Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: To víš, že zdrbnu :-D Jakou barvičku těch lístečků máš? ;-) Jinak korunky jsou na tom evidentně u všech stejně. Říká se, kdo šetří, má za tři, tak jdeme do toho, holky! Ať si to ten příští rok pořádně užijeme se vším všudy! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky ;-) přidávám se s datumy, my ho také nemáme pevně rozhodnutý a doma mám pana tajemného 8-) Rozhodnuto a pevné datum u nás bude až v říjnu x-) Jinak my budeme spolu 25.7. - 4 roky a s korunama jsme na tom stejně - začínáme šetřit na den D :-)
Odpovědět
tak jsem zjišťovala to Řecko a radši zůstanu u původních plánů 8-( Irenko je to barva Ivory,některé jsou víc bílé a nněkteré lehunce nažloutlé,jsou moc pěkné
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, tak jak pokračujete? o víkendu jsme udělali předběžný rozpočet a musíme začít hooodně šetřit:) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlas s Irenkou, lepší je počkat si a šetřit, než honem rychle nahánět korunky a neužít si svůj den. Jinak já mám už koupeno Náš svatební průvodce (no jó no, byla jsem nedočkavá :-D ) a už ho začínám pročítat.
Odpovědět
Tak vidim, že peníze jsou u každýho stejný. Nj asi budu muset pořádně vydělávat, chci mít krásnou svatbu a pořádně si ji užít. Koneckonců, bude to ten nejdražší den mýho života, tak ať za to stojí :-D Před 14 dny jsem odmaturovala a teď začínám zjišťovat, že život je opravdu hodně o penězích, ale ne že bych to předtím netušila... ;-)
Odpovědět
Čauky holky, tak já zatím procházela ostrůvky v řecku, zatím nás zaujal skiathos,nebyla tam některá z vás na dovče? Jinak bych také chtěla svabtu letos, ale nejsou penízky, investovali jsme do bydlení, tak svatba musela počkat. Treisi: obřad vyjde tak na 12.000 ,- tisíc, ale už k tomu budeš mít vlastně svatební cestu, a když jsem počítala svatba v ČR, do 30 hostů, my musíme pro některé zajistit i ubytování aspoň na dvě noci (jsou z daleka i z ciziny), tak to vychází skoro na 80 litrů (díky tomu ubytování) a když k tomu připočtu svatební cestu, tak svatba v řecku a pak oslava pro všechny (počítám stejný počet hostů) vyjde fakt levněji. :-)
Odpovědět
nikar: Tak já v Řecku ještě nebyla, ale v srpnu se chystáme na Chlakidiki na dovču :-)
Odpovědět
Do jakých barev jste se rozhodli ladit svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
Pro 30 lidí za 80 000? to chci taky :-) my jsme spočítali cca pro 55 lidí, vetšina se spaním na 400 000 :-S, i když asi jsme nároční, jen kolem 70 000 počítáme na oblečení(moje šaty 40 000). ale zase v tom máme asi úplně všechno a nadsazený ceny... jinak barvu chceme růžovo hnědou :-) nebo spíš já chci a přítel nic nenamítá...
Odpovědět
glumbi...tak to mi tak nároční nejsme :-) ale i tak to je dost. Největší položka fakt to ubytování. Ale když je pak tady chceme mít, tak.... jinak já barvu tedy neřeším :-) ale líbí se mi zelená, i když nic zeleného nemám, tak načančané stoly vypadají zeleně krásně, nebo žlutá...přijdou mi takové veselé ty barvy
Odpovědět
glumbi: Tak to mate hezkej rozpočet, my se chceme vejit do 100 000:-) ja bych chtěla barvy žlutá-zlatá-bílá, tak jsem zvědavá jak to dopadne=-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hm kdybych neměla vybraný šaty za 40tis, a přítel nechtěl hummra limuzínu tak jsme o 100 000 dole...ale zase jsme si rekli, že když už tak už... ale hlavně nám hodně dělá to spaní většiny lidí na dvě noci...v tohle závidím lidem z jednoho města :-)
Odpovědět
limuzínka, ty vogo, to sousedům vypadnou oči z důlků :-D
Odpovědět
mě psala paní z té cestovky,že se tam jěště něco platí Ale co,nás výjde svatba cca 60-70tisíc pro cca 50lidí. Máme totiž hodně známostí a tak to nějak zvládnem
Odpovědět
