Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris děkuju ale možná je ještě změním,je dost času a hlavně je to jedna z věcí co můžu už vybírat
Odpovědět
Profilova fotka
měli ale protože to každej věděl tak jsme změnili datum ale není na pevno,musíme počkat na matriku...dělámetu tajnou svatbu,sice nevím jak na to budou reagovat ze strany přítele ale je to naše věc a náš den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
smudli? tak jim to neříkejte ;-) když tajnou, tak tajnou...i když tajnou jen pro někoho 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D musím jít,nemám teď na beremko vůbec čas,moc práce a málo času...potřebuju vydělávat na šaty a musím i pomáhat mamce,tak páčko
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci svatbu ve zlato-krémové. Modrá mi taky moc nepadla do oka, je to barva smutku. I ten modrý podvazek je americká tradice, takze já ani asi ten modrý mít nebudu.
Odpovědět
Profilova fotka
já modrý mít budu, dostala jsem ho do kámošky...právě jsem si vybrala hudbu na můj nástup, jen si s ní budu muset tročku pohrát:) zlato krémová je nádherná, kdyby nebyla moje srdcová růžovo hnědá, tak bych jí asi volila....rozhodně se ti bude shánět líp dekorace než mě v hnědé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, je to moje favoritni uz dlouho a uz jsem pevne rozhodnuta. Ale ta Tva ruzovo hneda vypada taky krasne - hezke veci v albicku
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju...už mám růžovej satén, ještě sehnat hezky hnědej a rozhodnout se jestli spíš na ty věci spony a nebo brože :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem dnes byla u známejch co maj restauračku a asi budeme míát hostinu u nich :-) Každopádně jsem si tam pujčila veškeré jejich ukázky materiálu na vyzdoby a už jsem si i vybrala co asi tak budu chtít :-) A moje svatba bude ružovo bílá s peříčkama :-) už jich mam hafo objednáno protože je chci všude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Halo, dámy, jste tady někdo?
Odpovědět
Profilova fotka
já tu jsem, ale ty už asi ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ted jsem tady zase pro zmenu ja :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, dneska mi přišla knížka Náš svatební průvodce od Veroniky Skálové a musím Vám ji doporučit. Já od ní nemůžu odtrhnout oči. Je to formou bloku, jsou tam místa ke psaní poznámek a hlavně spousta rad a zkušeností! takže pokud chcete, kupte si ji( i s poštovným jsem platila 392,-). Jinak je tu celkem mrtvo, nemyslíte??To se všecky dovolenkujete??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, ja jsem tady temer porad, ale taky rtemer porad sama :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tu jen večer jinak lítáme a budujem kvuli bytu, ale od pondělka už budem bydlet takže tu budu furt :-) Jinak už mam na poště věci so jsem objednala abych zkoušela nějakou výzdobu. A dnes jsem byla u známejch v hospudce na svíčkové a asi jsem se už i rozhodla že bude hostina tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, konečně se tady potkáváme i zároveň :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Také zdravím :-) Ta se musím pochlubit že mam zajištěného fotografa :-) je to muj spolužák ze základky tak snad mi nafotí vše co budu chtít
Odpovědět
Profilova fotka
Bratuluju, ber. fotograf - to je to jediné, co mám na svatbu zajištěno já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je tu někdo? pořád se tu míjíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem na chvilku tady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sláva
Odpovědět
Profilova fotka
nějak nám to tady skomírá :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to jo...nikde nikdo, jestli si to holky nerozmylsely :-D mě se dneska mamka zeptala, a to to fakt myslíte vážně, jsem jí řekla ne nemyslíme, hostinu, fotografku, skupinu a kostel máme zamluvený jen tak :-D a pak mi řekla, že jsme se teda měli brát v srpnu, oni slaví příští rok 30 a že bysme slavili kulatiny poslu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je fajn, ze to mamka bere dobre :-) Moje vi jen to, ze jsem dostala prstynek a vubec se me nezeptala :-( Na nic ...
Odpovědět
Profilova fotka
moje se zeptala ted poprve...jinak taky ne...a rekla bych ze na dlouho taky naposled. za 14 dní jdeme na 3 kolo šatiček.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, jak se máte? Jdu za 14 dní na vyndání tělíska a pak se děj vůle Bóží :-N Doufám, že nebudu rodit na svatbě :-D, tak do 17.7. času dosti :-)
Odpovědět
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla a koukala jsem, že máte většina obřad v kostele, to nějaký módní teď ne? Já se byla podívat v kostele na obřadě v sobotu a myslím, že už by mě nikdo nedostal na svatbu do kostela. Pro mě je to šíleně nudný, dlouhý a to co tam povídaj mi přijde nesmyslný, pokud člověk není věřící, tak to asi nechápe stejně jako já. Ale je to každýho věc a volba. Jináč my dnes jedeme do Hradce pro vestu na ženicha, sehnala jsem přes inzerát tady na beremku, tak snad mu padne :-) a mám hotovo asi polovinu vývazků, což je 35 + 2 velký, ale nemůžu sehnat perleťový špendlíky, nikde je nemají, pouze na netu :-( lencaca: Svatebního průvodce máme taky, objednávala jsem ho na začátku července, ale momentálně mi ho sebral kamarád, protože se bude 28.8. ženit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bosina: mají je v praze na arbesově náměstí, já je tam kupovala....za 100ks 20kč ;-) už psala i nějaká jiná nevěsta do alba, kde jsem je sehnala, já s nima fakt neměla problém :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bosi: Ja chci svatbu v kostele, jsem verici, i kdyz do kostela moc nechodim, ale svatba na urade pro me nema vahu. Chodim uz 13 let zpivat na civilni svytby na urad a kazda svtaba je tam stejna. Trva 20 minut a rec je furt dokola, takze uz bych za ty roky mohla zastupovat i oddavajiciho:-) Pro me to v kostele neni modni, ale proste to tak odjakziva chci :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?