Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem za to hrozne ráda, máme i hezkou zahradu a party stan, coz v tom lete taky vyuzijeme. Proto doufam, ze to nebude tak nakladne, i kdyz i tak se to nezda..
Odpovědět
Profilova fotka
party stan je super
Odpovědět
Profilova fotka
Poslu Vam odkaz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ten párty stan ti závidím :-) my bysme ho neměli kam dát..ikdyž by to bylo určitě super takhle v létě.. glumbi : takže takže někteří hosté budou mít předsvatební horečku už den předem :-) to je fajn :-) a je celkem pochopitelný,že tam budou už den předem,než by ráno ten den dorazili byli by unavený a takový utrmácený..tohle schvaluju...
Odpovědět
Profilova fotka
lostris : děkuju za ukázku,teda to je krásný..opravdu se máš,určitě to tam bude nádherný,až se to všechno pěkně ozdobí...paráda
Odpovědět
Profilova fotka
Prave chci hostinu vevnitr a pak odpoledne zabavu venku, mozna i nejake grilovani, ale to nevim.
Odpovědět
Profilova fotka
lostris : krásný krásný....
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme mít všecno nejspíš jen vevnitř..nemají tu tak velké zahrady u restauraček aby se tam vešlo 60 lidí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dekujumoc za chvalu, uplne se cervenam :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lostris : to je v pohodě :-) žádné červenání,ale sem s nápady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, uz se nam to sobotiii!!! za chvilicku padla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lostris : no to jo,já ještě hoďku a třičtvrtě a mažu domů :-) ...tento víkend máme malýho,takže o zábavu je postaráno :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
areviv: tak to nejak zvladni :-) Vsem preju hezky vikend. Pa v pondeli !
Odpovědět
Profilova fotka
tobě taky hezký víkend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky znáte nějaké stránky s botkama?? prosím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
teda teď je to tu jako po vymření... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: pošlu ti odkaz na jeden salon, kde mají hafooo botek a šijou na míru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, vás dočítst :-) já jsem nepokročila nikam :-) a o výzdobu se nám postarají v restauraci jak bude hostina, takže na jednu stranu o starosti míň :-)
Odpovědět
glumbi: Mohla bys mi taky poslat odkaz prosím? Hledám inspiraci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý ráno holky :-), snad tu některá budete ;-)
Odpovědět
Ahoj Mysko, co u tebe noveho?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky nad, no teď mě kamarádka napsala, že jejímu bratrancovi narodila holčička :-) a jmenuje se Lili jé jinak co se týká svatby, tak jsem se nikam nehla :-).....
Odpovědět
to jsme dve..furt tady cumakuju a nejak se nemam k dalsim krokum..
Odpovědět
Profilova fotka
tak já mám o starost míň z toho důvodu, že svatební tabuli mi udělají přímo v restauraci... ta malá je krásná :-D
Odpovědět
a je ta vyzdoba podle predstav?
Odpovědět
Profilova fotka
co jsem koukala na fotky tak je to úžasný, a až budu vědět 100% barvu i jaká bude část (malá) na šatech, tak jim to mám donýst, aby věděli, jakou barvu mají nakoupit :-)
Odpovědět
a kde to mas, maji fotky na webu? co je to za restauracku? posles mi jejich webovky at se pokocham?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
dám ho sem, jen to nemají aktualizovaný, což mě mrzí :-S, protože kromě těchhle fotek mají ještě bordó barvu a růžovou a mají i ty návleky na židle...měla jsem dostat mailem fotky, ale nešlo to poslat, tak jsem tam šla osobně :-) a paní Celá mě všechno ukázala a provedla :-) http://www.mahleruvpenzion.cz/
Odpovědět
Ahoj holky, tak já bude mít rovněž svatbu v červenci 2010. Chtěla jsem se zeptat, jste někde z okresu Nymburk nebo okolí?
Odpovědět
Myska: tos to je fakt hezke..!!!! Uz jsem prisla na cinnost svateni, se kterou si vyhraju delam na svatebnich novinach:-) Maiki. Ahoj Majki, vitam te mezi nevesty, bohuzel jsem z ostravy...a co uz vsechn mas?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?