Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to by taky mohl. tam by to víc bolelo
Odpovědět
Profilova fotka
a víc by se uvědomil, co nemá dělat!
Odpovědět
Ahoj vsichni tady to tak pribejva, ze to pomalu ani nestacim cist... taky bych potrebovala trenera :-) my se dneska byli podivat na krasny byt a asi do toho pujdem, dali nam peknou slevu, tak snad konecne budeme bydlet ve vlastnim... asi se ted na to tesim vic nez na svatbu :-) pro monmar: taky myslim ze to druhe oznameni je hezci, mozna jeste trochu upravit styl pisma...a to pozvani ke stolu je uplne super... Jinak mam dilema s barvou, ja chtela zlata-zelena ale pritel by rad lososovou, tak nevim... Koukam ze tu skoro vsichni maji psika, musim se pochlubit, ze my taky, my mame bilyho knirace, uz planuju jak bude mit na svatbe velkou masli na krku :-) a taky se mozna stane, ze na svatbe budou dva, ze mu poridime kamose :-) Mejte se vsichni fajnove!
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím holky, teda myslela jsem, že si prvně všechno přečtu a pak se zkusím zapojit do diskuze, ale jak tak koukám, četla bych to až do toho osudného dne :-) Vždyť mě přijde, že červenec je tak daleko. Zatím jsme si stanovili měsíc svatby, konečný termín nevím, ale líbí se mi 12tého v sobotu. By mě zajímalo, jestli bych už něco měla chystat. Chci teda rezervovat fotografa, na tom mi hodně záleží a místo. Ale u nás je prý na to ještě čas, chceme to mít klasicky na radnici - v Berouně je krásná a máme k ní vztah... Tak vezmeme mě mezi sebe?
Odpovědět
Profilova fotka
marguerite.monika: Jasně, vítej mezi námi;-) Nehci Ti kazit radost, ale 12. červenec není v sobotu..nikdy není brzo začíts plánováním a sněním;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, napsala jsem to špatně, myslela jsem samozřejmě 10tého ;-) Plánuji si to v hlavě, koukám na internet a naštěstí se s mým chlapem dá rozumně mluvit, takže zvažujeme a koukáme spolu. Nějak to ho baví ;-) Teď řešíme barvu, do které bychom to ladili. Líbí se mi červená...
Odpovědět
monmar: Já se taky přidávám k té druhé verzi, ta je moc krásná ;-)
Odpovědět
mě by bohužel medvídci neprošli :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Hezké ráno, taky se přidávám do klubu psích mamin, máme čivaváka a německou ovčačku. :-) My se doma bavíme o svatbě jen nárazově, ženich to moc neprožívá, jen mě spíš uhání, abychom už zašli za panem farářem. Já se bojím, že čím dřív tam půjdem, tím dýl budem muset chodit na poučení...
Odpovědět
Profilova fotka
Lostris: my jsme tam už byli a pan farář nás pochválil, že jdeme včas a bereme to zodpovědně, že tak přijdou páry měsíc před svatbou a to je pak nestíhačka. my budeme chodit tak jednou za měsíc na sezení, já to mám ještě spojený s křtem. Byli jsme přímo u faráře v hradci, tady v praze nám řekli, že 10 měsíců před svatbou příprava(každý týden sezení) a skoro dva roky křest(taktéž každý týden sezení) Marguerite: to víš, že tě vezmem :-)
Odpovědět
Dobré ranko! My se na faru za panem farářem chystáme až někdy v lednu, taky se obávám toho, že tam budeme chodit dýl, když za ním půjdem už teď! Kamarádka se letos taky vdávala u nás v kostele a šly za ním až taky nějak po novém roce. Já se s panem farářem vidím každou neděli( chodím na přípravu ke křtu), ale ještě jsem se mu ani nezmínila o svatbě! Mám strach, že nás už požene na přípravu a my jsme teď časově velmi vytížení(práce, dítě, navíc otevíráme nový obchod, takže rekonstrukce prodejny). Už tak mi někdy dělá problém jít tam v neděli, ale zatím jsem chyběla jen 1 a to kvůli dovolené.Takže po Novém roce na to vlítnu a budu plánovat a chystat :-D :-D Teď tomu nechávám volnější průběh
Odpovědět
Profilova fotka
Ja nastesti pokrtena jsem, co jsem byla miminko a přítel taky. No uvidíme, jak to na faře dopadne...
