Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: ty jo, tak na to jsem nemyslela :-N ups
Odpovědět
Profilova fotka
myska84 : tak jsem ti dala podnět na víkendové přemýšlení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vetsinou to byva tak, ze v restauraci by meli dovolit prinest si alespon vlastni vino a slivovici, u nas to tak urcite bude. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak já se loučím, jedeme do brna na finále tuněných aut a budu tu až v neděli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Myska: Hezký víkend:-) Já taky mizím a nejspís se objevím az v utery...
Odpovědět
Profilova fotka
bude některá z vás podepisovat předmaželskou smlouvu?
Odpovědět
Profilova fotka
myska84: tak si to užijte :-) ... smlouvu??ne,ani jeden nemáme miliony :-) vy ji budete podepisovat?
Odpovědět
Profilova fotka
holky??jaký názor máte na druhou svatbu??přítel se bude ženit už podruhé a nevím jak to bude brát,myslíte že se bude zase těěšit??
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: přítel chce protože je už jeden RD a druhej menší se staví...tak má strach - nedivím se mu - že bych ho při případným rozvodu obrala, ale chci si to taky nějak pojistit...je to sice hnusný, ale kdyby si našel jinou a kvůli tomu by byl rozvod, tak bych šla s holým zadkem pod most...snad se s ním o tom bude dát mluvit...tak mizím a v neděli ahoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska84 : tak hodně štěstí a svým způsobem tě chápu...tak ahoj :-)
Odpovědět
no me teda vubec zadna predmanzelska smlouva nenapadla, myslim, ze ji nepotrebujeme, my jsme si rekli, ze rozvadet se nebudem nikdy 8-) areviv: jinak vubec si nedokazu predstavit, jaky to pro nej muze byt mit svatbu podruhe...tenkrat si taky musel rikat, jak je to vyjimecny den jednou za zivot, a jaksi to nevyslo...zkus se ho na to primo zeptat... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hannahsyr : no víš ono to tam s tou svatbou bylo trošku jinak...on se ženit nechtěl,ale musel..tak nevím no...ale jo,máš pravdu nejlepší je se na to zeptat přímo..
Odpovědět
Článek se načítá
No my určitě předmanželskou smlouvu podepisovat nebudem. Sice bydlíme v době který na mě nechala přepsat babička, ale on má zas pozemek a auto a ani jeden z nás není na majetek. A oba předpokládáme,že spolu zůstanem do konce života. A kdyby se náhodou něco stalo,tak vím,že spolu bychom se dobře domluvili. Ale jeho bratr co se bude ženbit, tak budou smlouvu dělat. Kupodivu to chce on, aby byla ona v klidu, protože ona má byt a on nic.
Odpovědět
Profilova fotka
monmar : tohle je asi na vzájemné domluvě.my jsme kupovali byt napůl takže není co řešit.A od tvého budouácího švagra je to no řekněme hezký vůči slečně :-) má ji opravdu rád a to je dbře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holčiny ,mějte se tu hezky a páčko v úterý :-)
Odpovědět
Děvčata co je lepší dát doprostřed stolu organzu a nebo vlizelín Glumbi: pošli mi prosím taky odkaz odkud máš organzu
Odpovědět
Ještě mám jeden dotaz, když jde malá družička a rozhazuje lístečky, tak to jsou umělé lístky, já si totiž původně myslela,že jsou sušený
Odpovědět
monmar: organza pry lepe drzi tvar a lepe vypada... a co se tyka tech listecku, tak ja si myslim, ze to muze byt oboji, bud umely nebo original, rozdil bude asi nejspis hlavne v cene... 8-) odkaz na tu organzu ti poslu, glumbi mi ho taky posilala.
Odpovědět
hannahrys: Díky za odkaz. Já myslela,že ten vlizelín je něco jako papír
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, co se týče předmanželské smlouvy tak žádný velký majetky nemáme tak není co řešit. Ale majetek kterej je Váš už před svatbou nespadá do společného jmění manželů takže to taky řešit nemusíte.
Odpovědět
aliw: No prej nějak podle nových zákonů už je to jinak. Prostě je všechno všech ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo? Učila jsem se to letos myslím, ale podívám se na to. Každopádně jestli to tak je tak to vymysleli zase dobrou kravinu. Když je ten majetek toho druhýho tak mu to asi vadit nemusí, ale když si představím, že bych si něco vybudovala někoho si vzala a ten se pak se mnou chtěl rozvést a ještě půlku ze všeho tak bych byla více než nas...
Odpovědět
Mně to tak říkal švagr, tak nevím mám to jen zprostředkovaný. Možná je to jinak
Odpovědět
Ahojky, tak my smlouvu podepisovat nebudeme. Já majetek nemám žádný a miláček má jen auto a motorku, takže není co řešit. :-D
Odpovědět
Děvčata brouzdala jsem po internetu a našla jsem košíčky na koláčky, takový úplně obyčejný 5O kusů za 85kč bez DPH. Zatím je to to nejlevnější co jsem našla. Většinou mají tyhle za 4 kč a tohle vyjde na zhruba 2kč. Když někdo bude chtít pošlu vám to do IP. Někdo bude chtít hezčí, ale já to hledala právě proto,že budem rozdívat košíčky po celý vesnici, tak to stačí obyčejný
Odpovědět
monmar: Můžeš mi to prosím poslat? Asi jich taky budeme rozdávat celkem dost, tak by se mohly hodit ;-)
Odpovědět
Ahoj holky tak já se taky přidám na téma tchýně a předmanželská smlouva: co se týká mojí tchýně tak jsem s ní s pokojená, nemohla jsem si vybrat lépe teď s ní pojedu sama do Polska tak snad to dopadne dobře :-D a co se týká předmanželské smlouvy tak tu sepisovat určitě budeme, protože teď stavíme baráček společnými silami a je napsán zatím na přítele, tak jsme se dohodli že si předmanželskou smlouvu necháme udělat, ale byl to boj ho k ní přesvědčit :-)
Odpovědět
monmar: Můžeš mi taky poslat košíčky abych měla něco pro inspiraci děkuji :-)
Odpovědět
monmar: muzes mi to taky prosim poslat (na ty kosicky)? Diky moc. Jinak preji vsem hezky slunecny prodlouzeny vikend!
Odpovědět
a pracovní :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?