Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem tu taky nováček...., ale vítám další příchozí :-) :-) :-) treisi: jaké jsou lístečkyyy, koukám, že jsi v plném zařizování ;-) Já to nechávám až po zajištění termínu, zatím mám fůru času pokukovat a inspirovat se 8-)
Odpovědět
Vítám nové nevěsty x-) my pomal kupujem co se nám líbí nebo by se nám hodilo,ale zařizovat začnem v lednu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sandro, to je teda dobre s temi fotografy, abych take zacala shanet :-)
Odpovědět
jééé ika má novou fotečku x-) já už mám fotografku,sice začátečnice ale fotí krásně,měla jsem jí mít tenhle rok ale už jsem si ji zadala na nové datum
Odpovědět
Profilova fotka
jakou?
Odpovědět
Profilova fotka
fotecku? :-)
Odpovědět
no v pase,jsi měla jinou ne? =-) Nebo už blbnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nene, foto mam stejne. Se mas, ze uz kupujes a zarizujes. Ja planuju do dvou mesicu zacit, ale bez datu, resp mista obradu nemuzu nic moc delat.
Odpovědět
joo tak to jsem slepá :-D tak já už mám domluvené datum ale musíme ho v lednu a pak tři měsíce před svatbou potvrdit,takže už můžem nakupovat
Odpovědět
Profilova fotka
naše fotografka je taky začátečnice... je z Prahym křestním jménem Lucka. fotografy jsem hledala podle tohoto webu a fotek ze svateb a samozřejmně ti co se tu objevují nejčastěji už měli na příští rok plno :-(
Odpovědět
Ahoj, tak my se vezmeme asi 3.7.2010...:-)
Odpovědět
tejezka: Ahojda,vítej ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, můžu se k vám taky přidat? říkala jsem si, že mám pořád dost času, ale včera mi přítel řekl, že bysme s tou svatbou měli začít něco dělat a ne o ní jen mluvit...tak dělám:)
Odpovědět
Ahoj nevěstinky, tak já se k vám asi taky hlásím. Svatbu bychom chtěli pšístí rok 10.7., ale jestě mi to přijde strašně vzdálený, rok je dlouhá doba... :-N
Odpovědět
glumbi bosina ahojda ,vítejte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
BOSINA: Také do toho chceme praštit 10.července 2010 :-)
Odpovědět
treisi: děkuju za přivítání maminka: Tak ať vám to vyjde ;-) kde se budete brát?
Odpovědět
mě dnes přítel řekl,že 10.července 2010 je pěkný datum,tak třeba... :-D
Odpovědět
treisi: Koukám, že vy taky ještě nejste rozhodnutí na 100%, tak aspoň nejsme sami.
Odpovědět
bosina: no nejsme ale já bych měla pak za dva dny narozky a nechci aby vše bylo hektické,takhle budeme mít pěkně červenec rozloženej a zůstane nám 24 v datu,je to naše osudové číslo x-)
Odpovědět
treisi: Narozeniny se dají oslavit rovnou na svatbě ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) Tsk jsem tu zas... ;-) Co nového, dámičky? Nám se blíží oznámení rodičům, už jen necelý týden, uff :-N Jinak jsem si vytvořila vlastní oznámení, ale dám si je do alba až po té příští sobotě, tak mi je potom zkolaudujete, ju? ;-) Jsem ráda, že v tom všem nejsem sama a mám vás... :-D Mějte se prozatím krásně a užívejte zbytek víkendu.
Odpovědět
bosina: neee :-D Irenko já už mám návrh na papíru tak pak mi ho na oplátku taky zdrbneš :-D Holky nechcete někdo plátky růží? Mám jich strašně moc :-N
Odpovědět
Ahojky dámy, mohu se připojit? Včera jsem se doma domluvili na červenec příštího roku, tak hledám inspiraci...plánuje některá z Vás svatbu v cizině?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, tak my jsme se definitivně rozhodli, že 31.7. nee, ale 20.7. joo :-) je to datum našeho výročí, neb jsme spolu začali chodit 20.7.2003 a přítel na něm trvá a chce ho, i když je to úterý. A k tomu směřuje i má otázka, je to možné takhle v pracovním týdnu to provést, nebudou se na mne ksichtit? Já jsem také pro, aby to bylo v tento den, protože 24.7. mám narozky a to by bylo docela blbé z mého pohledu mít narozky a svatbu v jeden den a ten můj sklerotik si pamatuje toto datum a další si zapamatovat nechce :-D Teď koukám, že Nikar má v profilu také datum svatby 20.7.2010.
Odpovědět
anisku...to máme skoro stejně.. my začali spolu chodi 25.7.2003 a narozeniny mám 28.7. - fakt náhodička :-D ...jinak ten datum pevný není, ale víme, že to chci před narozkama a rozhodneme se podle cestovky, svatbu chceme v Řecku...tak uvidíme
Odpovědět
nikar mít peníze tak se taky berem v Řecku,je to tam krásný..ale nevíme jak na tom budem,snad ale už líp
Odpovědět
treisi...peníze, toť největší problém, ale chceme to mít až příští rok...tak musíme šetřit
Odpovědět
nikar tak si dáme společnej cíl :-D Už jsem o tom s mamkou mluvila a ona říkala,že jí to nevadí když neubude u svatby,že si pak dáme společnej oběd ale ať papíry si vyřídíme v česku. Má totiž kamarádku která měla pak s tímhle problémy
Odpovědět
Profilova fotka
Nikar: To jo :-D, my máme spolu pětiletou příšerku :-) Jinak letos rekonstruujeme, takže půjde všechno do hnízdečka a začneme šetřit na den D :-) jojo mít penízky, tak se vdávám letos, ale neva, ještě ten rok počkám :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?