Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Kdyz to tu tak ctu, tak jsem fakt rada, ze uz mam skolu za sebou... skoncila jsem presne pred rokem v zari... ale reknu Vam kolikrat si rada vzpomenu jak to bylo fajn chodit na prednasky, spat na nich, kecat s kamarady, mit volno... dneska to je uz jen rano do prace, vecer z prace, vikendy stridave u rodicu, na vyletech a ten cas tak hrozne leti, ze to je fakt hruza... :-| jinak musim se pochlubit ze jsem vcera udelala prvni nakup, nahodou jsem v jednom obchudku narazila na cajove svicky v odstinu lila, 10 ks za 29 kc, tak jsem po nich hned sahla a koupila pet baleni... :-D lostris: prosim posles mi odkaz na tu svatbu v odstinu lila? diky
Odpovědět
Profilova fotka
jejda, nějak vzrůstá zájem o lila :-D mamka mě tu zelenou nějak rozmlouvá....že by volila taky lilu :-N...
Odpovědět
Profilova fotka
Učiteství pro střední školy;-) my budeme asi volit levandulovo slunečnicovou kombinaci;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: to může být zajímavý :-). přemýšlím, co je ještě za barvy, ale asi se mě nepodaří být originální :-N
Odpovědět
tak to my si budeme platit svatbu sami, ale každýmu jsme řekli, že chceme penízky, protože sami nevíme jak si zařídíme baráček, tak aby nám každý nekoupil nějakou blbinku, kterou bychom pak ani nevyužily. No u mě je to stejné říkám přítelovi, že bychom mohli už něco kolem svatby zařizovat a on až se dodělá základová deska atd. kdybych ho neznala tak bych měla pocit, že se chce ze svatby vykroutit :-D ach jo to
Odpovědět
Profilova fotka
terca07: stejnej případ doma....co se týká stavby tak je to O.K....co se týká svatby, tak je už pomali oheň na sřeše :-(...ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
holky, musíme ty chlapy nechat;-) ten můj je zlatý, ví, že se tím odreagovávám od školy;-) Pro dnešek se loučím, postel volá;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky jdu spát :-), zítra tu budu do 8 ráno a pak až na večer...v práci se na netu už zítra nedostanu, vedoucí má po dovolený :-) tak pa zítra
Odpovědět
já jsem to vyřešila po svým, řekla jsem mu ty se starej o baráček, já o svatbu, takže budu zařizovat sama, ale z jeho svolením, je pravda, že s tím musíme souhlasit společně, no ještě, že mě nemůže mluvit do vyběru šatů to by dopadlo :-D
Odpovědět
No co se týče svatby, tak jsem mu včera říkala, že se mi líbí buď do zelena a nebo do oranžova a on si začel dělat srandu,že na to dáme jen E a bude (dělá totiž v ČEZu a oni maj logo oranžové E) takže uvidíme jaká barva nakonec vyhraje, ale docela bych si dokázala představit oranžové růže v ruce a ve vlasech a on oranžovou košili a kravatu (oranžová mu sekne) A pokud jde o peníze, tak bydlíme rok spolu a tak jsem říkala,že tím rodiče nebudem zatěžovat, taťka mi řekl,že nám daj 30 tisíc a jeho rodiče o svatbě ještě neví, ale když budou chtít přidat,tak přidaj a když ne tak ne.....a my taky máme vše zařízený,tak budem radši,když nám daj svatebčani peníze než nějaký dary co se nám nebudou hodit
Odpovědět
Ahoj holky, doufám že nevadí že sem vstupuji ale i já a přitelem se chceme příští rok brát :-) . Termín zatím chceme 3.7.2010 ale zda to vyjde to se uvidí. Lucka
Odpovědět
Ahoj luci,vítej mezi námi! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Koukám že hodně z vás tu má už docela příprav :-) to já zatím jen koukám ale nemám nic. Nechci to nějak uspěchat :-)
Odpovědět
myska: Jj, teď je to jednoduchý, ale ta zkouška se mi zdá strašně těžká, skládá se z 5 částí a myslim, že 2 z nich trvaj hodinu a čtvrt. :-. To se ti nedivim, taky by mě to naštvalo, občas člověk řekne i to co by neměl nebo nechtěl, tak třeba tohle byl ten případ.
