Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
lostris: Jsem tvýho názoru! Není to o módě, je to o tom co člověk cítí a čemu věří. já donedávna, ne že bych nevěřila, ale nebrala jsem to tak vážně. Chodím na přípravu ke křtu, každý pátek máme u nás na faře babskej dýchánek u kávičky, děti běhají po zahradě. starší hlídají mladší. Prostě pohodička. Svatební obřad v kostele má svoje kouzlo, a je jasný, že nevěřící tomu nerozumí co pan farář říká a tudíž jim přijde mše nudná. Já když už se chci vdávat, tak jedině před Bohem. Jináč holky pište ať je co číst :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenca: Presne tak jak pises :-) Nechodim sice do kostela pravidelne, ale jsem verici, pokrtena, byla jsem u prijimani i birmovani, takze kostel je jasna volba :-) Jeste uvidime, co knez, zatim jsme za nic nebyli, myslim, ze je na to cas :-)
Odpovědět
Proto píšu, že pro věřící to smysl má, pro mě ne, v boha nevěřím. :-| Jsem křtěná já i můj přítel, ale jsme oba stejného názoru. Ono je jedno jestli je to na radnici nebo v kostele, vždyť bůh vidí všude nebo se pletu? Já se na radnici taky nechci vdávat, chceme se brát na zámku. Každá svatba má svou váhu a je jedno, kde se to odehrává, i na úřadě je to pro ty dva slib a chtějí ho dodržet stejně jako ti v kostele, takže váhu má. lencaca: No nevím, nepřijde mi normální, že chlap by měl být mozkem ženy, že by měl ve vztahu dominovat a žena aby mu dělala služku a nevím co všechno ještě. Už je trošku jiná doba, to si myslím, že už je dávno překonáno, takovýhle řeči. No ale nebudu se vám do toho rejpat, nechci vás nějak urazit nebo tak. Hlavně, aby se vám svatbičky povedli a měli jste spokojený manželství. ;-)
Odpovědět
glumbi: Mockrát děkuju, ale Praha je na mě moc daleko, 100 km jezdit kvůli špendlíkům se mi nechce :-D Scháním je už asi měsíc, ale nikde je nemají. Asi mám okolo jen malý města, tak budu muset vyrazit do většího 8-)
Odpovědět
bosina: Moc jsem nepochopila cos napsala?! :-o O tom, že by chlap měl být mozkem ženy jsem se vůbec nezmínila! Já totiž nikomu služku nedělám, u nás je pohodová rovnováha a každý má právo projevit svůj názor. Není pravda, že ženy, co věří v Boha musejí na slovo poslouchat hlavu rodiny! Malé přísloví: ,, Chlap je hlava rodiny, ale žena krk co jím kroutí" :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je to každýho věc, někdo prostě nevěří ve svatbu před bohem a někdo(jako já) jo...já bych nechtěla civilní svatbu protože to tak cítímě. Bosi: myslím, že jen proto, že se budeme brát v kostele nebudu domácí putka a služka. je to o názoru. znám i spoustu muslimů, kteří žijí naprosto stejně jako třeba ty a taky spoustu, kteří opravdu dělají z žen služky.Není to u nich o víře, ale o přístupu k životu. pro mě je prostě svatba před bohem v kostele víc než na radnici nebo na zámku...už od 15 vím, že se chci vdávat v kostele, takže to asi není modní trend ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, po dlouhé době se sem dostávám, jak se chystáte? Já nemám čas, synek mě zaměstnává :-D Probíráte tu kostel a civilní obřad...my to budeme mít na zámečku, teda doufám, aby nám nědko nevyfoukl termín :-D :-D Musím to jít zarezervovat ;-) Já byla na více svatbách v kostele a asi hodně záleží kdo má řeč, na čem se domluvíte a tak, někdy to bylo pěkné, a někdy zas méne, jednou to ovšem byla opravdu tragédie, to když pan farář začal povídat na svatbě o sýru ementál, no čučela jsem jak puk, tak takovou řeč bych tam teda nechtěla mít, to bych asi utekla :-D :-D :-D Jo a pak tam začal říkat jeste vtip, no to jsme šli uplně do kolen :-D :-D :-D Ale jak říkám, jiná kámoška to měla v kostele zas moc pěkný ;-)
Odpovědět
Aha, sorry, jsem ve špatném tématu, jdu do svýho června :-D :-D Ted jsem si toho všimla ;-)
Odpovědět
lencaca: Napsala jsem jen to, co jsem slyšela v kostele. Prostě mi přijde divný, když ten farář něco říká, ale v reálu to je úplně jiný. Asi nahodíme jiný téma, tohle je divný a vede to jen k rozporům a já se tu nechci přít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky záleží na faráři...hlavní rozdíl je asi v tom, že my budeme muset chodit na přípravu a farář nás bude znát a podle toho k nám bude mluvit, kdežto při civilní svatbě je ten pár jeden z mnoha... změnila bych téma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holkyyyy, jste tu někdo?
