Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
glumbi: No možná jsou velký svatby hezký,ale taky drahý a fakt máem problém kam se vejde. Včera už jsem to začala vzdávat s nějakým zámkem a řekla jsem,že to bue teda na radnici, nic méně, dneska se jedem podívat do těch Nechanic jetsi třeba nemaj i jinou místnost kam bychom se vešli, Popřípadě venku, když by bylo hezky. Budete mít na oběd svíčkovou nebo jiný jídlo. Já teď koukala na jednu restauraci na jídelníček a oni nedělaj svíčkovo, tak teda nevím
Odpovědět
glumbi: To moje maminka je v tomhle jiná. Ona za mnou chodila už rok jestli už se tda budem brát :-D Ona má v tomhle prostě starou školu a neuzbává takový to žitý na hromádce jak se říká. Takže ta je štěstím bez sebe, že se budem brát, ale jinak by taky byla nejraděj abychom se vzali někde sami a pak jim to přišli říct, prý to jsou zbytečně vyhozený peníze. No jako trochu s ní souhlasím ,protože my máme fakt mega příbuznejch.
Odpovědět
Profilova fotka
monmar: naše restaurace jí taky bežně nedělá, ale ve svatebním nemu jí mají...ona je ale nejdražší :-D my jsme taky měli původně tak kolem 70 lidí, ale museli jsme to zkrouhnout...na obřad se vejdem, to máme v kostele, ale hostina je horší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My tedy rozdhodně chceme svíčkovou, i když ji také v restauraci na menu nemají, k obědu nám ji doufám udělají :-) V tomhle uznávám klasiku.
Odpovědět
glumbi: Tak to se musím zeptat jestli je teda dělají.
Odpovědět
Profilova fotka
nám to paní rovnou říkala, že ji dělají, ale je nejdražší...asi jí taky nakonec budeme mít, než poslouchat že někdo něco nejí..už takhle bude mít máti se segrou vyjímku, jsou vegetariánky.
Odpovědět
Profilova fotka
monmar: Myslim, ze pokud bezne poradaji v terestauraci svatby, urcite vari i svickovou, zkus se s nimi domluvit. glumbi: Tak to u nas v rodine zadny vegetarian neni, svickovou si daji vsichni, ja ji mam moc rada, uz ted se na ni tesim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda koukám,že všichni mají malinko problém se svatebčanama..my jsme to počítali a vyšlo nám 56 lidí,ale to jsou čistě jen příbuzný...co jsem ale koukala,tak sye takový počet lidí málo kam vejde....
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: je to kupodivu, ale opravdu na to nemají dnešní restaurace kapacity... lostris: u nás bude vyjímka jen mamka a ségra...jinak jsme všichni normální a tatka chce taky svíčkovou, tak mu splním přání ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi : to jo,je to mazec,kam pak chceš všechny ty lidičky posadit,myslím že to bude velkej problém... lostris : my budem mít taky asi svíčkovou,všichni ji mají rádi,vyjímky nemáme,tak není co řešit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
určitě, svíčková je super :-) JInak nás bude asi taky do šedasáti maximálně. Dnes bych chtěla sepsat přesný seznam hostů. Mám kamaráda v USa, je ochoten poslat potahy na židle. My jich budeme kupovat asi 100. Na hostinu u oběda 60 a dalších 40 na zahradu do party stanu. Kdybyste některá chtěly - tak se můžem domluvit a objednat jich více, čím více, tím je to levnější :-) Pak se dají v pohodě prodat.
Odpovědět
Článek se načítá
tak jsem našla oficiální stránky restaurace a maj tam i svatební menu..tak jdu luštit
Odpovědět
Profilova fotka
jáááá je budu určitě chtít...asi tak 70(sice nás je 55 na hostinu, ale třeba na obřad bych je mohla užít taky) areviv: vejde se do restaurace 60 lidí, my máme 55, takže v pohodě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi : no to je v pohodě a ještě vám nějaký místa zbydou...a zavřou vám na ten den celou restauračku nebo bude v provozu a vy budete mít salonek??
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak děláme malé pokroky,přítel se konečně rozhodl mluvit o svatbě,sice ne moc dlouho,ale už se nečertí jako před 14 dny,jako že je ještě brzy o tom mluvit,že času je dost :-) tak mi teď svým přístupem dělá velkou radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít celou restauraci - uzavřená společnost.
Odpovědět
Profilova fotka
lostris : to je asi nejlepší,uvidíme co řeknou nám..
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: V té naší restauraci by to ani nešlo, protože je tam jen jedna velká místnost. Ještě řeším, jak uspořádat stoly, jsou tam totiž sloupy uprostřed, takže nepůjde udělat klasické "účko".
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: muzes mi prosim poslat do ip adresu na tu levnou organzu?
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: je to velký hotel, my budeme jakoby v pravém křídle, které bude přístupné jen nám, restaurace klasicky pojede, ale vůbec se nepotkáme s jinýma lidma, pokud my nebudem chtít ;-) to je super...on si za chvíli zvykne
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi : tak to máte úplně parádní :-) ... no snad jo,jde to pomalu,ale jistě :-) Včera se ptal kamaráda,jak má moje rodiče požádat o moji ruku :),prý vůbec neví jak se to dělá :-) a že bude určitě nervózní :-) v duchu jsem se musela trošku smát :-) on,takový "machr" a najednou má strach :-) aspoň ale člověk ví,že je normální a myslí to vážně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: to tak bývá...to já pořád taky čekám na oficiální žádost o ruku a nic...už jsem i smířená s tím, že zasnoubená( s prstýnkem) nebudu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi,tak to jsme dvě,taky pořád čekám,prstýnek nemám(je ale slíbenej) a jsem moc zvědavá,kdy a kde to hodlá bobíšek uělat :-) a pak už "jen" zajdem k rodičům :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, Vy jste super :-D Já začala plánovat svatbu, až jsem ten prstýnek dostala, do té doby jsem si myslela, že se ani nevezmem. Pak znenadání přišlo tohle překvapení... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris,když my jsemse na tom tak nějak domluvili a teď už jen čekám na ten prstýnek aby to bylo oficiální :-)
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak...jsme se dohodli na svatbě a nějak jsme zapomněli na prstýnek...ted na něj čekám a pořád nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja se neodvazovala ani o svatbe mluvit, vzdycky mi pripadalo, ze na to muj drahy nema ani pomysleni...
Odpovědět
Profilova fotka
jdu papat, objevim se po obidku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi : tak jsem ráda že v tom nejsem sama :-) lostris : to my už jsem o ní mluvili dlouho předtím,přítel na to pomyšlení měl vždycky,jen jsme nechtěli nic uspěchat a taky jsemse nechtěli brát hned po jeho rozvodu :-) takže to dopadlo takhle :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?