My máme takhle ceny: šaty - 4500kč oblek - 3000kč doplňky pro oba - 2000kč boty pro oba - 1500kč květiny(moje,maminky 2,svědkyně 2,korsáž) - 2500kč květiny na výzdobu - 1000kč výzdoba - 5000kč poplatky + dar kostelu - 5000kč dorty (3)- 2500kč cukrovíčko + výslužky - 4000kč oznámko (80) - 2000kč jídlo + pití - 20000kč a ještě cca 10tisíc rezerva prstýnky už máme
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: Poslala bys mi fotečku těch lupínků na email? Nebo si je hoď do alba, možná bych měla zájem ;-) Jináč, my plánujeme rozpočet max. 70.000,-. Věřím, že to taky tak vyjde... :-) Máme cca 28 hostů na hostinu, tak by to nemuselo být tak drahé. Nejsme z náročného kraje :-) Ale svatba v Řecku musí být nádhera! P.S.: Svatbu chceme do zeleno-oranžova ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Odkud všechny jste? Nenacházím moc pisatelek ze stejného kraje, jako jsem já... :-| Pocházím z okolí Loun, přesněji Žatec, nejpřesněji Podbořany :-D
Odpovědět
glumbi: Tak to je tvůj přítel nenáročnej, ale proč ne, když na to mate :-) je to jendou za život. Hlavně aby Vám to vyšlo tak, jak chcete a klapalo Vám to. ;-) My vyřešíme spaní lidí jednoduše, protože raut bude kousek od kempu, tak kdo bude chtít, může nocovat tam. Máme nenáročný kamarády, takže by s tím neměl být problém. treisi: To už máš vše zařízený nebo je to jen orientační? :-. irenka41: Já jsem z královehradeckýho kraje, bydlím u přítele v malé vesničce v blízkosti Hořic v Podkrkonoší, ale původně jsem ze Dvora Králové, což je známější 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No bohužel asi vypadnou sousedům oči z důlků...včera už jsme přítele nalomila, že ta limuzka je fakt moc...do prahy ještě, ale do malýho jindřichova hradce? :-S my jsem počítali cca 160.000 ubytování- přítel je ostravák, já sice z hradce, ale studovala jsem v budějovicích a žijeme v praze, takže spousta lidí na spaní. 80 000 za jídlo 10 000 na kostel 70 000 oblečení 1 000 motýl pro našeho psa :-D 5 000 za fotografa, je to známej a stejně by na svatbě byl.... 5 000 kadeřnice a kosmetička(i pro maminky, svedkyni a družičky) 5 000 za kytky 3 000 výzdoba...to ale určitě bude víc 15-20 000 prstýnky 6 000 za dort a nějaký zákusky 3 000 oznámení, děkovný kartičky atd 4 000 výslužky a krásných 40 000 za limuzku... občas si říkám, že mít jeden den za tolik peněz je fakt hnus, ale zase je to jednou za život....
Odpovědět
Profilova fotka
My rozpočet zatim moc neresili, snad se vejdeme do 100 000, mame kasicku, do ktere setrime :-) Hoste budou povetsinou domaci a pro par najdeme postel doma. Barvu sem chtela tmave ruzovou, ale mozna bude lila s limetkou. A o recku uvazujeme jako svatebni cestu,mozna rhodos, letos budem jen v cr.
Odpovědět
Profilova fotka
Irenka41: já jsem z Teplic, nedělí nás až tak velká dálka ;-) My jsme příznivci zelenkavý barvy, takže budeme ladit do zeleno-bílé 8-) Je tu někdo kdo by plánoval garden párty?
Odpovědět
to máme rozvržený už ze svatby co měla být,ale něco bude mít ale ještě tam není kapela započítaná a fotograf jsem od Olomouce mám doma pytlíčky na mandle,holky jsou dokonalý x-) Irenko:http://aukro.cz/item654176443_svatba_svatebni_platky_ruzi_dekorace.html můžu ti to prodat jinak než přes aukro takže bude jiné poštovné-menší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Irenka41: Já jsem z Chlumce, okr.Ústí n. L., ale jsem původně z Mostu a přítel z Povrlů, okr.Ústí n.L. a odešla jsem z Mostu kvůli němu. Tady bydlíme už 5 let. Koukám, že si tady už děláte rozpočty, my jsme si ještě nad to ani nesedli, ale korunky do "svatebního prasátka" házíme :-)
Odpovědět
tak už plátky nemám :-N Kde jinak všechny jste? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já číhám každý den, ale tady nikdo 8-)
Odpovědět
já jsem tady ;-)
Odpovědět
fujky dopsáno, psala jsem zase článek a už z toho mám depku jestli to bude o.k. :-(
Odpovědět
článek? píšeš do novin nebo...?
Odpovědět
píšu články pro e-shop který se zaměřuje na módu pro baculky, články jsou o módě, líčení, psychologii atd
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?