Odpovědět
Ježkovi oči! Holky, já nechtěla rozpoutat při o svatbě v kostele. radši se otom nebudeme bavit! Jsem úplně nešťastná!! :-( :-( Dcerka mi odjela s babičkou a dědou na dovolenou do chorvatska. Ještě jsem ji neměla na tak dlouho a tak daleko pryč!!Je mi smutno!!!!!!!!!!! :-( ;-( Naštěstí za nima ve čtvrtek jedem, tak snad to vydržím. ona navíc v neděli slaví narozeniny (4roky) a to bych fakt nerozdýchala. Brečela bych doma jak želva! Dnes jsem úplně hotová z práce, asi půjdu brzy spinkat. Tak se tu mějte a nezlobte se, že jsem tu rozvířila vodu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak zítra nebo pozítří nahodím fota do alba, ja pokračuji dnes mi přišel velký balík plný ruží a peří :-) a bude se tvořit
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, hlásím se po víkendu, který jsem si kapánek prodloužila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: nic jsi nerozvířila, jsme si to jen ujasnily ;-) berennika: tešíme se na inspiraci, bohužel u nás na svatbě být peří nemůže... lostris: bré ráno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co je u Vás nového? Pokročily jste nějak? Já teda opět hlásím, že nic. Ale můj drahý včera rozhodl, že za knězem půjdeme co nejdřív :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my už máme 14 dnu číslo na probošta a nechávám to na přítelovi...at mu zavolá on( at taky něco dělá) dneska nebo zítra jedu do českých budějovic mrknout na šatky...vím přesně jaký chci ale potřebuju je najít v nějakým saloně :-D jinak nic...času je pořád dost...jo shodli jsme se na netradičním prvním tanci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
joo? A jaky bude? A co satky? Myslela jsem, ze uz mas jasno v tech, co jsi zkousela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mám jasno, ale ještě jsem je nezkoušela :-D jsem v tomhle strašná.... máš odkaz v IP asi by tu neprošel oficiálně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem dala fotky jaké mam cajky na výzoby a jaké jsme na zkoušku vyrobily srdce, ale jetě nejni hotové, ale vypadá moc hezky :-) Zítra jedu na Okoř domluvit si trmín svatby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bere: to srdce je moc hezký, povedlo se vám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko! glumbi: U tance jsem se zasmála, je to hezké :-) Já na první zkoušení šatů počkám do podzimu, teď je na mě moc horko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostri: mě se to taky moc líbí, tak snad se nám to povede :-) on je na šaty čas...to jen já jsem tak šílená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych klidně zkoušela, ale fakt mi je pořád hic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se dneska klepu zimou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Cauko nevestinky, tak my s pritelem taky hodne uvazujeme nad 10.07.2010 ale jeste to neni jiste... a taky uz sme se koukali na hotel Vivaldi v Jihlavne, nevite nekdo jestli tam nekdo dalsi planuje svatbu aby nam to nevyfoukl:-) hehe... vubec netusim co drive udelat nebo s cim zacit.. a jak jste na tom vy? prstynek sem dostala 09.08.09 tak sme si rikali ze datum svatby by taky mohl byt neco extra hihi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucie: taky od nás nikdo jiný zatím v jihlavě neplánuje...a nebo nám to nenapsal:) vítej mezi námi...tím nejdůležitějším jste už začali ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dekuji, no pritel je anglican takze se tam budeme muset jet podivat nasi jsou od noveho mesta na morave a tam v okoli skoro nic moc neni tak sem hledala neco romantickeho a krasneho a hlavne na urovni kvuli anglicke rodince zejo:-) nemuzu je ubytovat nekam kde je spolecna koupelka na chodbe hihi...datum se mi libi 10.07.10 ale jak tak pocitam hodne paru bude chtit toto datum tak uvidime zda to nekdo uz nema zamluvene... ale datum se da zmenit... ale vubec netusim cim dal zacit.. s tim ze ziju v anglii tak je to tezsi... ze nemuzu nikam osobne ale v rijnu letim domu na 14 dni takze zacnu neco obchazet...
Odpovědět
Profilova fotka
39 nevěst je zatím registrováno pod 10.7.2010 :-) my jste se dohodli na datu, jaka bude svatba, zajistili hotel a ubytovani, kapelu, fotografa, kameramana. určili jsme barvy svatby a já začala pomalu shánět šatky...jo a máme zajištěnou limuzínu...a hlavně udělanej soupis, co všechno bude potřeba a kolik to cca bude stát ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak satky uz mam vybrane taky. nasla sem je na netu tak jak budu v cr tak se na ne hned jedu podivat... hotel.. ten chce pritel videt takze ten asi na stopro az v lednu nevim zda to nebude pozde.. kapelu fotografa a tak to teprve musim vse zjisit... barvu.. no chci to mit tak do cervena tmave cervena s bilym... limuzinu pritel nechce... jo a s cenama to bude horsi jelikoz jak ziji v anglii uz 5 let tak vubec netusim co u nas co stoji.. to se mi terpve protoci panenky az na me zacnou skakat ty tisice za utratu ... uff uff haha
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?