Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: mě bolí močák :-/ to už je na mě moc brzy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jejda..to je blbý...dej si urologický čajík...no, mysi zase říkáme, ať je ten den co nejdelší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
naše rodina, teda z mojí strany, je rodina pařmenů.....takže do rána času dost :-D no přítel na mě vyzrál: večeři a hnusnej urologickej čaj mě donesl až do postele (pro mě je totiž strašný ležet v posteli a být v klidu) ale pod podmínkou, že si půjdu lehnout. a až mě uvidí v posteli, tak mě to teprve donese... :-D
Odpovědět
bosina: Prosímtě co se ti nelíbilo na zámku v Nechanicích? My o něm totiž začínáme uvažovat. Ty Poličany asi už definitivně padly. Tak hledáme něco blízko. Přítel začal s tím,že půjdem na radnici, takže pro mě je teda asi všechno lepší než radnice,ale ty Nechanice se nám docela líběj....jen nevím jak je to velký vevnitř jestli se tam všichni vejdem
Odpovědět
ahoj, ja taky planuji cervenec. Chtela jsem 10.7.2010 ale je mistrovstvi sveta ve fotbale, takze snoubenec zakrocil. Nakonec teda asi 17.7. x
Odpovědět
monmar: Nevim, prostě se mi nelíbiliy, ani jsme nebyly vevnitř, jen jsme si to prošli okolo. Pokud vím tak v Nechanicích se vejde asi 30 lidí do kaple, což byl jeden z velkých problémů. Známí se tam ale brali a byli spokojení. Byli jste se tam podívat? Uvidíš sama, pro mě zvítězil zámek, je to takový romantičtější :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Babynka: vítej;-) myska: urologický čaj ještě není tak hrozný, jsou i horší;-) Jj, taky nesnáším ležení v posteli, pak si připadám, že jsem promarnila čas..ale ono se ta péče od přítelů vyplácí;-)
Odpovědět
mysicka: Tak to já miluju válení se v pelechu s miláčkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale musíš být zdravá;-) a jestli myska bolí močák..to není co závidět;-(
Odpovědět
Profilova fotka
babynka: ahojky :-) tak se tu hezky rozrůstáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky kde se dá sehnat podvazek nebo jak se to jmenuje? :-)
Odpovědět
bosina: Fakt jenom 30??? Ach jo...proč nás musí bejt tolik my se nikam nevejdem :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Už jsem fakt zoufalá. Nakonec asi fakt skončíme na radnici :-(
Odpovědět
Profilova fotka
monmar: a kolik vás je? taky jsem uvažovala nad tím, ale říkala jsem si, že 20 lidí (nejstarší hosti) posedí a zbytek bude stát. máme to v malý obřadní síni, kde je vyloženě málo místa...
Odpovědět
Profilova fotka
přemýšlela jsem o půlnočkách....mám krásný maturitní šaty, nebude to blbý jako půlnočky? :-N ...a dá se říct že jsou sladěný do tý barvičky zelenkavý :-N
Odpovědět
mysicka: Tak to je jasný, že když je člověk zdravej užívá si to jinak, ale když něco bolí a miláček pohladí a soucítí, je to taky fajn. :-) Ale určitě nikomu nepřeju žádnou bolest :-| myska: Podvazek seženeš ve svatebních salonech a nebo na netu je maj taky v těch různejch krámkách pro svatby. ;-) Maturitní šaty by podle mě nevadili, já je teda mám i se spodnicí, jsou taky hezký, ale po půlnoci budu chtít spíš nějaký lehký šatky. To je jen na tobě, v čem se budeš cítit dobře. :-) monmar: Jj, právě, že strašně málo. ]-( Ale jukni na sránky, třeba teď už oddávaj i v jiných místnostech nebo třeba venku...
