Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: to jo, prodáš je tady za tuhle cenu hned ;-) areviv: ahoj, vítej
Odpovědět
Profilova fotka
Vy už plánujete svatbu teď?? myslíte,že nám na to bude stačit půl roku??
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: ještě na žádném...neřekli jsme to ještě ani rodičům..myslím že to uděláme až v prosinci
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi : ahoj,děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: No a co rikas na to, kdybychom si je nejak spolecne objednaly a zkusily to jeste dat tady do placu? Ja bych jich chtela tak 60. areviv: urcite se da i za pul roku naplanovat svatba, zalezi na tom jak, jak si to predstavujes :-) Ja se take spise jen rozhlizim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: My jsme termin taky jeste rodicum nerekli - ani se nas neptaji, rekla jsem ho jen par kamaradkam :-) Rodicum ho chceme dat jako vanocni darek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris : tak přesně tohle jsem měla namysli,vánoce,svátky ,pohoda :-) ..teď taky spíš jen tak koukám co by se mi tak líbilo,co bych chtěla..přesný termín ještě nemáme zatím,ještě se neví jetli tam kde tu svatbu chceme to půjde..
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: my uz termin mame, ale zatim mame jenzamluvenou fotografku, jinak vubec nic :-) Taky se spise tak rozhlizim, co by se mi libilo...
Odpovědět
Profilova fotka
ale přijde mi to ještě strašně moc daleko :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: já pro jistotu 70 :-S takze to je dohromady 130... máte někdo zájem o 120 povlaků na židle? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv, to je pravda, ale uvidis, ze se ani nenadas a bude to tady, ja chci trochu setrit na svatbu, tak jsem rada, ze to vim, takhle dopredu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: Muzem si dat treba inzerat :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky a ty potahy se hodí na všechny druhy židlí? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mely by byt dost variabilni - snad na vsechny
Odpovědět
Profilova fotka
ale nesmí mít ta židle opěrky na ruce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi má pravdu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pro dnesek mizim :-)
Odpovědět
lostris, já tě vidím x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: tak to já taky,ikdyž teď to bude celkem složitý,ale když se chce tak to jde :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak už jsem tu taky... to myslíte tu pistoli lepící? Asi to radši přišiju :-. Můžete mi taky poslat odkaz na ty potahy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosina: no přesně tu;-) ono ty drží fakt fest;-) Ale dělej si, jak chceš, ať to pak není na mě;-) Holky, švagrová mi teď donesla krásnou vyšívanou svatební abecedu...tak neví, na co bych ji vyšila, poraďte;-)
Odpovědět
ahoj holky, no ty potahy by byly dobry, jsou bily jo? Ja bych jich chtela tak 30, ale bojim se, aby pasovali na zidle, tam kde budem mit hostinu jsem se jeste nebyla podivat... Ta cena je opravud pekna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, vás dohnat je záhul:-) mysickaaa: to se mě právě nechce hledat jiná restaurace, protože tady je "zdarma" pro novomanžele i ubytování :-(, ale ještě jim napíšu a půjdu se tam podívat a zeptat se, jestli by jim vadily moje představy a tak...třeba to pak i samo vyplyne ze situace :-) ztratila jsem cenu za potahy :-N...taky bych je brala, ale ještě nevím kolik bude na hostinu lidí...teda nemyslela jsem si, že je to takovej záhul
Odpovědět
Profilova fotka
ještě dotaz: na jakých stránkách se dají odpočítávat dny do svatby? :-D
Odpovědět
mysickaaa: To bych si nedovolila, kdyz to nekdo zkazi, tak jedine ja :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bosina: To známe, nejlepší je to na někoho hodit a nejlíp na toho, kdo se nemůže bránit;-D 8-) :-D x-)
Odpovědět
Tak to máš pravdu, ale nejde to hodit na někoho, kdo s tím nemá vůbec nic společnýho, což by se občas hodilo 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to sice jo, ale já radila pistoli a když to uděláš a upadne to, tak mi 11. července píšeš, co že jsem Ti to poradila :-D A já Ti neodpovím a rychle přísavku přišiju dokud bude čas :-D 8-)
Odpovědět
Ja už bych tak chtěla mít aspoň zamluvený datum... ale ještě si musím pár dní počkat, paní na matrice říkala až na konci měsíce a to už bude brzo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to už je za pár dní;-D a budeš to mít;-) To my kostel zamluvený ještě nemáme, říkám si, že na konci roku...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?