Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sušený brusinky seženeš ve skoro každým obchodě(potravinách), já je bupuju v albertu a mají je pořád ;-) já mám 40 vývazků a kupovala jsem tu klasickou stužku...nevím kolik měla metrů :-S
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: děkuju moc :-) a do albetra chodím denně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dnes byla v dalším salonu a asi jsem se už totálně zamilovala :-) šatečky jsou rozšírené až pod zadkem zčehoš jsem měla strach, ale prej slušej a já si to taky myslím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se tam po nich mrkni...mě pomáhají asi nejvíc, teda kromě antibiotik, ale hlaveně jsou přírodní.
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: a máš fotku?
Odpovědět
Profilova fotka
jj už jsem je vložila do albumu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty 4. jsou ze zadu krásný :-) a který u tebe vedou a líbily se mě i ty s tou stužkou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bere: moc ti sluší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska84: jj ty se mi do dneška taky moc líbily a byla jsem pro ně rozhodnutá, ale když jsem si dnes vzala na sebe ty co jsou jako poslední tak jsem se asi zamilovala, ale třeba se ještě rozhodnu jinak furt nevim. glumbi: Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
berenika: nechci vidět sebe :-) až půjdu já zkoušet šaty :-D , ale aspoň si mamka s kamarádkou pokecá :-D kouknu na prstýnky, botky.....už se těším, už aby byla mamka doma z německa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
joo tak na prstýnky jsem ještě nekoukala , ale to pujdem až s budoucím manželem spolu a rovnou i na oznámka :-) ten furt jen vybírá auto ve kterém chce jet a skoro každý týden je to jiné :-))
Odpovědět
Profilova fotka
to my máme auta jasný, já má zamluvenýho hummera limuzínu a přítel bud pojede svojí audinkou a nebo bentleym ;-) myska: zkoušení šatů je super...bych šla znova :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
s autem už máme jasno: já jedu taťkovým, přítel autem rodičů a z obřadu jedeme Hondičkou (targa bez střechy) a doufám, že v ten den nebude pršet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky jdu spát :-) a nějak nemůžu dodělat protfolio k praxi :-| pí. uč mě to poslala nazpátek, a já ji to ještě neposlala opravený, ta mě zežere!!! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska: dobrou
Odpovědět
Jste tu ještě někdo? Jen sem se chtěla zeptat jestli budete někdo dělat tombolu a jakým autem se jezdí vůbec z obřadu a jestli se taky zdobí.
Odpovědět
berennika: Tak mě se líběj ty 4. ze zadu a ty poslední vypají taky moc hezky ;-) Já se asi nedopracuju k tomu jít do nějakýho salonu, bojím se, že mě vyhodí :-| jsem taková moc stydlivá. Ale už se těšim až si nějaký šatky obleču asi jako každá nevěsta. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosina: Tak tombolu mít nebudem, mam v merku nějaké spíš pohybové a hádací soutěže. Pak já osobně chci mít nazdobené všechny auta co jedou na obřad, aby aspon stuhu na kapotě a ozdobené okénka měli. A jelikož já pojedu ve větším a prostornějším autě než ženich tak asi z obřadu pojedem v tom mém. A neboj se jít na zkoušku :-) bude se ti to líbit a já když jsem se viděla v kterách koli tak jsem se chtela hned vždy vdávat :-)
Odpovědět
Tak to bude taky dobrý, soutěže... to bude sranda a tu já chci. :-D No já chci samozřejmě nazdobit auto pro mě a pro ženicha, to 100%, ale nevěděla jsem jestli ještě třetí pak na tu psolečnou jízdu, ale asi pojedeme teda taky tím pro mě. Ostatní dostanou klasicky jen bílý stužky :-) Já vim, že se mi to bude líbit, nějak ten strach překonám, jde jen o to poprvé =-)
Odpovědět
Budeš dělat svatební listy tady na beremku? Já je sice teď založila, ale nevím, jestli je využít nebo ne...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) bosi: to třetí auto máme asi jen my, protože to autíčko je sportovní, krásný....a je ve fotoalbu. Kdyby tohle nebylo, tak se jede v tom autě, ve kterým budu odvezená obřad :-) nevím jestli budu zakládat svatební listy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, Vy jste toho zase napsaly! Nám včera přestala jít v práci elektrika, tak jsem se sem už nedostala. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
většinou je zvykem, že se jede autem nevěsty. ale někdy je i třetí auto(to ale spíš pokud někdo ze svatebčanů chce překvapit novomanžele, nebo jako to má myska)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: Prosim, das mi kontakt na tu organzu za dobrou cenu?
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: máš to v IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kamarádka takhle odjížděli ze svatby Tahačem a to bylo fakt krásný :-) byl celej nazdobenej a ani jeden o tom nevěděl, takže pěkné překvapení. Ale nevěstě se dotoho kamionu pěkně špatně lezlo stěma šatama :-)
Odpovědět
Chci se zeptat ohledně koláčků. U nás to chodí tak,že po vesnici se dávaj normálně koláčky v košíčku, ale nevím jestli mám dát rodině taky do košíčků a nebo do nějaký větší krabčky
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: diky moc, hned to jdu proukoumat monmar: u nás se to dělá tak, že se před svatbou nosí výslužka v krabičce - koláčky a zákusky dohromady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.zenax.cz/svatebni_pruvodce...
Odpovědět
jj, tak děkuju letim do školy, ukážu se tu až večer až tu zase nikdo nebudete :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?