Odpovědět
Profilova fotka
už po několíkátý píšu Dobrý ráno holky a už po několikátý se to tu neuložilo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano :-)
Odpovědět
myska: No nemáme to ještě úplně spočítaný, ale asi před měsícem jsem počítala kolik má miláček příbuzných a jen tetičky, strejdové a sestřenky s bratránkama a samozřejmě jejich protějšky a byla jsem na 47 a to jsem nepočítala jejich děti, no a od nás 15 a to ještě nepočitám kamarády, takže minimálně 70. Já bych klidně někoho vyřadila, jenže nejhorší je, že jeho rodina se fakt se všema stýká. Nemusej všichni samozřejmě sedět,ale oni by se tam asi ani nevešli. Koukala jsem na fotky od uživatelky kacici a myslím,že tak 40 lisí se tam vejde, ale už fakt nahusto. bosina: No Mára říkal, že tam dneska zavolá a uvidíme, právě taky říkal,že by nás třeba oddali v jiný místnosti.
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano holky :-)
Odpovědět
Děvčata tak jsem to teď spočítala a bez kamarádů nás je 72 a to bez kamarádů....takže já tam chci určitě 2 kamarádky s přítelema a Már ato samý..takže 80 pane jo....to je síla....musím to s ním provbrat jestli by to nešlo aspoň trochu zredukovat
Odpovědět
Už koukám koho by šlo vyřadit, ježe oni se fkat stýkaj se všema....a zas co maj bratránka přes jakoby koleno, tak s tím se stýkáme pořád a je s nima děsná sranda....ach jo.....asi musíme najít místo kam se vejdem
Odpovědět
Profilova fotka
monmar: tak tohle by měla slyšet moje máti...s tou se pořád hádáme. jí se zdá naše svatba s 55 lidma jako mega. nedokáže pochopit, že tam ty lidi chceme ]-( aspon budete mít legraci, velký svatby jsou krásný
Odpovědět
Profilova fotka
myska co to tay ctu o urologickem caji? Ja mam dnes od rana uz ctvrty :-( Taky me uz asi tyden zlobi mocove cesty ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: Vidis, uz to s mamkou resis :-) To ta moje stale dela mrtveho brouka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky na močák si vemte brusinky, třeba brusinkový džus a nebo sušený...znám to mívám je často ;-) lostris: no to jen proto, že jsme byli na večeri na frankově dvoře i s našima a zrovna tam byl provozní,tak jsme se ho ptali na ten párty stan a matka tam začla vyskakovat, jak nejsme normální a at nám to rozmluví atd...jsem jí tam i řekla, že jestli se bude na svatbě tvářit tak blbě, tak to že tam být nemusí. pak jí musel zklidnit i tatka....takže takhle to řešíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: ach jo... Ty matky... My máme s miláčkem v plánu, že vezmeme mamky na večeři do té restaurace a tam jim to řekneme, že máme už i termín atd... Chtěli jsme čekat do Vánoc, ale zdá se nám to dlouho, ať se můžou matinky taky hezky připravovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme je tam taky měli obě...bylo to vlastně jejich první seznámení, ale to bylo už v létě a to se máti chovala v pohodě. já to už neřeším. ona sama řekla, že z naší rodiny tam vlastně musí být jen tatka aby mě odvedl k oltáři. na jednu stranu mě to mrzí, ale na druhou když si vzpomenu, že na můj maturák jaksi zapomněla a naplánovala si jednání a příšla pozdě a když jsem odmaturovala, tak mi nezvedla telefon, protože měla jednání, tak jsem i radši že se mi do toho nemotá...
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: To me mrzi :-( U nas je to prave tak, ze s mamou mam dobry vztah, proto treba nechapu, proc se ted takhle chova. Jednou mi rekla, ze si myslela, ze udelam driv ten doktorat, nez se budu vdavat nebo co. To me totalne nas... Nevim, jestli si mysli, ze budu mit prvni dite nejdriv ve 30ti nebo pozdeji, ale to je nechci! Milacek je o 9 let starsi, nechce cekat dalsich x let.
Odpovědět
Profilova fotka
No asi jsou v tomhle všechny mamky podobný...ta moje taky pořád říká, jak jsem ještě mladá atd...jenže mít dítě ve 30 a když bude maturovat tak mi bude 50?to fakt nechci. ale my asi nebudem jiný :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?