Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ver: Nepovedly se nebo co? A jsou taky svatebni?
Odpovědět
No jasně že jsou svatební.... :-) Prostě ta cena jde hodně poznat - je to prostě nekvalitní, smaozřejmě jsiou jedny z mála, které se podaří.Mě osboně, co jsem za tu dobu viděla šaty, co došly z Číny, se mi líbyly troje šatky... :-N Ale je to věc názoru. Mě totálně nesedí, korzet je jak tričko,vůbec nedrží, jsou prostě jiné....:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to asi radsi pujdu do pujcovny. Jsou to vlastne napodobeniny tech original modelu, jestli to chapu spravne? Ale divala jsem se tam na satky pro male druzicky, to by mozna slo... Protoze u nich korzet nejak nehraje roli :-)
Odpovědět
Já jsem Tě nechtěla nějak od toho odratit,jen říkám že bych do toho po 2 nešla :-) A holky na Asapbuy Ti třeba řeknou úplný opak...Ale já nemám zrovna moc dokonalou postavu a něco potřebuji zkovat a něco vyzdvyhnout:-D a to ty šaty co teď mám ani náhodou neudělají.... :-( Radši si šatky půjčím a budu vědět,že mi perfektně sedí a ne pak toho litovat...Za zkoušku to stálo,ale never more:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, ja s tim nemam zkusenosti, a ani abych ravdu rekla, jsem o tom neslysela, takze si necham rada poradit. Moc si nedovedu predstavit si ty satky nezkusit.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, jdu vařit oběd...svatbu dřív mít nemůžem - máme už zamluvenou fotografku a už ji nechci měnit program :-p :-N Jsem zvědavá jak to dopadne
Odpovědět
smudl:-D:-D:-D Hele, kvůli mě fakt nemusíš !!Klidně pokud budeme mít volný termín mějte svatbičku dřív !!!
Odpovědět
Profilova fotka
dobře tak mi dej pár dní a hned ti dám vědět ;-) jdu vařit :-p
Odpovědět
Profilova fotka
To vaření mi dnes hodně dalo :-p Termín necháme z těchto důvodů : tento rok to v létě už nestihnem, chci si nechat ušít šaty a to jsou min. 2 měsíce, od ledna se musím šprtat na závěrky takže nebude na nic čas. Takže si budu pomalu zařizovat vše co potřebuji ;-) Jinak do roka by měla začít rekostrukce domu a měla by trvat cca rok a půl,takže až to bude dodělaný jdem na mimčo,než se to dodělá tak udělám maturu. Zní to všechno zateně ale nedá se nic dělat, fakt nejsou na svatbu peníze a hodí se do něčeho jiného. Ale šaty a krásný fotky si nechám...stejně by velká svatba dopadla špatně |-|
Odpovědět
Holky já se musím pochlubit,teď jsme s Peťulou zametali dvůr na zahradě a asi 5 minut nad náma kroužil čáp,juchůůů,že by ??..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super! :-D Tak doufám,že to je velmi dobré znamení x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, já nedávno viděla s mamkou z okna hned dva, letěli nám nad zahradou a pořád nic :-) ale u vás kroužil, to je dobrý znamení. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak a je to za mnou,moji sourozenci už vědí,že chceme svatbu jen s rodičema atd...prý si na nás něco musí vymyslet ať to pak zapijem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nevim proč, ale at tam odkaz na ty noviny dávam jakkoli tak mě ta stránka nefunguje :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno. Tak čáp jo? To ho všechny tak chcete? No mně krouží nad hlavou skoro každý den, má tady hnízdo :-) ale já ho zatím rozhodně nepřivolávám :-) Až za rok a raději bych vránu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
berennika: máš to v IP Kolem mě ted všichni roděj, tak jsem si říkala, že by mi to zas až tolik nevadilo. Ale taky bych chtěla spíš až po svatbě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsme na tom stejně, taky se nějak rozrůstá ta školka kolem mě. ale já chci rozhodně až po svatbě.
Odpovědět
Profilova fotka
no kdyby se to povedlo třeba už v srpnu(za rok) tak zhruba k květnu rodím a to by bylo úplně nej...ale uvidíme jak to dopadne...
Odpovědět
Profilova fotka
To je právě to, že šlověk plánuje a nakonec to třeba dopadne úplně jinak. Já na to tak nespěchám, ale můj miláček by chtěl nejraději už teď.
Odpovědět
Profilova fotka
glum: U těch šatů na téstránce, jak jsi mi dávala kontakt - landy..., která platí cena za ty šatky? Ta červená, co je hned pod tím obrázkem nebo která?
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: orientačně ta červená pod obrázkem, ale je lepší si připlatit za kvalitnější materiály atd. každopádně pokud si nevybereš šaty z kolekce 2010 tak by se neměly dostat i s poštovným přes 6-7 tisíc. kdyžtak mrkni na diskuzi svatebni oblečení-asap a nebo piš IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cena je suprová, pro sebe asi ne, protože se bojím, nevyzkoušet je, mám blbou postavu, ale třeba pro ty družičky, jsou tam fakt moc hezké šaty
Odpovědět
Profilova fotka
já budu nejdřív objednávat po sebe a pak pro družičky a druhý na převlečení pro mě. ale ty svatební chci první, z těch mám trošku strach.
Odpovědět
Profilova fotka
Já se nedivím. I Když je ta cena fakt lákavá - téměř poloviční, než za půjčení, tak bych měla trošku obavu. Pak mi musíš říct, jak jsi spokojená.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, problémy se svatbou jsou vyřešeny, nevíme kdy bude...mamka je na tom moc špatně takže svatba jde bokem. Občas se sem stavím ale už ne tak často, jsou teď pro mě důležitější věci, s mamkou jsme byli v noci v nemocnici a já celou noc nespala,jsem vyřízená... musím toho teď moc vyřídit a zajistit...tady to rozebírat nebud. Mějte se moc hezky a přeji Vám moc pěkné přípravy. Mám Vás ráda...Pá |-|
Odpovědět
Profilova fotka
určitě vědět dám...ty co chi jsem nedávno viděla na jednej nevěstě, taky je měla šitý v číně a byly nádherný.tak snad se povedou i ty moje.
Odpovědět
Profilova fotka
Glum: Doufám, že se ty Tvoje povedou, držím palce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
uvidíme ;-) kdyžtak je objednám znova a znova až se povedou :-D asi tak v září je objednám, do vánoc přijdou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to bude akorát, kdyžtak budeš mít čas na jinou variantu a nebo Ti je může nějaká šikovná švadlena opravit. Na kolik tak vyjdou ty družičkovské,pořád jsem tam ty jejich ceny nějak nepochopila :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Podle toho jaký...já budu mít velký družičky a jedny šaty mě vyjdou tak na 80-90 euro v průměru...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?