Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
My si to celé budeme hradit sami. Tatík přítele nám už tak pomohl s bytem, takže po něm nic nechceme a od mého otce nemůžu nic očekávat. Ale nám to nějak nevadí, sice je to jednou za život, ale chceme to oslavit tak, abysme se cítili dobře a i naši kamarádi :-)
Odpovědět
Ahoj všichni, tak koukám, že tady ta diskuze přibývá pěkně ;-) Já dnes poslala email na matriku v Jablonném v Podještědí, chceme to mít na zámku Lemberk. Cesta tam bude trvat taky asi tak 3/4 hodiny, takže tohle bych vůbec neřešila (monmar)... Hostinu budeme mít v pronajaté myslivecké chatě, takže na počasí nemusím spoléhat :-) spíš teď musíme začít šetřit, přítelovi rodiče nám sice zaplatí alespoň pití, ale od našich se nejspíš nedočkám ničeho :-( My hodně ušetříme na hostině, pač tu si můj miláček uvaří sám ;-) No a taky jsem se chtěla vejít do 30 lidí, ale zjišťuji, že to bude spíše 40... zatím si ani nechci představit na kolik to všechno vyjde... :-. Ted řešíme bydlení, ale po novém roce se už prostě do toho vrhnu pořádně, když tu vidím ty alba, tak se fakt už strašně těším 8-)
Odpovědět
Jak daleko to kdo budete mít z obřadu na hostinu?
Odpovědět
Pokud to bude tam, co jsem vybrala, tak 5 minut (z radnice, popř.i ze zámku). Ale byla bych ochotná jet i dál, nevybírala jsem záměrně podle vzdálenosti.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nám to bude trvat tak 30 až 40 min, záleží na provozu. Pojedem z centra Kladna na Okoř a pak z Okoře do Švermova, kde bude hostina a to je přes celé kladno.
Odpovědět
monmar: Tak konečně tady je taky někdo z mýho blízkýho kraje. V Poličanech jsme byli na svatbě v srpnu, bylo to venku, dost pršelo, ale stejně to byla jedna z nejhezčích svteb, na který jsem byla. :-)
Odpovědět
luciel86: No právě,že jsme chtěli i hostinu v Častolovicích. Včera jsem se o tom bavili s přítelem a usoudili jsme,že je to asi zbytečně daleko a hlavně pak na rozvážění z hostiny. Tak nakonec zatím to vypadá na ty Bílé Poličany. Sice to nebude tak luxusní,ale aspoň to nebude tak drahý a hlavně kousek od nás. Jsem z vesničky asi 10km od HK. No hlavně nás bude tak 70. Což je strašný,ale nedá s eto zkrouhnout, protože Marečkovi rodiče jsou z 3 a ze 4 sourozenců,takže jich je prostě hodně
Odpovědět
bosina:No v srpnu se tam vdávala právě známá a tak jsme se o tom dozvěděla. Taky to měli venku a měli tam asi 100 lidí a prý to bylo super. A když pršelo,tak to tam měli nějaký altánky?
Odpovědět
bosina:Koukám,že to budete mít v Chlumci. Tam je to moc pěkný,ale bude se tam ženit přítelův bratr a tak prostě nechci tahat 50 lidí na stejný místo. No nevím, asi jsem v tomhle divná, ale chci mít svoje místo
Odpovědět
monmar: No neměli tam vůbec nic, takže jsme byli všichni zmohlý jako slepice. Obřad byl u fontány a bylo stašně málo slyšet, co jim paní povídala. Ale i tak se mi to líbilo. :-D Jj, chceme to v Chlumci, jsme sice 5km od Hořic, ale tam je strašně malá radnice a vejde se tam tak 30 lidí a my jich budeme mít počítám tak 70. V Chlumci od nás z rodiny ještě nikdo svatbu neměl, tak proto tam. Bude to sice půl hodiny cesty tam a další nazpátek, ale doufám, že to bude stát za to. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, našla jsem dneska v jednom eshopu akční cenu organzy, kdybyste některá chtěla, písnu vám ho do IP. jinak cena je tam 98Kč. ;-) a barvy mají všechny možný...dokonce i mojí skoro nesehnatelnou hnědou :-)
Odpovědět
bosina:No když by pršelo,tak bychom měli obřad vevnitř v zámku, ale spíš mi jde o hostinu,protože vevnitř bychom byli jak sardinky.....a oni měli i tam hostinu?
