Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
název bohužel nevím.... No a my to máme ode dneška přesně za 10 měsíců;-) toto letí.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo...ještě nedávno to byl rok... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
právě...se nenadějeme a budou tady vánoce... :-D a pak si hodíme jedny státnice, dopíšeme diplomku, druhé a třetí státnice a je konec června;-)
Odpovědět
Profilova fotka
torje státnice? tak to tě lituju
Odpovědět
Profilova fotka
no, máme to rozloženo, že nemáme všechny obory v jeden den....
Odpovědět
Moc dík za pomoc s výběrem...myslela jsem si,že to druhý vyhraje. Jinak co se týče pejska, tak máme Bernskýho salašnickýho psa...tak jsme se bavili s přítelem, že bychom mu dali košíček s prstýnky, aby nám je donesl, ale pak přítel usoudil, že by nám s nima utekl :-) A co se týče organzy....s tím budete zdobit co? Já jsem v tomhle trochu antitalent
Odpovědět
Profilova fotka
s organzou budu zdobit stoly a židle, hnědou na stoly a růžovou na židle :-) nám asi taky ponese prstýnky, spolíháme na to, že je to lenoch :-D mysi: tak to jo, já myslela, že děláš tří školy najednou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Glumbi: to byl vtip dne :-D Takže jsme na tom vlastně úplně dobře;-) Jen holky zdobte, já doufám, že to nebude jen na mě;-) Ale pozor, polovička začala řešit oznámení;-) hoho :-D
Odpovědět
Já myslela,že tuhle výzdobu mi udělaj tam kde bude ta hostina.....
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, pokud se s nima tak domluvíš, já třeba jak organizuju svatby, tak to chci mít tip top a budu si to zdobit sama. Navíc pochybuju, že by mi sháněli růžovo- hnědou výzdobu ;-)
Odpovědět
Téda koukám,že ty to máš fakt promyšlený....Já se v tomhle vůbec nevyznám a dokonce jsem už došla k názoru, že je jedno kde a kdy se budem brát...hlavně,že si budu brát svýho miláčka..... Taky my všichni říkaj,že je to brzo řešit svatbu už teď, ale mylsím,že minimálně termín a místo by měl být zajištěn
Odpovědět
Profilova fotka
to určitě, na nás nedřív taky všichni koukali jak z jara, pak ale uznali, že sehnat restauraci, fotografa atd pár měsíců před svatbou je problém. jsem na organizace fakt ujetá 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To každopádně, ono pokud chcete určité datum, je třeba si pospíšit;-) A s výzdobou to tak je, chceš něco specifického, přilož ruku k dílu;-) Ono se to nezdá, ale je toho tolik......
Odpovědět
Profilova fotka
já mám na cestě organzu...mám seznam a z něj budu postupně odškrtávat... navíc v době, kdy pořád zařizujeme byt, je lepší si finance rozložit, než to pak vypláznout všechno najednou
Odpovědět
Profilova fotka
to máš recht..;-) seznam je dobrý nápad..já už jsme začla psát do svého plánovacího deníku;-) Jj, holky já sháním botky..u mě neskutečný problém..v obuvích nic není, přes net si já botky koupit nemůžu, bo abych něco připasovala na svou nohu.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mys: máš odkaz v IP
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju :-D super;-) máš problém? písni sem a problém není;-) děkuju!
Odpovědět
Profilova fotka
pokud to pomůže není zač ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
uvidíme...každopádně i za tu ochotu díky;-) až budou botičky, můžu řešit ušití šatiček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já už si je chtěla objednávat(šaty) ale pořád nejsem rozhodnutá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pořád ty dvoje?;-D No, já mám zatím svůj sen, akorát je musím jít vyzkoušet, jestli mi budou slušet nebo ne;-) Už se těším;-) Akorát teď mi v půjčovně, kde je mají, řekli, ať chvilku počkám, že září je pro ně hektické..no tak jim dám ještě týden, maximálně dva;-D
Odpovědět
Profilova fotka
to víš že jo, jen jdi zkoušet...a jaký máš vybraný?
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi, máš odkaz v IP;-)
Odpovědět
Profilova fotka
krááásny a do která belly si je chceš jít zkoušet? taky jsem přemýšlela, že si tam zajedu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Olomouc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to si zajeď, podle fotek šatičky krásné..;-) ale co se týče jednání před svatbou..no, zatím slýchám jen negativa...ale to mě nebolí, bo chci vlastní šatičky;-)
Odpovědět
Profilova fotka
přesně...já taky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ono je to totiž dobrý nápad;-) A Tobě je nejblíž která bella?
Odpovědět
Profilova fotka
nejblíž to mám do kradce králové...ale jezdíme do ostravy ke tchýni...
Odpovědět
Profilova fotka
No, to já to ani do Ostravy nemám daleko;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?