Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaaa: příští čtvrtek. jde o to, že vystřelí ráno v půl 7 na trénink do fitka, pak do práce, pak zase do fitka a vrátí se v 10 večer, akorát nás seřve a jse spát a ráno to samý a prostě nechápe, že by se nám měl věnovat. máme štěně a než jsme ho brali, tak sliboval, jak se mu bude věnovat a cvičit ho. místo cvičení s ním jde večer když se vrátí na 10 minut ven a to je všechno...ráno dal poslední kapku, když vstával a byl naštvanej, do toho pes začal kničet že chce k němu, tak na něj začal řvát, at jde na místo, přitom malej byl na místě, tak ho vzal a vztekhle hodil na postel. chudák pes nevěděl o co jde...tak jsem mu dneska řekla, že bud se začne věnovat nám a nebo nic...a taky at si spočítá kolik času denně je ve fitku a kolik s námi. tak uvidíme :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to mě moc mrzí, Glumbi! To věřím, že se cítíš blbě;-( Uvidíš, s čím příjde...musí si taky připomenout, že Tě nemá jistou, ať se trochu snaží! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uvidíme...už psal, že ho to mrzí a vynahradí nám to...spíš mi vadí, že se nevěnuje psovi. kdybysme měli jorkšíra, tak neřeknu, ale máme velký tak trochu bojový plemeno a je škoda ho zkazit. snad se vzpamatuje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, to on se vzpamatuje, jen je potřeba ty chlapy občas nakopnout;-) Jee, a co máte za plemeno?;-) Já jsem pesana nikdy nechtěla a teď se na něj tak těším a přítel nestíhá valit oči;-)
Odpovědět
Děvčata potřebuju poradit. Už asi před rokem jsem si hrála a vytvářela svatební oznámení, ale nemůžu se rozhodout který z těch dvou co jsem udělala je lepší. Můžete prosím kouknout na mé fotky a říct své názory. Předem moooooc děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
|Monmar to druhé je opravdu krásné... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky hlasuju pro to druhé, je veselejší;-) A to pozvání ke svatebnímu stolu nemá chybu;-)
Odpovědět
No taky se mi to druhé asi líbí víc....moc díky...tak jen to upravit ještě do konečné podoby.....hihi zatím je to to jediné co k svatbě mám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: to me moc mrzi, ale aspon si to uvedomil. Urcite jak budete spolu na dovolene, zlepsi se to. My mame taky obcas nejake mensi hadky. Ale bez toho to asi nejde. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: tak po prozkoumání se mi ten můj sen ještě zvětšil;-) paráda, úplně super a těch vín... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysi: To jsem moc rada, ze se Ti libi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
super;-) a to až to ukážu drahému..;-)
Odpovědět
Článek se načítá
monmar: Taky se mi líbí víc to druhé a pozvánka ke stolu nemá chybu! Mě se teď dostalo do ruky sv. oznámení od známé! Jekí sestra se vdává a mají malé miminko_holčičku. Ta byla na oznámku vyfocená a oznamovala, že se maminka s tatínkem budou brát, bylo to krásné a roztomilé. Jelikoš máme také holčičku, sice už ne miminko, ale velkou čtyřletou slečnu, tak by se mi něco takového líbilo. No uvidíme!!! :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak jsem tu opět po dlouhé době:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mich: ahojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, dočítat Vás nebudu:-) vůbec nestíhám, co nového?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja holky taky nedočitala při absenci, napsaly toho hodně a přibyly taky nove členky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
michaella: ahojík :-D Nového u mě asi ani nic;-) se svatbou jsem vůbec nepohla, vybírám si na netu šatičky a jsem zvědavá, jestli mi ty vybrané střihy sednou nebo ne;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se taky divam po satech, ale nejdriv bych chtela dat nejake kilco dolu, nez pujdu neco zkouset
Odpovědět
Profilova fotka
Počkej, počkej...nemělas náhodou v albu svou fotku?
Odpovědět
Profilova fotka
neee, nemela :-) Proc?
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to si Tě pletu;-) jen se mi zdálo, že tam byla taková hodně hubená holčina, tak jsem chtěla vědět, jestli jsi to nebyla ty a chtěla jsem se divit, co chceš shazovat;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nee, ja jsem slovansky typ a ted pres leto jsem to jeste nejak prikrmila 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
však takové typy jsou pro chlapy nejlepší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, ale nic se nesmi prehanet a ja jsem uz fakt na hrane... Chtela bych byt hezka nevesta ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to určitě budeš! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
che tak si to uvědomil až tak, že je naštvanej a všechno je samozřejmě asi moje chyba :-D lostris: já mám ted trenéra a je to síla...dneska se nemůžu hejbat ]-( Mich: ahoooj
Odpovědět
Profilova fotka
aha........no jo, vždyť ty chodíš 2x za den do fitka a pozdě domů, že? to ho přejde, uvidíš! jee, teda podle fotek, co máš v albíčku, mi příjdeš hubená.tak co hubneš s trenérem?;-) ty jo, taky bych si dala pořádně do těla, ale smaotnou mě to jaksi nebaví... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no mám zadek jak ..... a hlavně potřebuju zpevnit, vtipný je, že zadek, břicho a nohy necítím, ale s rukama nemůžu pohnout :-D to ho musí přejít, jinak naučím psa kousat ho do zadku...máme americkýho buldoka.
Odpovědět
Profilova fotka
hihi;-) nebo ho nauč kousat do předku;-) ať to střídá;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?