíš jde o to,že si toho moc nepamatuje. To co bylo před 50 lety to si pamatuje do detailu,ale co bylo včera neví. Tak taky jí je 85. No a Padrubice a HK jsou od sebe vzdálený asi 30 km
Odpovědět
Profilova fotka
a je to tady bosi :-D jak budete zdobit auta? Budete je zdobit klasicky (do okýnek bílý stužky) nebo nějak jinak?
Odpovědět
myska: My asi klasiku, jen stužky přes skla a chtěla bych na ženichově autě ten cilindr a na mým panenku. Ale jinak toa si extra řešit nebudem. Teda na ty naše autí koupím bílou organzu
Odpovědět
Profilova fotka
monmar: a organza je co? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já se k vám přidám, jestli nevadí :) my už máme domluvenou fotografku, ale ještě se s ní budeme scházet, pak mám zamluvenou kamarádku kadeřnici, je na ní dost fronta :-D jinak můžu doporučit s fotografama neotálet... aspoň ti hodně provaření jsou už obsazení a musí se vážně hodně dopředu...
Odpovědět
Profilova fotka
mavo: ahoj :-) pro každýho je tu místa dost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska84: abych nekecala.... ale myslím si, že organza je látka :) hodně se s ní zdobí :)
Odpovědět
mavo vítej mezi námi :-) myska: Nj, vždyť proč ne? :-D Aspoň budeme chytrý. Já budu auto zdobit nejakou tou organzou taky a na svoje chci dát velký srdce, ještě nevim z čeho ho udělat, ale to se poddá. :-N No a na miláčkovo auto budu dávat cylindr, taktéž vlstnoručně nazdobenej, ale taky jsem ještě nezačala. :-) monmar: Tak udělejte svatbu někde v parudbicích nebo blízko nich aby se babička mohla přijet podívat a hostinu v HK. Mě by bylo líto tam babičku nemít, ale ta moj je naštěstí čilá a raltivně zdravá.
Odpovědět
já právě zatím nemám ani fotografa a ani kameramana, ale ty ceny jsou u nás tak kolem 12 000Kč za kameru a 6-7000Kč fotograf a už jsme na 20 000Kč za tyhle dvě věci, ale ani bez jednoho se neobejdu je to památka. Budete si půjčovat šaty nebo si je necháte ušít?
Odpovědět
Profilova fotka
monmar: a co to udělat jak to píše bosi? bosi: ty jo já vůbec nevím, co dám na auta pro nás dva =-) mě nic nenapadá :-D maiki: u nás je dobrý to, že nějaký fotografy znám, takže tohle moc neřešíme :-N a co se týká šatů, tak to vypadá, že si je nechám ušít :-)
Odpovědět
No jako on by asi nebyl problém babičku přivést, ale prostě o ní se někdo musí starat. A nechci aby zas rodiče měli s tímhle starosti a když to mamka nadhodila před tetou,tak ona se na to netvářila moc nadšeně. Tak nevím...možná bych jí asi poprosila aby jí přivezla a pak bych se domluvila s někým ze známých jestli by ji neodvezli zpět....No musím to promyslet...děkuju za názory :-) myska: Organza (nikdy nevím jestli to píšu dobře) je látka kterou se zdobí auta, stoli a tak....materiálově něco jako šátek bych asi řekla...koukni do vyhledávače
Odpovědět
A co se týká fotografa, tak mám jednoho vyhlídnutýho,ale ještě nemáme zamluvený termín svatby, takže mu napíšu asi až pak
Odpovědět
Profilova fotka
monmar: moje babička bude akorát na obřad a hostinu, pak ji odvezeme domů (už ťapá o hůlce), kde na ni bude čekat teta (její dcera má DOM dětskou mozkovou obrnu a je už ležák :-( , takže tam ani teta nebude a to mě mrzí)
Odpovědět
Teda koukam, tady je zivo :-) Ja bohuzel jeste nic nemam na svatbu, ale uz jsem psala do dvou penzionu a jeden by mohl vyjit. Puvodne jsme to chteli mit v hajence, ale ubytovani je tam strasny, spina... Jinak prave jsme si koupili super novou lednicku do noveho bytecku...takze spis ted mam v hlave byt nez svatbu... Fotografa mame naseho znamyho, takze ja doufam, ze do 5 tis. se vejdeme. monmar: taky mam takovy problem s babi, ale proste ji tam tata priveze, bude tam se vsema a hned jak si rekne, ze uz chce jit domu nebo spis uz to na ni pozname, ze uz je unavena, tak bude mit odvoz zajisteny (delame to takto i na rodinnych oslavach)
Odpovědět
hannahsyr: Jenže je problém,že je v tom penzionu,takže s ní bude muset pak jet mamka a nebo teta.....no uvidíme,ale asi je lepší cestovat s babičkou než se všema svatebčanama kvůli babičce.....i kdžy kdo ví jak na tom bude babička za rok....má občas světlý chvilky kdy jí je fakt fajn. Ale bylo b ymi líto jí tam nemít.....sestřenka jí tam neměla a to je už 2 roky vdaná a mě to v tu chvíli taky bylo líto,že tam babi není
Odpovědět
Ahoj holky teda vy jste se rozjeli, no my jsme včera byli na pohřbu a má drahá polovička si dala trochu více než by snesl a všem oficiálně oznámil, že se budem brát :-) , no bylo to skvělý v takový okamžik. Holky budete dělat některá na svatbě tombolu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?