Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
glumbi: ahoj prosim te a jak si pocitala material na ty masle na zidle? jak velky kus myslis na jednu masli?? Diky moc. bosi: ta aranzerska pistole je moc dobra, drzi velmi dobre jinak vsem pekne utery! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdarek, zase jsem na chvilicku tady a vidim spoustu novych tvari... Nebo se mi to jen zda?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty... uvolnil se termín 14.8. 2010 u Zuzany Scharf, některá z vás jí tu chtěla...jen byste museli přeskočit na srpen ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lostris: nezdá, je tady spousta nových nevěst;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanna: počítala jsem tak 1.5 metru na židli na hezkou mašli...až ušiju potahy, tak to přeměřím a možná ještě přiobjednám a nebo to nakombinuju s hnědou, židle pro ženský růžový, pro chlapy hnědý...ještě uvidím ;-) krásné teploučké úterý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: ty jsi fakt hvězda;-) pro chlapy hnědé, pro ženské růžové..;-) hihi;-) dost dobrá jsi!
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: Z ceho budes sit potahy? Ja nas tim taky silne uvazovala a porad zkoumam, jak to udelat, abych je na svatbe mela, ale nemusela je sit a nedala moc penez za pujceni, to je co ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) když vás tu tak poslouchám, tak už teda taky s něčím začnu. Půjdeme se podívat na zámeček ve vinařství, chceme tam obřad a možná i oslavičku, tak uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, jsem jetá :-D lostris: koupím nějakou levnou bílou látku...původně jsem chtěla podšivkovinu, ale ta hodně klouže a blbě se šije...půjčení nebo koupení je strašně drahý...chtějí tak kolem 150 za potah a to při 50 lidech je skoro 8000 a to se mi fakt dát nechce...myslím, že bílou látku seženu levněji a pak je ještě prodám :-D jen je problém se židlema v hotelu mají dva typy a na jeden by se šili dost blbě, tak doufám, že budou mít dost těch obyčejných ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nejsi jetá, ale dobrá! :-D Holky, tak ybych tak šila a chystala, ale teď si chystám tak akorát věci do školy, čeká mě ten první den posledního ročníku...tak jestli si vzpomenete, myslete na mě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vzpomeneme neboj...ja to měla loni, pak jsem nějak na školu neměla čas a do dneška nemám stánice :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no divala jsem se na ne i na ebay a nevychazely az tak draze, mam zname v USA, tak jsem to chtela nejak pres ne poresit, vazne nevim, ale potahy se mi moc libi, bez nich bych to nechtela.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já viděla fotky ze svatby do zeleno smetanova a k tomu měli tmavě modrý židle...výzdoba stolu byla krásná, ale ty židle to totál zkazily...takže jsem pro potahy na kolik vyjdou na ebay?že bysme je objednaly najednou...aspon bych se nemusela učit šít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: vždycky se to dá dohnat..;-) A cos studovala? Co se v mládí naučíš...však to znáte, ne?;-) Klidně se nauč i šít;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted to na tom ebay hledam, uz jednou jsem to tam nasla a nenapsala si odkaz a ted nejak marne patram, mozna to bude tim, ze uz jsem temer vsechno z anglictiny zapomnela. Muzem se jeste zeptat holek na te diskuzi ebay, treba maji nejake zkusenosti.
Odpovědět
Profilova fotka
už to mám...za 100 potahů 325 dolarů to je dost dobrý
Odpovědět
Profilova fotka
jee, posli mi prosim odkaz, porad patram :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mysicka: pedak...učitelství pro mš :-D no to sice jo, co se v mládí naučíš, ale za tu cenu co jsou na ebay...asi se budu učit šít na stará kolena
Odpovědět
Profilova fotka
to je krásný obor;-) Nj, ale nezapomeň, že důchodci mají největší pilno;-) riskuješ, že nebudeš umět šít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nevadí, budu sedět v ordinacích a prudit mladý lidi :-D vychází tam tak kolem 60kč jeden...do toho půju, za to fakt ani nekoupím látku...
Odpovědět
Profilova fotka
prave, za to se neda koupit ani latka a kdyz spocitas niti, praci a to, ze budes z toho mit doma binec, tak se to fakt vyplati. Kolik jich potrebujes Ty?
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak mi prosím taky pošlete odkaz, taky na ně mrknu;-) děkuju;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi, prosim prosim, odkaz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já tak kolem 50 a víc...nejvýhodněji vychází balení po 250 kusech...je za 710 dolaru mysko dám ti to do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju;-) hezké, hezké;-) Ale u nás to asi nehrozí.., ale díky vám nad tím začnu přemýšlet;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, glumbi, to bychom si mohly objednat nejak dohromady a jeste treba s nekym, at je to co nejlevnejsi. myslim, ze prodat se tady pak daji uplne v pohode :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,taky bych ráda svatbu v červenci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, areviv, vitam te!
Odpovědět
Profilova fotka
lostris : děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
areviv: A na jakem stupni planovani jsi? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?