Odpovědět
Článek se načítá
Glumbi: 2 Roky příprava ke křtu??? :-o U nás to doufám bude trvat míň, já jsem si to plánovala, že mě pokřtí na Velikonoce??No jestli to bude trvat tak dlouho, tak si jdu hodit mašli, začala jsem na tu přípravu chodit v květnu, chodí tam i ke biřmování a ti to budou mít až na podzim příštího roku, o křtu se ani nezmínil. Tak já nevím, asi za ním budu vážně muset jít a říct mu, že plánujem svatbu. Kamarádka měla 10 sezení, ale chodili každý týden a pak až těsně před svatbou
Odpovědět
Profilova fotka
No nakonec stihnu křest taky na Velikonoce, ale to díky našemu faráři, tady v praze ani omylem. K přípravě půjdem taky asi tak cca 10krát, když to máme jednou za měsíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jsem na to sama zvedava, jak to bude u nas. Moc do kostela casto nechodim, ale jsem krtena, byla jsem u prijimani i birmovani. Uvidime, jestli nas bude chtit pan farar oddat..
Odpovědět
Profilova fotka
Lostris: to víš že bude, pokud je teda normální, nám farář dovolil i psa na svatbě ;-) uvidíš, až za ním zajdete, určitě bude v pohodě
Odpovědět
Já si myslím, že vás oddá! U nás jsem právě koukala, že oddal kamarádku s přítelem! Do kostela vůbec nechodí, pokřtění teda jsou, ale úplně od miminka. A to je dost zásadovej, já chtěla pokřtít dcerku a tu nepokřtil, protože žijeme ve hříchu(nesezdaní) Taky se mi moc nelíbila jeho řeč při obřadu. Oddává 2 krásné mladé lidi a on tam mluvil o smrti. Ptala jsem se na názor budoucí tchyně co si o tom myslela a ta mi řekla, že kdo nechodí moc často do kostela tak tu řeč nepochopí. Já jsem nad tím pak přemýšlela a pak to pochopila. Ale 99% svatebčanů bylo nevěřících a ti to pak zkritizovali. Tak doufám, že u nás bude mít hezčí řeč.
Odpovědět
Profilova fotka
strašně záleží na faráři, může taky špatnou řečí celou svatbu zkazit...jsem ráda za našeho, už na první schůzce jsme se docela zasmáli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pak Vás budu informovat, jak to dopadlo, moc doufám, že dobře... Chceme jen obřad, bez mše.
Odpovědět
Profilova fotka
určitě dobře, my taky beze mše, jinak by tam asi nikdo nevydržel
Odpovědět
My taky bez mše, bylo by to moc dlouhé a budeme mít dosti dětí, tak aby pak obřad a řeč nerušily :-N
Odpovědět
Profilova fotka
čauky holky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mich: Cauky!
Odpovědět
Profilova fotka
jak pokračujete v přípravách?:-) u nás to nějak vázne:-(ještě jsme se ani pořádně nerozhodli pro místo obřadu a hostiny :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík děvčata;-) My určitě taky v kostele a se mší, s tím není u nás žádný problém, děti jsou zvyklé a kněží taky;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já koukám, kolik nás to má v kostele. to je super, poslouchám hudbu na kterou chci nastupovat a myslím, že budu bulet jak želva :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je dost možné, já jsme taková cíťa, že jsem brečela i při nástupu super kamarádky;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já šla kámošce za drůžičku a fotograf měl strašnou srandu z toho jak brečim a furt mě fotil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
víc než nevěsta, že?;-) ale třeba právě, že budeme nevěsty, tak to zvládneme s úsměvem;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nevěsta vůbec a já jo :-) třeba to zvládnu s úsměvem, asi si vezmu prášky na uklidnění
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?