Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petru: my taky budeme mít i ubytování...to nám vychází na dvě noci pro cca 35 lidí na 60 tisíc. takže tak toho litříka na hlavu...ale zase v komfortu a se vším a to za to stojí...kolik budete mít lidí?
Odpovědět
glumbi: tak to je pěkný, cca 25 lidí,radši to zařizuji dřív než aby pak byli nějaký hoňky nejhorší bude sehnat šaty a ty budeš mít svatbu kde
Odpovědět
Profilova fotka
u Hradce je hájenka, my jsme to tam chtěli, ale je to pro cca 30 lidí, je tam vlastní kuchyně i spaní, kámoška tam měla svatbu a pokud si nepotrpíte na luxus, tak je to super.jen to chce kuchaře ;-) my to budeme mít v Hradci v kostele a pak všechno na Frankáči. my už jsme na Frankáči byli asi před 3 měsícema, aby nám to nikdo nevyfouk.šaty už tak nějak mám, resp. mám představu, už je jen nechat ušít.
Odpovědět
glumbi: na luxus si vůbec nepotrpím je mi jedno kde to bude, ale hlavně to musí všechno klapnout, ale teď pochybuju přítel řekl aď si to udělám kde chci a moje skoro tchýně začala vychylovat, že chce svatbu v kostle jinak nikam nepude tak nevím jsem ztoho náká mrzutá a nejradši bych se na to vy..
Odpovědět
Profilova fotka
Petru: ta hájenka je boží, v klidu u obory a de tam všechno. Na Frankáčí byste se zase nemuseli o nic starat...v tej hájence to chce nějakýho organizátora ;-) v Hradci je přece kaple, kde se dělají civilní svatby, vypadá to jako v kostele, ale je to civilní, to by jí nestačilo? a nebo v kostele, pan probošt je super člověk. zrovna v pondělí k němu jdeme :-)
Odpovědět
no to asi ne, já jsem stím o tom nemluvila ventiluje to přes mladýho, kdybych to udělala v kostele tak to můžu unás v ČB a už se mi nevyplatí jet štreku do Hradce
Odpovědět
Ahoj holky, chci se zeptat, nevíte v jakým obchodě bych mohla sehnat cylindr na výzdobu auta? Chci si ho pak upravit podle sebe, ale nenapadá mě, kde by mohli něco takovýho prodávat a přes net se mi kupovat nechce.
Odpovědět
Profilova fotka
Bosi: V praze je obchod se svatebníma dekoracema a tam by ho asi měli...ale to je lepší to objednat přes net, něž jet kvuli tomu do praglu ;-) Petru: no to je taky fakt...já jsem dneska byla se sestřenkou, má svatbu měsíc před námi, v čb v saloně a jsem z toho dost naštvaná, jako aby mi pani řekla, šaty který se vám líbí jsou dva roky starej model a my je nemáme a mít nebudeme, protože se blbě žehlí a jsou jiný a nevěsty chtějí spíš usedlý šaty, tak to je na mě fakt moc a pak mě přesvědčovala, že si mám vybrat jiný a jak ted frčí ty šlehačkový sukně ]-( a co v Hradci na zámku? dá se udělat svatba v rondelu a to je moooc hezký.
Odpovědět
glumbi: Nj, asi mi nic jinýho nezbyde :-( , tak děkuju za radu. ;-)
Odpovědět
glumbi:tak se stou prodavačkou vůbec nebavila otočila se na patě a šla pryč tohle to jednání mě vždycky vytočí a pak mám po náladě žádnej zámek musí to být kostel a představ si že je uražená a vůbec se nebaví a to sní bydlím nevím oč jí tolik jde v nešní době je snad jedno jestli se vdávám v kostele nebo v baloně hlavně že se všichni sejdou a je pohoda no mám ztoho docela bobky
Odpovědět
bosina: koukni se na aukro tam je zpoustu zajímavých věcí
Odpovědět
Profilova fotka
Petru: dyt já taky odešla...jí snad to přejde, moje máti zase plánuje, jak bude mega svatba a jak nechá udělat blon s nápisem a jak všechny pozve. taky doufám, že jí to přejde. já si taky myslím, že je jedno kde to je, hlavně abyste se měli rádi...blbý by bylo, kdyby ovlivnovala přítele... :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Ach jo holky, nemůžu stále sehnat špendlíky s perleťovou hlavičkou... dnes jsme byly na výletě v Hradci Králové a nic. V galanteriích maj s barevnýma hlavičkama a ve svatebních salonech je nemaj vůbec, tak já nevím. Asik to nakonec objednám z netu i s tím cylindrem a bude. Ale aby to nebylo jen negativní, prolezly jsme 3 svatební salony a zkoukly aspoň šatičky :-D , ale asi se nevdám, páč jich je na výběr tolik, že si nevyberu a taky jsem objevila nádherný botičky, jiný už nechci, ale ani nevím kolik stály :-( petrusak3: Jj, kouknu, ale bojím se přes aukro nakupovat.
