Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu mít i velké i malé :-) Velkým je nechám ušít, ale pro malé jsem si říkala, že bych je objednala.
Odpovědět
Profilova fotka
vím, že hodně holek objednávalo pro malý družičky a šatičky byly krásný...hlavně u nich se schová že třeba pořádně nedrží prsa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
smudlinka10 - ahojky, s maminkou držím moc pěsti, ať vše dobře dopadne ;-) A neboj, svatba Ti neuteče :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: moc děkuji :-) Tak já jsem si tet na netu objednala stužky a ruzný potřeby pro malé přípravy na vše co se pokusím vytvořit sama jako jmenovky, vývazky atd.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, dnes budu mít perný den, tak nevím, na kolik se tady budu objevovat :-)
Odpovědět
Teda tady je dneska mrtvo. =-) Hlásím, že dneska přišly objednané svatební sklenice a podvazek, tak konečně se nám to začíná hromadit :-) Obojí vypadá úžasně. Zítra mám schůzku ve svatební agentuře. Necháme si jimi vyzdobit místo obřadu a svatební tabuli, tak jsem zvědavá, jak to bude probíhat. V telefonu a emailu je paní velice příjemná a ochotná. Jinak se pomalu chystáme na dovču. Už se námto blíží. Za týden o tomto čase už si budeme užívat v Řecku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holky to já tet ještě řeším byteček protože se nám to nějak opožduje kvuli elektroměrum , a tak budu tet asi bez netu a hlavně zařizovat a stěhovat, ale pak se do těch příprav opřu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Včera jsme se vrátili z dovolené - oblast Máchovo jezero, Staré Splavy. Viděli jsme snad všechno, co se v okolí vidět dá...:-) Nádherné počasí, příroda, milí lidé kolem, zkarátka bááájo! ;-) Zítra nastupuji do nemocnice na třetí a doufám, že již poslední, operaci ramene do Mostu. Takže tady zase min týden nebudu... Svatební noviny už máme hotové, inspirovala jsem se na těch stránkách, co zde jsou již zmiňované. Tombolu máme sepsanou, jen nakoupit maličkosti. A taťka mi v týdnu koupil krémové plovoucí svíčky x-) Všem přeji krásné léto a brzy zase pa :-)
Odpovědět
Ahoj Holky, ráda bych se k Vám přidala! Svatbu máme naplánovanou na 3.7, bude v kostele u nás na vesnici a už se děsně těším!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, vítám nově příchozí :-) Hezké ráno.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...nějak to tu nežije? to všechny dovolenkujete?
Odpovědět
Ahojky:-)Já jsem opět zahrabaná ve fotkách :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj Veru...ukzovala jsem o víkenu šaty ségre a zatím se všem líbí:) už mám skoro vybraný i boty. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nejak nam to tady usina :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to je asi tím horkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
asi jo, tady u nas je teda silene!
Odpovědět
Když jsem se tak pročítala, tak koukám, že už máte toho hodně zařízený, to já jsem ještě vůbec nic nezačala. Jak tak ale koukám, tak asi pomaličku začnu, přeci jen je ještě spousta času. Nějakou představu bych měla, už jsem pár svateb viděla, tak se hlavně chci vyhnout chybiček, aby ten den D byl dokonalý ;-) Zatím jsem aspoň začala chodit na přípravu ke křtu, budu ho mít na Velikonoce. Náš farář na tom netrvá, může být pokřtěný jen jeden, ale já chci, už kvůli sobě.
