Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dnes je tady nějak ticho |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,zdravím všechny vespolek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi :-) ahojky,tak copak je nového??nějaký posun??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Dnes jsem nějaká utahaná a nic se mi nechce. Rozhodla jsem se, že si vyrobím nějaký seznam věcí, co všechno chci zařídit na svatbu, nějak toho začíná být hodně.
Odpovědět
Profilova fotka
lostris : no to mi povídej,je toho čím dál víc,jak to tady tak čtu.. :-) holky?jak je to s děkováním rodičům?kdy se to dělá a jak??dorty určitě a dává se k tomu ještě nějaká řeč??
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: o dortech vím, že se dávají, ale nějakou řeč asi připravovat nebudu. Taky jsem přemýšela, že místo těch dortů dáme nějaký jiný dárek, něco, co dýl vydrží :-) Třeba nějaký šperk, aby měly mamky hezkou památku.
Odpovědět
Profilova fotka
u nás asi žádný posun, jen jsem koupila dneska hnědý satén. taky jsem dneska mimo...strašně mě bolí hlava Lostris: já už si v seznamu zaškrtávám co mám, je to super. když přijdu na něco novýho, tak to tam dopíšu a nezapomenu na to
Odpovědět
Profilova fotka
no nic, pořizuju deníček a jdu na to. Času není nikdy nazbyt. Taky si říkám, jak se blíží ta reálná svatba, že upouštím od dost věcí, které jsem si dřív vysnila....
Odpovědět
Profilova fotka
jě dobrý si i psát ceny, za každou blbost...pak je aspon přehled, kolik svatba opravdu stála
Odpovědět
Profilova fotka
z toho mam obavu, ze se to vysplha az buhvi kam. Divala jsem se i na latkove ubrousky, ale nakonec od nich asi upustim, takove ty vetsi - pevne je docela dobre nahradi
Odpovědět
Profilova fotka
lostris : děkuju no taky se mi zdá,že v reálu to bude trošku jiný,než v představách :-) , ale i tak to bude paráda :-) už se na to moc těším..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
látový jsou strašně drahý a stejně si do toho akorát utřou pusu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: mas pravdu, ale to jsou prave ty predstavy, o ktrych je clovek ve snech presvedceny, ale realita je pak uplne jina :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my taky budeme mít ty pevné papírové aby nám pak nebylo líto je vyhodit :-) máte daný nějaký finanční strop?A co myslíte,je lepší si dekorace objednávat přes net nebo raději někde v obchodě??Asi jak co,že??
Odpovědět
Profilova fotka
a mnohdy je ta realita lepší než ty sny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: Ja strop nemam, ale urcite bych byla rada, kdyby to vyslo nejak rozumne, vubec nemam predstavul Hodne usetrime na piti, muzeme si prinest svoje - vino, alko i nealko, coz je super. V lete totiz kazdy vypije hodne nealka a kdyz si spocitas, ze za jeden dzus das nekde i 30 Kc, tak je to pak silena palka. JInak ja porad flirtuju s tim e bay, urcite tam chci objednat potahy na zidle a i organza tam vychazi mnohem, mnohhem levnejsi, nez v tech nasich internetovych obchodech.
Odpovědět
Profilova fotka
lostris : tak to máte super,že si můžete donést i svoje pití..taky by se mi to takhle líbilo,protože ho přes kámoše můžem sehnat za hubičku..no uvidíme..Můžu se zeptat co je to e bay?? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: já skoro všechno objednávám přes net...vyjde to asi nejlíp.z ebay chci taky ty potahy na židle a šaty. dost věcí si udělám sama, třeba polštářek pod prstýnky, album a knihu hostu, abych je měla stejný. strop jsme dali na 300 000.myslím, že se vejdem
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi : myslím že máš pravdu,realita je pak mnohem lepší než sny :-) aspoň co se svatby týče :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ebay je něco jako český aukro, ale mají tam mnohem víc věcí a o dost levnější ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi : 300 000,- teda to je dost ...a já vím že se ptám hloupě,ale na co ta kniha hostů je??
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi : aha a internetová stránka je www.e-bay.com??nebo jinak??že bych tam taky koukla..
Odpovědět
Profilova fotka
jenom 80 000 dáme za hostinu a dalších 60 000 za ubytování :-| do knihy hostů ti hosté napíšou nějaký vzkaz, přání atd...dají se tam pak vlepit přání která dostanete, prostě taková milá zbytečnost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi,60 000 za ubytování?teda to je síla,ještě že od nás pojedou všichni domů :-) Já si vůbec neumím představit kolik nás to všechno může stát...jéé knihu hostů si asi taky pořídíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
máme asi 28 lidí na spaní na dvě noci protože jsou z moravy a mají to 400 kiláků třeba někoho napadne, že by si ubytování platil sám, ale to pochybuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi : teda to je dálka 400 km :-) , no to nevím ale spíš ne :-) jedině je posadi na vlak a ať oslavují ještě po cestě domů ... :-) ale je pravda,že když tam chce člověk pěkně všechny musí se trošku plácnout přes kapsu..my jsme napočítali zhruba 60 hostů,tak nevím ... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jejda, glumbi, tak to já doufám, že se vejdem do třetiny peněz než vy, nebo snad i míň, ale jak říkám máme velkou výhodu. Hosty ubytujeme v penzionu, který je náš a hostina bude v restauraci, kterou také pronajímáme, tak snad nám vyjde provozní vstříc.
Odpovědět
Profilova fotka
¨lostris : tak snad jo..no v tomhle ohledu máte obrovskou výhodu...vlastní prostory jsou super..
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem z hradce, přítel z ostravy a bydlíme v praze :-D z důvodu alespon nějaký úspory to bude u našich v hradci, nebudeme platit ubytování polovině hostů :-) hlavně se mi nechce je hnát ráno před svatbou z ostravy, takže tam budou už den předem
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?