Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
já chci nějakýho experta na ebay :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Moje reč....Je sice pravda, že za rok se toho může stát hodně, ale můj budoucí manžílek mě denně ujišťuje, že už se ho nezbavím prý, tak nemám důvod myslet na nejhorší...Kdyby chtěl-uteče během těch 7mi let už dávno...A ne až plánujeme svatbu,ne? Stát se během roku může cokoliv, ale to je to riziko, které si s sebou přípravy na svatbu nesou a s takovým rizikem do toho jdeme všechny...Jen někteří to nechápou a dokáží tím pokazit radost, proto to ještě moc neroztrubujeme...
Odpovědět
Profilova fotka
take riziko je cely zivot, ked spolu chodite, ste zasnubeny, ste manzelia....to neni len o tom chystat sa na svadbu. jasne ze kazdy zvazuje, predsa ide do tuheho, rozhodujes sa na cely zivot...ale podla mna je blbost ze by sa to vztahovalo len na svadobne pripravy ...
Odpovědět
Ahojky! Je tady někdo? Tak mám uzavřené už dva předměty-angličtina 2 a čeština 1 x-)
Odpovědět
kdepak Vás mám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj...ale uz asi kazdy spi a ja idem tiez :-D
Odpovědět
Ahojky no snad dnes tady někdo bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko a krasny uprsany den vsetkym :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já plánuju v červnu 2010, ale zatím nevím datum. Chtěla bych svatbu v Průhonickém parku, ale nevím kolik stojí obřad, to si ještě musím zjistit. Máte někdo zkušenost se svatebním koordinátorem, a kolik takový človíke asi stojí ? :-(
Odpovědět
koordinátor je na houby pokud nemáš svatbu kde je strašně moc lidí,docela se už v hodně věcech vyznám takže pokud potřebuješ poradit s výzdobou nebo tak,tak stačí jen napsat a ráda poradím ;-)
Odpovědět
tak holky máme místečko kde bude svatba x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kde? =-)
Odpovědět
Článek se načítá
v bazalice na sv. Kopečku u Olomouce
Odpovědět
Profilova fotka
to bolo nejake vysnivane miesto? ;-)
Odpovědět
ano,už od malička :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vauu..tak to gratulujem!!!
Odpovědět
děkuju,akorát musíme vymyslet jak tam všechny dostaneme,máme málo aut
Odpovědět
Profilova fotka
nic, neni idealne vsakze..?ale v nedokonalosti je ta krasa :-D ja premyslam nad tym ci som mala vysnivane miesto.. =-) asi nie...nic konkretne...skoda no..a mozno dobre.. :-|
Odpovědět
no seženem malý autobus,tak snad to klapne...je tam nádherně...jezdí tam lidé z celého světa,když stoupneš před baziliku tak máš dokonalý výhled x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja budem mat kostolik na namesti...dokonaly vyhlad na more ciganov sediacich na lavicke...nic proti nasej mensine...ale tam chodia taki speci.. :-D ale aj tak sa tesim, ma to svoje caro ;-)
Odpovědět
:-) ty máš svatbu vlastně v červnu,že? Pořád se nikdo nevyjádřil jestli by nebylo lepší nás spojit
Odpovědět
Profilova fotka
26jun, tak tak. ja neviem...vsak kym ma nevykazu mozme pokecat...ja si zufam ako pisem tu moju slavnu pracu..tak aspon taketo odreagovanie
Odpovědět
však tady zůstaň,zatím sem moc lidiček nechodí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja ale idem teraz znova zasadnut a mohutne pisat ;-) zatial som si len ciarkala do knih, idem to hodit do PC :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Treisi...Ta panenka je auto je nádherná...úplně jako živá...Krása :-)
Odpovědět
maminko děkuju ;-) teda holky já mám dnes takovýho matáka,furt mě bolí hlava a občas mám vše rozmazaný,poslední dobou je to strašně často,musím s tím někam zajít :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no v bratislave mam pocit ze je nizky tlak, zabera kava alebo cervene vino ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
x-) pauza, 1.kapitola je za mnou zacinam druhu :-) taka od veci otaka-chcete zavoj?len ma to napadlo, minule sme mali taku duchaplnu diskusiu, zavoj pre a proti :-N vela ludi mi vravi, ze zakryva uces..ale mne sa celkom paci..len ja mam taku divnu predstavu, ked uz zavoj, tak dlhy, jemny, 1vrstva, nelemovany...
Odpovědět
já závoj mám,ale asi ho vyměním,chci šampáň šaty takže k tomu bílej nepůjde :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to budu tvoje saty? =-) uz ich mas, ked pises ze v "realu jeste hezci"? x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?