Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A všem dobré ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
objevim se po obidku, mam jednani... :-) Zatim
Odpovědět
Profilova fotka
znám hodně lidí, kteří se nevzali měli dítě a než šlo do školy tak stejně svatba byla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris : budem se těšit :-)
Odpovědět
Hezké ráno všem :-) myska84: tady máš odkaz na ten odpočítávač ;-) http://www.countdownclockcodes.com/
Odpovědět
Co se týče těch svobodných matek, tak to vidím v práci....dělám na porodnici, takže vidím, že fakt už víc jak polovina párů je nesezdaných. A ještě k tomu nám v tom dělaj fakt bordel....pracuju totiž na novorozencích a tak si pamatuji jméno miminka a když matku oslovím příjmením dítěte, tak na to nereagují a ještě se kolikrát ohradí,že se jmenuje ale jinak, já se většinou zděsím,že ji vezu špatný dítě a ono je to jen tím,že hold není vdaná
Odpovědět
Profilova fotka
clerens: děkuju moc ty jo, tady to zase jede o 106 :-). Ani jsem nečekala, že se tohle téma tak rozjede, to potěší :-D...
Odpovědět
myska84 vůbec nemáš zač :-) Kdyby sis nevěděla rady, popíšu Ti návod podrobněji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo někdy jsou to opravdu šoky s jménama miminek a rodičů..a pak mi to přijde složitější než když je to anopak a všichni se od začátku jmenují stejně..Takže holky hurá do vdávání :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasím s váma holky. My máme mmčo před svatbou. Ten můj si postavil hlavu a nic ho nedonutilo :-( . Takže pro mě se těď svatbou nic nezmění, Stejně mi už všichni skoro dva roky říkají jeho jménem a na svoje skoro už njeslyším.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlavně aby vám to po svatbě klapalo stejně dobře jako před :-)
Odpovědět
Profilova fotka
chvalovka: je super, ze se odhodlal a bude svatba :-) Kazdy na tohle ma jiny nazor, ja rekla memu drahemu, ze pokud se mnou chce deti, bude si me muset nejdriv vzit, ale do niceho jsem ho nenutila. Prstynek prinesl sam od sebe x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky máte některá zkušenosti s nemanželským dítkem? Přítel má syna a nevím jak to bude na svatbě,konkrétně s fotkama...mám tak nějak obavu aby "tchýně" nechtěla aby jsme ho na těch našich svatebních fotkách měli taky.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: asi bych udelala nejaky kompromis, na par fotek bych ho vzala, aby byl klid... Ale nijak bych to neprehanela :-)
Odpovědět
areviv: No tak ho na pár fotkách budete mít a na pár ne. Sestřenka,když se vdávala po druhé, tak už měla dceru a taky ji na pár fotkách měli a na některých ne....
Odpovědět
Teda, tak já jsem taky pro svatbu před miminkem, kdybych totiž měla mimčo jako svobodná mamča, tak by se jmenovalo po mě a jelikož bych chtěla příští rok zalložit rodinku, svatba nás nemine. Ale těšim se na ni a přítel taky, i když to neprožívá tak jako já. Nj, chlap... :-) Ale třeba sousedi mají 8 měsíční holčičku a svatbu nechtějí, přijde jim to jako zbytečný papír. Takový názor mě vždycky zamrzí, ale co nadělám ;-( areviv: Kolik je tomu synoví? Myslím, že na pár fotkách by měl být, koneckonců je to rodina... ale zkušenost s tím nemám. =-)
Odpovědět
Ahoj, ted akoukam jak blazen, vy teda jedete...diskuze o svobodnych matkach, nemanzelskych detech... kam az jste se to dostali 8-) ja jsem v praci a radsi to rychle zavru, aby mi pak nevytkli, ze travim moc casu na netu... hlida se to tu hrozne :-| Nastesti ja azdny problem s nemanzelskymi detmi nemam... a miminko bude taky az po svatbe :-)
Odpovědět
Chtěla jsem se zeptat, kolika lidem se dává velký vývazek? Já vůbec nevím kolik jich mám udělat... poradíte někdo?
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: souhlasím s tebou, taky by mělo příjmení mimčo po mě :-) co se týká svatby, tak nějak neznám pojmy.... :-N vyvázka je co? se stydím holky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: já je budu dávat rodičům, svědkům a možná sourozencům...jinak malý ;-)
Odpovědět
myska: Neboj nejsi jediná, tak jsem se chtěla ptát co to je ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja budu davat vsem svatbcanum myrtu, tak je to zvykem tady na Morave :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosina : Malýmu je 3,5 no v době svatby už mu bude 4,5 .. taky bych to viděla tak že na pár fotkách bude a některých ne..Jenže tam je problém s jeho babičkou,moc to prožívá a chová se ke mě jako by to bylo moje vlastní děcínko..A jinak taky plánujem založení rodiny na příští rok,takže svatba...jupííí :-) monmar : a jak to bere sestřenčin manžel??nebo jak to bral na svatbě?v pohodě? asi jo,že?jinak by si ji asi nebral..já bych totiž nerada něco pokazila...
Odpovědět
Profilova fotka
taky nevím co to je ... vyvázka
Odpovědět
areviv: No on bral Lucku jak by byla jeho vlastní, takže to bral v pohodě. Záleží hold na tobě a na tom jaký máš k jeho synovi vztah
Odpovědět
Profilova fotka
Malej je v pohodě :) jinak bych s přítel nebyla,kdyby mi vadil...ale jak jsem řekla "tchýně" je moc poskočná...ale to asi nezměním :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrkněte ke mě do alba...mám tam vývazky, ještě se k tomu dává myta :-)
Odpovědět
Ahoj. tak se lk vám připojuji. 31.7.2010 se bereme
Odpovědět
Profilova fotka
zoule: vítej
Odpovědět
Profilova fotka
zoule : vítám tě tu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?