Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Já osobně únos nevěsty nechci! Dříve mi to přišlo tradiční a legrační, ale už jsem na pár svatbách byla a tam kde se únos konal, Vám můžu jen potvrdit, že zábava vázla! Hlavně starší skupina svatebčanů byla naštvaná a uražená. Chápu, že to je den nevěsty a ženicha, ale koukat pak na ty naštvaný obličeje??Ne, díky!!! Navíc jeden únos trval skoro 3 hodiny a to už je vážně moc. Nevěstě se tím zkrátí celý den. Ale jak říkám, je to věc názoru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
na druhou stranu někdo třeba bude za únos rád, že si na chvíli od svatebčanů odpočině :-D ale je to opravdu věc názoru a vkusu :-)
Odpovědět
Mám na to stejný názor jako lencaca, žádný únos! Také jsem to zažila a v hospodě pak byla neskutečná nuda. A vzhledem k tomu, že to trvalo hooodně dlouho, jsme tam nevydrželi a odjeli, a ne jenom my. Ale je to věc názoru, jestli po tom někdo touží nebo se mu to líbí, proč ne. Takže u nás únos rozhodně nebude. Ani žádné ty tradice jako chomout ženichovi, koule u nohy a tak....děs a hrůza brrr. Ještě tak ten rozbitý talíř :-).
Odpovědět
Tak teda, únos je mi celkem volnej, ale svatbu bez koule a chmoutu, pily a všech těhle blbostí, to nechci. To je právě to, čím se tam vytváří supr atmosféra a bez toho je to ochuzený. Na fotkách to vypadá taky hezky, takže tohle by tam podle mě rozhodně chybět nemělo. A u nás ani chybět nebude! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já ani z těch tradicí jako zmíněná koule u nohy nadšená nejsem. Na druhou stranu se tomu nijak bránit nebudu a třeba to bude i sranda, ale díky, že jste mě podpořili v tom, že únos je kravina. Teď už vím určitě, že si dupnu ;-)
Odpovědět
Únos teda u mě každopádně ne, ale ty různý blbiny okolo ty jo!! :-D Udělá to uvolněnou atmosféru a srandu! Jednou jsem aji organizovala zábavu na svatbě(byla jsem svědkyně nevěsty) a celkem mě zklamalo, že mi s tím nikdo nepomohl, žádnej kamarád, prostě vůbec nikdo. Hodili to mě a měly klid. To vám teda řeknu, bylo to fakt dost náročný! Uklidňovat nevěstu, pomáhat jí oblíkat, do toho starost aby vše dobře dopadlo! Shánět chomout, kouli(naštěstí tu máme doma), půjčít někde kárku, tu jsem musela pospravovat a nazdobit! A ještě taky udělat nepořádek před barákem v noci před svatbou, to už jsem se vyloženě nasr... ]-( ]-( a zaúkolovala jsem i svědka od ženicha ať taky přiloží ruku k dílu. Mají to za úkol kamarádi a ti jejich( já je moc neznám, s nevěstou jsem chodila jen na základní školu, pak se odstěhovala a našla si jiné kamarády) se na ně prachsprostě vyprdli!Poprosila jsem i mojí ségru, ať jde momoct a malá perlička závěrem: Chytli nás u toho policajti, vypadali jsme jak zloději, oblečení v tmavým, aby nás nebylo v té tmě vidět a každej na zádech 2 pytle nascartovanýho papíru, nafouklých balónků a já se navíc chystala sprejovat cestu nápisama!! NO fakt sranda byla jim vysvětlovat jak to vlastně doopravdy je :-N :-N Takže jedna malá nevýznamná pochvala pro mě: Kdyby mě tam neměli, tak to maj bez toho všeho okolo!!!A to jak chápete by trochu nebylo ono ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky, tak se k vám po dlouhé době zase hlásím;-) Já jsme teda s příprava nepokročila, ale už s enám to krátí, za pár dní už jen 10 měsíců;-) jupííííííííííí;-) no jinak, u nás únos teda taky ne! Doufám, že to projde u ženichovy rodiny..;-) Jinak jsme si vysnila šatičky, tak je musím jít co nejdřívě vyzkoušet;-) Jsme zvědavá;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem se dívala na vaše alba a konečně jsem si taky jedno založila. Jen mám strach abych tam nedala některé fotky co se nesmí kopírovat více jak se to pozná jistě? Nikde jsem o tom na použitých stránkách zmínku nenašla =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ještě otázečka čím to je, že to někomu odpočítává dny do svatby když se podívám na jeho album? To je hezký :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aliw: najdi si v albu odpočítávač který se ti líbí a většinou pod ním bývá odkaz, na ten klikneš a rovnou se ti tam objeví stránka na který jsou umístěný, jen to vyplníš a odkaz který ti to vygeneruje si zkopíruješ do alba(tam jak píšeš poznámky) asi jsem to nenapsala dost srozumitelně co?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, jak se máme? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré...blbě a co ty?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré raníčko;-) Celkem to jde;-) i když prázdniny se krátí...
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: Co pak se deje? :-. Snad ne nic vazneho? Ja mam v praci hektiku, ale snad to nejak zvladnem...
Odpovědět
Profilova fotka
mysickaa: To se mas, prazdniny.... Taky bych nejake uvitala, i kdyz si nemam na co stezovat, byla jsem na dovce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Už jen týden, vlastně necelý;-) a to jsem celý minulý týden proležela... :-| až naběhnu do školy, tak to všechno poletí a nebue na nic čas :-( ...to musíš být hezky odpočinutá a plná energie;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A co studujes, mysicko? Jsem fakt odpocata, jen jsem hned po prijezdu z dovo onemocnela, ale je to uz ok :-) Dovo byla suprova, jsem moc rada, ze jsme se nekam dostali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
učitelství rpo střední školy :-D Hlavně, že jsi už ok;-) Je třeba občas někam vypadnout... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jee a co budes ucit? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
společenské vědy, pedagogiku..ale kdo ví... :-D Jestli nebudu muset ještě něco dostudovat nebo jestli mě někde budou chtít jako úču :-D
Odpovědět
Profilova fotka
proc by nechteli, urcite jo :-) Ze me malem taky byla uca, ale nakonec to dopadlo uplne jinak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jak? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
delam v kulture :-) To jsem si vzdycky prala
Odpovědět
Profilova fotka
a co přesně?;-) To je bezva, že se Ti splnil sen;-) mým snem je mít vlastní cukrárničku...i když teď to pomalu měním na vinárničku s francouzskými víny a tak..;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyy joo :-) To je super, ja vzdycky chtela mit hotel a castecne se to splnilo, pritel ma penzion :-) Delam jako kuratorka sbirek a ve vyzkumu lidove kultury :)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý..;-) Jeee, tak penzionek by se mi taky líbil;-) Ale zůstanu zatím u vinárny, s tím se ztotžnil i přitel, který Francii miluje;-) Ale to bych se musela asi hodně snažit, abych na to jako učitelka vydělala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, my mame prave v tom penzionu dole taky vinarnu :-) poslu Ti ip
Odpovědět
Profilova fotka
to pošli;-) hihi;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lostris: blbý období s přítelem, hodně práce a tak.... už aby byla dovča :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: to zas bude dobrý, je třeba někam vypadnout a zapomenout na starosti! kdy jedete? 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?