Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-), tak jsme dorazili domů, sice trošku bez nálady, ale je to lepší než včera večer :-). Co se týká předmaželský smlouvy, ptali jsme se našeho kamaráda a ten nám narovinu řekl, že to v tomhle případě bude hodně těžký....že i kdyby se ta smlouva udělala, stejně bych ve finále měla nárok, protože není ještě přepsaná na přítele, další možnost je ta, že se sepíše smlouva s tím, že to co v manžeství nabyiju já, zůstane mě a tak stejně u přítele, ale jde o to, že bysme si museli celou dobu skladovat lístečky od všeho možnýho...takže nereálný....tak jsem zvědavá jak to dopadne :-)
Odpovědět
Ahojky, koukám, že dneska je tu úplný mrtvo. :-| Asi půjdu tvořit nějaký vývazky, už mi jich moc nechybí. myska: Však ono to dobře dopadne, nějak se to nakonec sesmolí, ještě je čas. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: taky jsem koukala, že tu nikdo není :-). no nevím, uvidím. jinak jsem dneska psala paní z toho penzionu a měla mi poslat fotky z páteční svatby, ale nějak nedorazily...stane se :-), tak jsem ji napsala, že se klidně stavím, ať se netrápí, takže se tam asi už zítra stavím. A ptala jsem se na barvu, nabízela mě: vínovou, sv. modrou, růžovou a lososovou. Tak jsem ji napsala, že bych chtěla do zelena, a asi by to neměl být problém a kromě cukroví zařídí všechno - i alkohol....no ten jsem si chtěla zařídit sama :-D ale budiž. jo a dneska jsme tam byly s kamarádkou na čumendu ty jo, tam je to úžasný!!!!! a personál příjemnej :-).... a jak jste se měly holky?
Odpovědět
Jj, je to tu opuštěný. No neva, od zítra už to zase nebudu stíhat dočítat. Teda, to je fajn už aspoň něco zařizovat, my nemáme vůbec nic. Ale tenhle týden budem volat na zámek kvůli termínu, tak snad alespoň něco, takovej pokus o odraz ;-) snad to vyjde. Z těch barev, co ti nabízela bych si vybrala světle modrou, tu mám ráda, ale když zařídí tu zelenou, tak to je moc hodná. Hlavně je fajn, že se ti tam líbilo, to je základ :-) zítra papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem nachlazená, teče mě z nosu, mám kašel a škrábe mě v krku :-(. Dneska mě má ta paní z penzionu ještě napsat, jestli ji vyhovuje čas(jak jsem psala nahoře, že se ji nechtěly odeslat fotky)... bosi: mě se modrá taky líbí, ale ta zelená se mě zdá taková veselejší :-), ale uvidím, jak se domluvíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno! myska: Tak si honem uvar nejaky bylinkovy cajik s citronem a nacpi se vitaminama!
Odpovědět
Profilova fotka
lostris:ahojky, jdu si pro kapky do nosu do lékárny a do práce si vezmu asi citron (nebo je koupím cestou), cucavý bonbony už mám, ale nějak nepomáhají, a stály 122 Kč au au
Odpovědět
Profilova fotka
Myska: Tak se poradne lec :-) Bonbony jsou predrazene, to znam ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Musim se pochlubit, mam dalsi vlastovku na svatbu, vcera jsme s mym drahym koupili plovouci svicky.