Odpovědět
Článek se načítá
monmar: Nn, hostinu měli v Miletíně.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my budeme mít hostinu i obřad i focení na jednom místě jak už jsem psala. Tak teď přemýšlím nad tím když vlastně nikam nepojedem, co budou všichni hosté dělat když budeme mít třeba hodinu focení? :-) Asi bych nechtěla aby už čekali v sále kde bude hostina, ale to je tam mám nechat postávat venku? Nějak si neuvědomuju jak to bylo na jiných svatbách. Potom jsem se chtěla zeptat jaký je Váš názor na unášení nevěst. Mě se to ani trochu nelíbí vyloženě mi to vadí. U nás se to ani nedělá, ale přítel a jeho rodinu bydlí trochu dál a že si to bez toho vůbec nedokážou představit. Navíc ještě svému bratranci unesl nevěstu proti jeho vůli, sice to nakonec dopadlo dobře a byla to sranda, ale všichni se těšijou jak mu to na mě vrátí. Já prostě nevím jak jim říct, že prostě opravdu nechci někam jezdit trhat zábavu a chodit nikde po hospodách. Sice je hezký, že by se oni pobavili, ale myslím, že jde hlavně o to abych byla spokojená já ne? Je to můj den, ale všichni mi tvrdí, že na tom nic není. Mám z toho už úplně strach, protože já opravdu nechcu a bojím se, že jim to nepůjde vysvětlit jak moc jsem proti tomu (protože jim to přijde normální) a budu mít zkaženej den :-( Možná to opravdu zní jako hloupost, ale opravdu mi to kazí náladu už teď, že mě nikdo neposlouchá a nebere to vážně. Jaký je Váš názor na tohle?
Odpovědět
aliw: Úplně tě chápu. Taky mi příde, že tím ta nevěsta o hodně přichází. Záleží taky kdo tě unese a kam. Protože do nějaký zakouřený putiky....to by bylo vážně pro zlost. Tak si o tom promluv se svým přítelem a zkus mu vysvětlit co všechno ti na tom vadí a jak se cítíš...třeba to vezme líp než čekáš
Odpovědět
Profilova fotka
Budu to muset udělat důkladně, protože to zatím pořád bere jako srandu a nějak nedokáže pochopit, že to myslím vážně. Ale nevím jak se to vysvětlí těm co to plánujou. No jsem ráda, že nejsem sama, která to vidí jako blbost :-)
Odpovědět
Já to taky nemám ráda a byla bych proti, ale u nás se to naštěstí nedělá. Hlavně se zařiď podle sebe, bude to přece tvůj den, tak ať si ho maximálně užiješ! :-)
Odpovědět
Ahoj holky tak i já jsem se po devíti letech dočkala a 10.7.2010 se taky budu vdávat :-) když to tak všechno čtu, tak už bych asi měla něco dělat a připravovat, ale vůbec nevím od čeho začít :-( no musím se tím vším prolouskat a uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já když jsem byla 2 kamarádkám ted na svatbě tak jedna se nectěla nechat unest a byla uplně hysterická, ale ta druhá šla dobrovolně. Projeli jsme 3 hospody vždy je našel podle nějaké hadanky a pak nakonec jsme ji nechali připoutanou na zahrádce u plotu ( ženich byl za rohem) A dodneška na to vzpomínaj jak to bylo super sranda. Já osobně bych na ednu stranu unos chtěla, ale zase mam strach o ty svatebčany , že se budou nudit :-( tak nevim
Odpovědět
Profilova fotka
Aliw: tak nech unést ženicha. Zajisti si, aby jsi veděla, kam ho odvezou a obrat to...a nebo proště jasně řekni, že si to nepřeješ. já osobně se těším na únos a doufám, že mě nekdo unese :-D je to hlavně Váš den a není to o trápení. Jinak mě se podařilo doma prosadit moje vysněné šaty ;-)
Odpovědět
Teda, koukám, že únosy nejsou moc populární. Nad únosem já zatím ani nepřemýšlela, je mi nějak jedno. Lidem se stejně nebudu moct věnovat všem, takže když mě někdo unese, asi to půl hodinky vydžej.
