Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takže svatba pro úzký rodinný kruh?
Odpovědět
Profilova fotka
asi ano,nechci zvát tetičky co jsem neviděla x let,ale i tak nás bude hromada :-N
Odpovědět
ahoj holky, muzu se pridat?:) sice jeste nemame oficialni datum, ani misto, ani cas...ale jak na Vas koukam, tak nejsem pozadu jen v tomhle...:-D co ja si pocnu?:D
Odpovědět
Profilova fotka
vítám nově příchozí...já dneska dělám vývazky...sehnat v Praze galanterii je trošku nadlidskej úkol, ale zvládla jsem tio a čím dál tím víc se mi líbí naše barvičky :-) Ema: máš čas...to jen my tu trošku šílíme :-D
Odpovědět
a neni tady nekdo, kdo by se chtel vdavat treba nekde u more, nebo v cizine?
Odpovědět
Profilova fotka
my začínáme uvažovat o svatbě jen se svědky ale v cizině ne,je tam moc vyřizování
Odpovědět
Profilova fotka
Asi jsem divná ale najednou se to ve mě začlo mlátit,když pozvem nebližší rodinu a fotografy tak jsme na 40lidech :-N no uvidímě,času je dost
Odpovědět
ve me se mlati to, jak to udelat tajne a nemuset nikomu nedat divadlo...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
chceme miminko a jen za jídlo a pití by jsme měli výbavičku i s kočárkem a vším okolo
Odpovědět
my uz bysme tam meli mit tak 10ti mesicni dceru:)) s tou si to chceme uzit stoprocentne...a taky se mi nejak nechce za to davat tolik penez a nikdo nam neprispeje...tak nevim, co vymyslet, at je to originalni, at si to uzijeme a presto si na to nebudeme muset brat pujcku:)
Odpovědět
Profilova fotka
Takže už je to rozhodnutý, budeme mít svatbu jen se svědky a fotografy. Pokusíme se o obřad asi v Brně. A pak by se udělal nějakej dobrej oběd doma. Moji rodiče to schvalují,sice rodiče přítele budou naštvaní ale nedá se svítit. Nejsou peníze není mega akce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já začla schánět a hledat a jetoho všude tolik že vubec nevím :-( chtěla bych udělat svatební noviny budete je dělat ještě někdo??? že by jsme si poradily??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky snad děláme dobře s tou tajnou svatbou :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Berennika: já bych je docel udělala, ale nevím co tam dát :-D Ema: pokud byste se rozhodli pro svatbu v řecku, tak znám honorárního konzula a mám tam známý, mohla bych ti s tím trošku pomoct. smudlinka10: pokud to tak chcete, tak je to dobře...bude to jen váš den...moje mamka a i tchýně by byli nejradši, kdyby sme se vzali někde jen se svědky a rodiči, my chcem ale velkou svatbu a bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, pisatelky. Berenn: Já bych se do nich časem taky chtěla pustit, vím, že se při nich lidi hodně nasmějí, ale taky ještě nevím, co tam dám. smudli: Pokud to takhle chcete a je to Vase rozhodnuti, tak do toho nenechte nikoho mluvit a hura na to :-) Treba se jeste nakonec vdas driv, kdyz to bude jen v malem meritku - neni nac cekat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: já je ještě nikdy neviděla, takže nemám inspiraci...chtělo by to nějaký dobrý sehnat.
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: Já jednou jedny viděla, byly tam fotky z dětství, fotky ze svateb rodičů (ty tam já dávat nebudu) a všelijaké vtipné, no a pak různé vtipy o svatbě atd :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No fotky ze svatby rodičů tot otázka...tchýně je rozvedená, resp podruhé vdaná.takže ty tam asi taky nebudou...začnu hledat vtipy ;-) a budete dělat tombolu?mě se líbí ty co tady kolujou po beremku, takový vtipný, ale nevím, jak by na to reagovali svatebčani.
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: Tombolu asi ne, jen nejake tanecni hry atd. U nas tombola neni tradicni a taky si moc nedovedu predstavit, co by na to svatebcane rikali.. Spis premyslim, ze nachystam pro deti nejakou zabavu, aby to vydrzely, bude jich tam asi hodne.
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: zkus svatebni noviny(tečka)wz(tečka)cz v našem hotelu mají pro děti minigolf a herní koutek, takže děti nemusím moc řešit. ale zkus třeba omalovánky, stoleček, pastelky, různý kostky, lego...
Odpovědět
Profilova fotka
jj, taky jsem si rikala, ze i treba nejake omalovanky se svatebnim motivem:-) Jinak do te doby na tom nasem miste snad vybudujem i detske hriste, tak by se mohly necim zabavit :-) Na ty noviny se kouknu, vubec jsem nevedela, ze existuji i spesl webowky ;-) diky :-) A co satky, jak pokracujes?
Odpovědět
Profilova fotka
já mám vybráno...mám je v albu ;-) na těch stránkách jsou k náhledu i hotový svatební noviny a jsou boží :-), hledám tam inspiraci.
Odpovědět
Profilova fotka
Takze to budou jedny z nich? :-) A budes si je tedy kupovat?
Odpovědět
Profilova fotka
jj jedny z nich.Budu si je nechávat šít v číně. pokud tam nedopadnou dobře, tak si při nejhorším dojdu nějaký půjčit.
Odpovědět
Profilova fotka
O tom jsem nikdy neslysela - ze se daji nechat usit saty v Cine :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dají a většinou jsou fakt povedený a za menší cenu než je půjčovný a hlavně jsou jen tvoje...šijou většinu šatů www(tečka)landybridal(tečka)com ;-)
Odpovědět
Já už bych do toho nešla... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi, Ty jsi hvezda! Stranky s novinama jsou super. Na ty satky musim taky kouknout. A to Ti tam ušijou jaké budeš chtít?
Odpovědět
Profilova fotka
verr: Mas s tim nejake zkusenosti?
Odpovědět
jo,mám jedny doma ve skříni...:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?