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: ty jo, tak to je super. dneska se rozhodnu pro barvičku a začnu dělat vvvýzky :-), teda pokud budu mít čas, nějak v poslední době nestíhám
Odpovědět
Profilova fotka
myska: Taky jsem uz nad tim premyslela, ale ted mam zase starosti s necim, jinym, tak se do vyvazku dam zrejme az nekdy koncem rijna, jestli to klapne ;-) Uvidime, ale kazdopadne uz se na to tesim... Ja mam barvicku vybranou kremovo - zlatou, je to sice klasika, ale mne se libi. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky:) sice jsem měla být pryč, ale nakonec jsme podle očekávání na dovolenou neodjeli :-D myska: já ležela celý víkend...cpala jsem se paralenem a docela to pomohlo ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
bosina: Včera jsme se bavila s budoucí švagrovou co budou mít svatbu v březnu v Chlumci a prý ještě nejsou vypsaný termíny, prý na to koukali na internetu
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: jaktoze jste nakonec neodjeli? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: moc práce...přítel dostal další velkou zakázku :-| prej pojedem v zimě do egypta, jen nevím co bysme dělali se psem. o víkendu jsme byli u našich, usnul u nich v obejváku, ale v jednu v noci vzbudil tatku a musel ho pustit za námi, prej nás hledal...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, už letí drby, že jsem těhotná....a proto se bereme. jak mě tohle vytáčí ]-(, a i kdybych byla, tak to pořád znamená, že se MUSÍME brát????!!!!! ]-(
Odpovědět
glumbi:To by bylo nejlepší, abyste ho začali už teď zvykat. My bydlíme na jednom dvoře s rodiči a tak náš pes tráví i spoustu času s nima, ale když jsme odjeli na dovolenou,tak prý první 3 dny proležel před naším vchodem a byl smutej, ale pak se to srovnalo
Odpovědět
myska84: Tohle taky nesnáším. No však v dnešní době se lidi moc neberou a jestli čekaj mimčo nebo ne, to je k svatbě nijak nenutí. Prostě se nad tím povznes.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) zdravím všechny po víkendu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska84:no a co se tohohle taky mě pěkně štve když s tím někdo začne..nejlepší ale je,že si to pořád myslí tchýně,teda až na to že se budem brát...to si myslí že ne..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak už mám doma pero na podpis a je krááásný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste? tady je úplně mrtvo :-|
Odpovědět
No jo každý asi nemůže být pořád na internetu. Jinak začínám dost váhat o místě obřadu a hostiny. Dneska mi slíbil přítel,že budeme mít velkou promluvu o svatbě, tak jsem zvědavá kolik toho proberem a snad se konečně domluvíme i na místě. Tak mu dělám jeho oblíbený jídlo k obědu, abych ho hezky navnadila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: jsem v práci :-), budu tu tak kolem půl 6 monmar: u nás se probírá jen stavba a ne svatba :-D, ale s tím obědem je to dobrej nápad!!!
Odpovědět
Profilova fotka
monmar: tak at to dobře dopadne ;-) myska: to já už tu zase nebudu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: Je to to pero, co máš v albíčku? Na to jsem úplně, zapomněla, asi si snad začnu vést nějaký seznam věcí, co potřebuju, nebo co.
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, to co mám v ablbu...je super a je veeelky. jsem ho čekala maličký ;-) škoda, že ti ho nestihnu poslat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je krasne :-)
Odpovědět
Ahoj holky,vy jste teda rychlíci, já furt nic nekonám, ale asi brzy už začnu. Jináč jsem měla celkem nabitý víkend, včera jsem to dospávala, a dneska jsem se sem jen koukla a vy toho zase máte popsané :-D . Rozebíraly jste tady tchýně, tak se svámi chci podělit o tu mou. já na ní prostě nemůžu říct zlé slovo. Bydlíme tedy v jednom domě, my nahoře oni dole. A za těch 5 let ,nebyl žádný konflikt. J eprostě senzační, má všechny ráda a rozdala by se ně. Nejlepší babička pod sluncem. jasný, každý má ty svý dny bez nálad, tak je někdy naštvaná, ale kdo ne, že?? 8-( . A co se týká předmanželský smlouvy, tak tu asi mít nebudem, i když majetek je velký. Zatím jsme se o tom nebavili, i když přítel občas ze srandy řekne ,,AŤ si sbalím těch pár igelitek se kterýma jsem přišla!!" zasmějem se tomu. Jo a byla jsem v neděli na papežovi v Brně a bylo to něco krásnýho, ale holky co nejsou věřící se mi nejspíš vysmějou :-D :-D . Tak čauvec
Odpovědět
jo už celkem dlouhou dobu se chci zeptat co se stalo s nevěstou Treisi, která zakládala Červenec 2010? Byla jedna z prvních a teď tu o ní není slyšet!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?