Odpovědět
Ahoj vsichni, no co se tyka unosu, taky bych chtela, ale kamaradka co mi jde za svedkyni me varovala, ma s tim spatnou zkusenost, pri jednom unosu se totiz dotycny dokonce zabili v aute a pri druhem bourali... takze ji docela chapu... ale zase muj dobry kamarad me unest chce, tak nevim nevim... 8-) => glumbi: muzes mi prosim poslat adresu, kde maji ty organzy za 98, diky moc! ;-) jinak dnes jsme se byli podivat na "miste cinu" na zamku Lemberk a libi se nam tam, takze obrad bude tam, je tam pekna kaple a hlavne pani byla hrozne mila, rikala ze jsou ochotny i zamek uplne uzavrit jen pro nas, taky tam maji pani co hraje na stare varhany...no uz to uplne vidim, jak budem ja i zenich brecet, jsme trosku citlivky... a to jeste navic planuju, ze me uvidi az na obradu, predtim vubec a ani o tom nebude vedet :-D Kupujete uz nejake dekorace a do jake barvy to budete mit, uz vite???
Odpovědět
Profilova fotka
Hanna: já už pomalu nakupuju na výzdobu, viz organza(odkaz máš v IP) budeme mít růžovo hnědou svatbu, samozřejmě v kombinaci s bílou :-)
Odpovědět
hannahsyr: Teda to nejsou moc veselý příběhy, to bych zažít nechtěla. :-( Co se týče barev, tak my budeme ladit do zlatý, žlutý a bílý. Ale ještě nemám naprosto nic krom 30 vývazků. Ale příští týden by mi měl přijít cylindr, tak se těším na zdobení. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdarek damy, hlasim se po delsi odmlce. Byli jsme na dovolene skro dva tydny a pak jsem omarodila :-( Ted uz je to lepsi, tak jsem konecne v praci :-) Vidim, ze se nase rady rozrostly, to je fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: zrovna jsem si dneska říkala, žes tu dlouho nebyla a co dovča? my jedem 24. tak snad bude ještě trochu teplo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glum: A kam vyrazite? My byli v Bulharsku a prijeli jsme jako cernosi. Uplne super, rikala jsem si, ze je to idealni dovolena i s ditetem, takze se tam urcite jeste nekdy vratime. Fakt jsme si to paradne uzili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chceme do černý hory...do chorvatska by nás asi nepustili se psem. to je super, že jste meli hezky, snad budeme mít i my ještě teplo.
Odpovědět
Profilova fotka
Mamka jsou teď v Itálii a zatím jim prší, ale snad se to zlepší... V Ěrné Hoře je moc krásně, několikrát jsem tam byla, krásná příroda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vím, že když se to povede může to být sranda, ale podle mě se to moc často zvrtně a zabere to moc času, kterej si chcu vychutnávat na hostině. I v různých svatebních rádcíh píší, že to moc nedoporučují, protože to trhá zábavu. Vízdoba zatím žádná asi začnu až příští rok. Ani mě nenapadlo, že by se svatba měla sladit do nějaké barvy když bude všechno hlavně bílé, ale když už se o tom mluví tak mě napadla fialová :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?