Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
já to tady teď budu pár hodin "pozorovat" jinak už toho mám tolik,že jsem ani nestihla zajít na poštu pro balíček :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je fajn, že jsi takový noční pták... Pro mě padne desátá hodina a neudržím víčka :-N Pravidelně sednu k počítači a jsem tak 2 hoďky na beremese.cz, inspirací je tady fakt fůra a když se dívám na ty svatební fotky....mmmmm x-) Já nemám doma ještě nic, teprve se mi něco rýsuje v hlavě, ale brzy to začne! :-) Zítra je taky den, stihneš to určitě, až se vyspíš ;-) Tak já letím do hajan, pa |-|
Odpovědět
no já pomáhám mamce s šitím,tak se hezky vyspinkej a přípravám zdar ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hey girls, ako sa vam zije od vcera?ja dookola, dokola..to iste, skola skola...a par drobnosti. zajtra ale idem pozret kyliana, tak sa tesim, konecne nejaka zabava :-D vobec mi nejde ta bakalarka, nejak som zamrzla... :-| do toho skusky...uz chcem mat tento rocnik..a vlastne aj rok za sebou..a uspesne!!! ;-) asi sa normalne uz teraz tesim na vianoce, to uz budu moznop saty vybrate a ja uz len rok a pol do konca skoly...aaaaaaa.....uz aby to bolo!!! :-D pisem dost od veci...tusim si dusu vylievam :-N
Odpovědět
No ahoj holky, dufam ze sa k vam mozem pridat. Ja a moja draha polovicka sme sa dohodli na 3.7.2010.Este nemam nic vybavene ani objednane ale uz sa na ten den D straaasne tesim.Ale mame to trosku komplikovane.Byvame v Prahe a brat sa budeme na Slovensku.
Odpovědět
ahoojky Verčo,vítej ;-) jak se všechny máte?
Odpovědět
ahoj lidi... i já plánuju svatbu na červen nebo červenec 2010.... ještě nemáme jistý termín, ale už jsme se zasnoubili... jsem z Mladé Boleslavi... kdopak má taky svatbu v tomto období?
Odpovědět
tresi, kdepak máte svatbu vy?... už víš jak si ji máš představit?... šaty, účes a tak?.. nikdy není brzo přemýšlet nad šatama 8-)
Odpovědět
mil hojky, vítej v klubu :-D já už nějaké plány mám ale zatím jen výzdoba a místo,ostatní se pomalu vymýšlí :-D
Odpovědět
Dakujem za privitanie treisi :-) Inak ako sa vsetky mate? A katussska24 mozem sa spytat kde budes mat svadbu?Teda ci na Slovensku alebo na cechach? Prajem pekny den vsetkym ;-)
Odpovědět
Verčo není zač kde se všechny flákáte? =-)
Odpovědět
Asi sme tu len my dve. Tak ako? Co mas nove? Ja som skoro celu sobotu kecala s buducou tchyni a asi som jej nahnala strach z toho co vsetko bude treba :-)
Odpovědět
Článek se načítá
jéé já to tady teď nějak zazdila :-N já čekám na plátky růží a pytlíčky na mandle,tak jsem zvědavá kdy to příjde
Odpovědět
Ahoj holky, ráda bych se mezi vás přidala, taky plánujeme svatbu v červenci 2010 Jsem ráda, že je víc takových lidí, kteří plánují dlouho dopředu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky....Také mají vaše maminky jediné trauma z toho, že v červenci se budou roztékat zákusky a kde s uskladní????? :-N Jak jdou přípravy? Pomalinku, zlehounka, že? Já už to mám za 409 dní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chyba - za 408 :-D
Odpovědět
Ahoj, jak vidím, je víc takových maminek :-D to bylo první,co nám mamča řekla: vždyť se budou roztíkat dorty :-) Holky a nevíte, jak dlouho dopředu se musí rezervovat místo na matrice?Já už bych tam šla hned, ale mám obavy, ať mě tam nějaká "příjemná paní" nepošle někam, že je moc brzo :-|
Odpovědět
ahojky, jooo taky mamka říkala,že to bude vše na kašu :-D my jdem termín rezervovat v lednu,to nám bylo doporučeno
Odpovědět
Profilova fotka
to idete rezervovat salu?alebo na "leden"ju idete rezervovat? =-)
Odpovědět
do kostela máme volat v lednu a asi rovnou zajdem i na matriku a rezervovat sál
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak zas jen na skok... Nějak tomu s Fandou nechceme věřit - myslím tomu, že bychom se měli vzít :-) Dokud to nebude, neuvěřím! x-) Jinak naše oznámení rodičům se blíží, už za necelé 2 týdny. Začíná mě brát nervozita :-D Ale vše bude ok, jsou skvělí! ;-) Papa a zase se tu ukážu. Irenka
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem tu nová a ráda bych se přidala, můžu? Přesné datum ještě nemáme, ale s nej pravděpodobností to vyhraje právě červenec 2010 ;-)
Odpovědět
vendysi: ahojda,vítej u nás? Snad Ti s náma bude dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
treisi, děkuji, určitě bude :-) Zatím se poohlížím a zjišťuju, jak tyhle stránky fungují :-)
Odpovědět
copak nám o sobě řekneš? Mám na poště balíček z Číny,už budu mít plátky růžííí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, co bych tak na sebe asi prozradila? Bylo by toho hodně, ale prozatím jen to nejdůležitější k tomuto tématu 8-). Rozhodnutí a uvažování na svatbou je u nás čerstvé, takže krom představ a myšlenek nemáme zatím vůbec nic ;-), jen nějaké zjištěné info: tak třeba, že termíny matrika vyvěsí až cca v říjnu, tak až bude jasný termín, pak rozběhnem přípravy :-). Máme spolu dvouletou cácorku a já krom malý rošťandy mám ještě 12-ti letou pubošku z prvního maželství, takže mě to příští rok čeká po druhé a doufám, že naposledy 8-). To budu mezi Vámi "nevěstinka stařenka", co? ;-( 8-)
Odpovědět
já jsem tady nevěsta juniorka :-D mám doma ty lístečkyyy x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, také tu jsem nová. Svatbu zatím plánujeme na 10.7.2010 v okolí Sokolova. mé album http://www.beremese.cz/album/album.ph... V roce svatby nám bude 27 a budeme spolu 11,5 let.. takže už je načase aby byla svatba :-) Co se týče plánování, tak jsem na tom sama... miláček se na téma svatba mračí :-) Zatím máme zamluvenou pouze fotografku... poptala jsem 20 různých fotografů a jen 3 ! mi řekli že mají čas, ti ostatní buď už měli plno a nebo se jim nechtělo tak daleko za námi jet.
Odpovědět
Ahoj holky, to je hrozný, chvilku tu nejsem a ono se to tady takhle rozjede ]-( :-D Nějak jsem teď nestíhala, hodně práce, do toho pořád hledám byt (katastrofa) a tak celkově mám toho hodně... Do toho dělá Honza státnice, takže ani jeden nestíháme. Ale aspoň jsem dostala přidáno x-) Jinak jsme v ničem nepokročili, teď spíš máme takový hádací období, protože se všechno mění...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?