Odpovědět
glumbi, kde je prosím tě ten obchod se svatebníma dekoracema jak si psala v Praze? Teď mě tak napadlo, že do Prahy vyrazíme asi tak za měsíc do toho velikýho aquaparku, tak bychom se tam mohli stavit při tý příležitosti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: je toho spousta...jeden je v chuchli, ale ted jsem koukala na jejich stránky a cilindry tam nemají. ale posílám ti do IP adresu na jeden, kde je mozny odber v praze, jen nemají kamenný obchod ;-) já jsem ty špendlíky sehnala v Praze v galanterii na Arbesově náměstí. kdy sem pojedete? zajela bych to je tam koupit, mají jich tam 100 za 22kč :-D
Odpovědět
glumbi: Mockrát děkuju, kouknu na to, seš zlato. Kdy tam pofrčíme ještě vůbec netuším, prostě se jeden den sbalíme a vyrazíme, ale asi to bude o nějakým víkendu, protože už zase chodim do školy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak jsem semka dneska poprvé mrkla. Svatbu máme už rezervovanou na 17.7.2010 a pořád jsem si myslela jací jsme blázni, že tak dlouho dopředu, ale jak tu vidím tak v tom nejsem sama :-) To už opravdu teď přemýšlíte o takových detailech? My kromě místa zatím nic neřešíme. A co šaty na kdy to tak vidíte? Nechci chodit moc brzo, ale zase mám strach abych si pak nemusela vybírat ze zbytků ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, my máme termín 3.7.2010, tedy alespoň chceme mít. Dneska mi přišel mail z Kozí Horky, že náš termín je uz obsazený :((( Nějak jsme to s těmi přípravami asi podcenili... Chci se zeptat, jestli nemáte nějaký tip na svatební hostinu a obřad na jednom místě v Brně?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nové holky luts: v brně bohužel :-( aliw: pokud si chceš šaty půjčovat, tak je asi nejlepší leden, to přijde nová kolekce. Ale máte oblíbený termín, tak bych to nepodcenovala... ;-) hodně oblíbených služeb(fotograf, kapela, kameranam) kteří jou dobří na svatby bude brzo nedostatek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, no šaty si budu půjčovat a taky bych to viděla tak na leden, doufám, že to nebude pozdě. Jinak kapelu a takové věci bych viděla tedy nějak během podzimu to snad bude stačit. :-) No když vidím jak jsou tu všichni aktivní tak nevím nevím. Svatbu budeme mít i s hostinou v Židlochovicích na zámku. Termín jsme žačali domlouvat v srpnu a když jsme zjistili, že jsou termíny zamluvené už i na srpen 2010 tak jsem měla dost :-D Naštěstí ten náš ještě byl volný.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já dnes byla v prvním salonu se juknout na šatičky a z 5 vyzkoušenejch jsem se hned do 2 zamilovala :-) a to mě ještě čeká 7 svatebních salonu, vubec nevim :-) hruuuza každé ty šaty jsou něčim krásné :-) pak nahodim fotečky
Odpovědět
Profilova fotka
aliw: mě říkali v salonech, že práve v lednu přijde nová kolekce. pozdě podle mě nebude. a nebo si nějaký vyber už ted a pokud se ti budou víc líbit z jiný kolekce, tak je změníš. bere: tak šup s fotkama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsou tam tak se jukněte, chtěla jsem nějaké jednoduché abych nevypadala jak v dortu a oni mi nakonec ty načechrané nejvíce sluší :-) no ale je to fuška :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bere: mě se nejvíc líbí ty 3...a pak jedničky, jak v nich sedíš, mají krásnej dekolt. sluší ti všechny :-) já nemůžu sehta v žádnym salone ty chterý chcí, takže asi budou jiný :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo je to těžký mě se líbili vždy ty které jsem měla na sobě :-) a to byl 1 salon a mame jich tu ještě 5 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no taky bych už měla chuť nějaký vyzkoušet 8-) , ale mám strach, že by se na mě dívali jak na blázna. Stejně jako když jsme si chtěli zamluvit datum na matrice. Nevím co se jim na tom zdálo tak divnýho :-S
Odpovědět
Ahoj děvčata.Jdu se k vám přidat. Začínáme trochu plánovat svatbu a mě se líbí termín 17.7.2010. A hlavně je to den po našem 4 letým výročí.
Odpovědět
Profilova fotka
aliw: já byla poprvé zkoušet už v červnu :-D monmar: vítej mezi námi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: tak je to dobrý, že nejsem sama blázen. :-) Zatím jsem si vybrala jedny z kolekce 2010 na netu a píšou, že kolekce bude už v listopadu tak tam asi pro jistotu půjdu hned aby mě je někdo nevyfoukl:-)
Odpovědět
Profilova fotka
zrovna včera mi kámoš fotograf říkal, jak byl stašněj rok 2007, konkrétně 7.7. že měl nevěstu, která si přišla pro zamluvený šaty a oni už je prodali jinej. pak se má člověk na ty salony spolehnout :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?