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: tak to jsme na tom stejně...já taky budu teprve křtěná. u nás to musí schvalovat biskup, když je pokřtěn jen jeden a schvalil by to...ale právě kvůli sobe chci být křtěná :-)
Odpovědět
glumbi: od přítele sestra se vdávala taky v kostele, a pokřtěná je jen ona. na přpravu ale museli oba! Chtěla jsem pokřtít dceru, tu nám ale nechtěly nechat, protože nejsme sezdaní. tak už proto chci jít příkladem. myslím si že svatba v kostele má svoje kouzlo, máme u nás na vesnici i nádherný zámek, ale svatba je tam taková nijaká. obřad bez gratulací trvá jen7 minut(jednou jsem to stopovala :-D ), a to se mi zdá hodně málo. celý rok zařizování a pak po 7 minutách Adios Amigos. Už víš jak do jakých barev budeš ladit svatbu? A ještě mě zajíma tvůj názor na svatebního koordinátora? Celkem jsem o něm(ní) uvažovala
Odpovědět
Profilova fotka
lencaca: u nás musí taky na přípravu oba a tvrá minimálně 3 měsíce. barvu budeme mít do růžovo hněda a vzhledem k tomu, že svatby jako koordinátor dělám(jako koníček) tak si to dělám sama, jen na den D jmenuju asi švagrovou aby hlídala a řídila dění v hotelu(všichni kromě mě a rodičů tam budou). takže tohle neřeším. mě se taky nelíbí obřad za 10 hotovo a další svatba prosím a můj sen byla svatba v kostele ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já i přítel jsme pokřtění, ale do kostela nechodíme, tak mám obavu, aby nás farář chtěl sezdat, už jsem slyšela i o lidech, kteří s tím měli problémy. Ale i přesto trvám na církevním sňatku.
Odpovědět
Profilova fotka
Lostris: myslím, že by s tím neměl mít problém..steně asi budete muset chodit na přípravu. zkus se zajít podívat na mši do kostele kde se chcete brát. to ti o faráři hodně napoví ;-)
Odpovědět
My byly teď na svatbě a vím, že do kostela vůbec nechodí a svatbu tam měli. Já do dvaceti neměla o víře ani páru, až co jsem poznala přítelovu rodinu, nějak mě to oslovilo, a lukáš by jinde ani svatbu nechtěl. Do kostela pravidelně nechodím, práce a dcera to neumožňují, i když malé jsou už čtyři roky, přesto ji to tam moc nebaví, ne že by rušila, ale pořád se na něco vyptává a pochoduje si tam, místo aby v klidu seděla! já uvažovala o barvě svatby bílá-fialková, ale mám obavu, že je to moc studený, nemyslíte??
Odpovědět
Profilova fotka
bílo fialová je krásná a není studená...jak už jsem tu dřív psala nemám ráda okoukaný věci a bohužel bílo fialová ted strašně frčí a má jí skoro každá nevěsta. ale dost dlouho jsem jí taky chtěla, tak jen šup do bílo fialové :-)
Odpovědět
Ach jo!!Nechci mít to co mají všichni, bohužel se v tomto moc neorientuji, takže díky za radu, zkusím vymyslet něco jinýho. Kámoška měla bílomodrou a a bylo to pro mě nepřirozený. je to jen můj názor, ale ta modrá mi tam prostě neseděla :-| Zelená je taky hezká, ale musí to být taková ta čučavá zelenkavá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak svatba bude asi 26.června,je musíme domluvit matriku. Mám vybrané šaty x-)
Odpovědět
smudlinka: taky bych už vybírala, aleříkala jsem si že počkám až na kolekci 2010. A jaký jsou? máš je v albíčku?
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... tyto po roce jsem se k nim zase vrátila,byla jsem je jednou zkoušet a hezky schovají pupík i boky
Odpovědět
Profilova fotka
smudli, gratuluju k výberu satu, o tech ja jeste ani neuvazuju. S fararem uvidime, ten nas je pry hodne ortodox...
Odpovědět
Profilova fotka
smudli: určitě ti budou moc slušet. cože ta změna? neměli jste mít v červenci? lencaca: modrá už je dost chladná na svatbu, ale někomu se líbí. já volila barvy které mám ráda a které mi k sobě sedí. trásná je i hnědá s tyrkysovou a nebo se zlatou. zajímavě vypadá fialová se zelenou. variant je spousta...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?