Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zkus do hotelu aspon zavolat a predbezne ho rezervovat. my jste v našem hotelu byli osobně a paní nám řekla, že to bude držet i bez zálohy...u nás jsem nechtěla limuzínu já, ale přítel jo...a rovnou hummera :-D my máme strop 300tisíc, doufám, že se nám podaří něco ještě stlačit dolů, ale pochybuju...spíš to přestřelíme :-D zkus se mrknout na fotografy...hodne uz jich má plno na příští rok...
Odpovědět
Profilova fotka
ty blaho 300 tisic? no ja fakt nemam vubec poneti kolik co bude stat... asi nejhorsi je jidlo a hotel... cena se da srazit dolu ze si treba udelat oznameni sama na komplu hodne kamosek to tak meli a vypadalo to krasne...nastesti znam jednu kamosku ze stredni ktera se dala na fotografku svateb a tak.. no tak uvidim...
Odpovědět
Profilova fotka
nejvic stoji prave hotel a jidlo... hostina 80 000 ubytování 60 000 šaty 15 000 oblek 15 000 boty moje 1 500 boty peta 3 000 šperky 1 500 prádlo já 2 000 prádlo péta 1 000 kadeřnice 5 000 fotograf 6 000 kytice 5 000 výzdoba 10 000 prsteny 20 000 kapela 15 000 dorty 6 000 výslužky 4 000 oznámení 5 000 hummer 30 000 kostel 5 000
Odpovědět
Profilova fotka
no tak vis co.. tu anglicani si ubotko budou platit samy a proto to delam u nas v okoli ze si domluvim s brachama jejich kamarady kteri proste budou rozvazet... saty si budu pujcovat takze netusim na ty cekam az se mi ozvou emailem.. co sem jim rano psala... humera mit nebudem.. .mladej teda chtel novyho rolls royce phantom jenze to stoji 50 litru a to sem mu teda rekla ze ne...takze asi bude superb... nebo tak neco podobnyho... a asi chci mit jako ten obrat udelanej v tom hotelu vis... ze se jako fakt nemusi nikam cestovat.. takze uvidime jak to bude.. No rano budu volat na ten hotel a domuvit si schuzku nafotit to tam a pak doma priteli ukazat.. .jelikoz sme zatim nic lepsiho nenasli tak to vypada ze to bude tam...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no vidíš...a my to čechům budem platit
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ja nevim jak to udelame kdyz bude nekdo chtit zustat ale kdybych asi mela pozvat kazdyho a kazdej by mel spat na muj ucet tak to bych se nedoplatila... takze jako radsi dam kazdymu klukovi po 1500 za vecer s tim ze se parkrat z jihlavy do zdaru nebo noveho mesta otoci coz neni tak daleko nez davat 1500 za jeden nocleh...
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem z hradce a tam to taky bude, ale mám tam jen nejbližší rodinu, jinak mám známý v budějovicích kde jsem studovala a v praze kde zijem ted a přítelova rodina je z ostravy...takže budem platit jako mourovatý. :-) ale co, je to jen jednou za život(doufám) obřad bude v kostele jinak všechno v kotelu, kus za městem, takže včetně ohnostroje a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
ty blaho vy fakt budete mit oslavu .... no vsak preju ti to... snad se vse stihne... no nic jdu ven se psikem.. to bude dalsi vec... kam dame psika kdyz cela anglicka rodinka bude v cr.. ach jo do hotelu pro psiky se mi moc nechce.. ale co nadelame zatim teda papa
Odpovědět
Profilova fotka
si ho vemte s sebou...letadlem v poho může ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dnes vymyslela jaké budem mít jmenovky :-) nejdříve jsem chtěla sehnat jahody a na lístky napsat jména, ale dneska jsem byla u kamarádky a dělala Ružovém mufíny a kdy jsme to zkoušeli tak to bude vypadat moc hezky takže vyhrávaj :-) A jinak mi psala pani z Okoře kde budeme mít obřad že podrobnosti o tom jestli tam bde nebo nebude na náš termín volno , protože se musí celé zavřít mi řeknou až v únoru :-( bee takže 1.2.2010 jim budu bušit na dveře aby mě nikdo nepředběhl :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bere: to je blby...si vem, že budete mít nasmlouvaný dodavatele a oni vám pak řeknou, že váš termín nejde...nechci nic přivolávat. snad se to nestane :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko, ufff, Vy jste pisatelky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj, my máme termín 17.10.2010. Zamluvenou máme zatím jen fotografku a místo, ale na všechno je dost času. A miláčkovi to musím dávkovat po kapkách ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kkami, vítej. Oni to všichni chlapi potřebujou po malých částech. ten můj včera vybíral prstýnky a dokonce jsme se shodli :-D
Odpovědět
taky už jsem mu ukazovala pár prstýnků, ale nadšený nebyl ani z jednich, ale to se asi nedá předpokládat. Vybírali jste přes net nebo v krámu?