Odpovědět
A další Lucka? Vítám tě tu, neboj ono to tak jen vypadá, když se podíváš do mýho alba, zjistíš, že vlastně ještě nemáme ani rezervovaný termín. Času je dost, tak aspoň můžeš čerpat inspirace ;-) O darech jsme se taky bavili, já bych chtěla peníze, miláček dary... nakonec jsme udělali kompromis, budou teda dary, ale všechno bude pro budoucího mrňouska. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý ráno holky :-), tak jsem přemýšlela ještě nad barvama a napadla mě tyrkysová, ale to si myslím, že je hodně sytá barva :-( a asi ještě napíšu paní na matriku, jestli bych mohla přesunout svatbu ze 14:00 na 13:00, jde o to, že hostinu se ve finále nebudeme mě ve městě, ale jinde (čeřínek nebo křemešník - a tady je krásně a i fotky by byly suprový!)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem brouzdala po netu a našla jsem tohle: http://bajecnasvatba.cz/design-pouzit... jsou tam barevný kombinace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak se tu mějte já mizím do práce, budu tu až v půl šestý :-(, takže si zase s vámi moc nepokecám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
myska: At Ti to v práci utíká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Glumbi: Dobré ráno :-)
Odpovědět
taky všem hezké ráno! lostris: díky za odkaz :-) Jinak my si vše budeme platit sami, máme ale výhodu, že ženich si hostinu a pozdější raut připraví sám s tátou, jeho táta totiž normálně vaří na svatby, takže na tom dost ušetříme. Tudíž nejvíc peněz dáme za pití, výzdobu a oblečení...vůbec se mi to nechce počítat :-x až pak uvidím konečnou cenu, tak mě klepne...ještě jsme nezačali šetřit, teď budeme zařizovat byt... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
my taky platíme všechno sami, ale místo darů bychom radši peníze, aby se nám nesešlo několik toustovačů(už ted máme dva)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co se týče peněz,tak nám to chtějí zaplatit rodiče,ale zatím to vypadá jen na moje,protože přítel se bude ženit už podruhé a tak nevíme jak se k tomu postaví jeho rodiče,jestli přidají nebo ne,když ne tak si část zaplatíme sami.Kupovali jsme teď v červnu byt a ten nám zdlábnul docela balék,ale něco dohromady dáme..tak uvidíme...Holky,kolik budete mít tak lidí??
Odpovědět
Profilova fotka
my kolem 50 ma oběd a pak asi dalších 20 na večer...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máme tak nějak podobné
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, rodiče předpokládám něco přispějí, ale rozhodně to platit nebudou. Taky bysme to po nich ani nemohli chtít když jsem si navymýšlela všechno to nejdražší. K tomu by jsme se teď říjnu měli stěhovat do novýho domečku takže na tom s penězma nejsme taky úplně nejlíp. Asi bychom už měli začít trochu šetřit vyloženě na svatbu a nepoužívat to na nic jinýho :-D Vidím, že tu hodně z Vás má podobný problémy jako já. Je toho moc. Od zítřka škola ach jo kdyby tak už byla za mnou a mohla se věnovat jenom přípravám. Nevím jak to všechno stihnu. :-S Ta tyrkysová není špatnej nápad, ale fialová je taková útulnější řekla bych.
Odpovědět
Profilova fotka
aliw : to máš pravdu je toho nějak moc najednou :-) Budem muset taky začít šetřit a tak nějak tomu i tu svatbu přispůsobit :-) nakonec to ale vyjde a bude to krásný :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?