Odpovědět
Profilova fotka
zatím u netu...chceme se na ně ale jet podívat, mám je v albu, žlutý zlato. mýmu se líbili jen tyhle a to jsme včera večer dlouho hledali.chceme něco co nemá každej ;-) nakonec ale možná budeme mít každej jinej prstýnek.
Odpovědět
Profilova fotka
Naše téma nějak spí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no nějak na to kašlem...chtělo by to tím něco udělat. tak hezky jsme začly :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jejda ženský člověk vás chvilku nechá a tady to zhebne :-D takžeeeee pííííšeeeem :-D a hned :-D
Odpovědět
Profilova fotka
smudli: souhlááááás
Odpovědět
Profilova fotka
až budu mít školu tak to tady rozjedeeeeem :-D teda asi ale v pozdějších hodinách :-D
Odpovědět
Nj, tak treba ja sem nemam co psat, pripravy nejsou zadny a jeste ani jen tak nezacnou, teda vlastne v zari zamluvime termin, ale tim to zase hasne. Vzdyt je to za tak dlouhou dobu, jeste nekolikrat zmenim nazor, co se mi libi a co nee.
Odpovědět
to bosina: naprosto souhlasím, je ta ještě za dlouho. Člověk neví co se stane za týden natož za 11 měsíců :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Damy, mejte se hezky, souhlasim s bosi i cibe, vyrazim na dovo, tak se delsi domu neukazu. Paaaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
hezkou dovču ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
los: hezkou dovolenou jooo ještě není co zařizovat :-S Musíme jen zamluvit datum a plac na párty. Dnes mám nějakou sexovací náladu :-N :-p :-D Chudák Přema už je ze mě mimo 8-) Jinak jsem ostříhaná,brzo si zase založím album aaaa teď jsem zapoměla co jsem chtěla napsat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
joo už vím :-D mám zařízenou kadeřnici a dohodnutej účes,do svatby budem udržovat krátké vlasy a z nich bude účes a ještě k Přemovi :-D říkal,že v nedělu budem spolu mít půlvýročí a sekl se o rok :-D Hrozně to uteklo toho 3 a půl roku. A už nemusím být jen šmudlinka,švagrová zase vykoumala kdo jsem. 8-(
Odpovědět
lostris: Taky přeju hezkou dovču, hezky si to užijte. My už bysme dnes taky odjížděli do Řecka, ale bohužel nám štěstí nepřálo, tak sedíme doma :-( tak snad příští rok bude svatební.
Odpovědět
Holky, jsem tu nová a poprvé...to vy už to máte snad všechno připravené??? Vždyť prý místo stačí rezervovat cca 6-9 měsíců dopředu, jak se všude píše... Já plánují rezervaci místa a data teprve někdy snad v listopadu... A šaty, fotografa apod. až cca 4-5 měsíců dopředu...
Odpovědět
Ahoj Mari, vítám tě mezi náma, to se ti jen zdá, některé holky toho už opravdu mají hodně zařízeno, ale určitě je času dost. ;-) Termín si můžeš rezervovat třeba měsíc před svatbou, když na to přijde, ale je to podle místa obřadu. Já to například chci na zámku, takže to zamluvím hned v září, když vypíšou termíny, abych nepřišla o ten svůj. Ale jinak žádný další přípravy asi dělat letos nebudu, jen dodělám vývazky, na kterých sem začala pracovat už asi před měsícem. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?