Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
super glumbi jsi šikulka x-) nás už je teda hodně :-D
Odpovědět
jsem glumbi psala,že jsem tam jediná červnovka jak jehla v kupce sena....:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
a to nevím jestli jsou tam všichni...mě nebavilo procházet celou diskuzi....těm co tam nejsou se omlouvám a určitě se mi připomente....
Odpovědět
Profilova fotka
Glumbi: Napsala jsem Ti od IP, jsi hvezda, ze uz to mas :-)
Odpovědět
glumbi irenka má 19.června
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: už to opravuju....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, uz mam takovou chut neco na tu svatbu delat :-) Za vsecko muze beremko :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lostris? tak dělej...já už mám hafo věcí...
Odpovědět
Profilova fotka
Sleduju v Tvem albicku :-) Ja jsem straspytel, porad se bojim, abych to nezakrikla :-) :-) Vcera jsem do noci listovala tim italskym casakem se satama, ale porad se mi strasne libi ten typ Hermos, co ma Glumbi v albicku. glumbi: Porad mi nejaky podobny styl saticek, ale aby nebyly tak okoukane :-) Jsi uz zkusena zkusebnice :-)))
Odpovědět
holky mě zase budí děsný sny,že není nic nachystáno...že Verča na mě zapoměla atd :-D nebo se mi zdá,že Přema měl místo obleku montérky a já taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: trošku problém je s tím, že San Patric jsou okoukaný všechny...at je to stará kolekce a nebo nová, jsou si dost podobný ale slušivý a libivý to je pravda. zkus mrknout po netu, hezký šaty a ne tak známý u nás má maggie sottero, taky morilee, essence, takový klasický má alfredo angelo a demetrios...hodně princeznovská má eddy K a hollywood dreams...prostě koukej a hledej... já si chci nechat šaty šít, tak jsem prošla stránky asapa a pak šla na zkoušku stylů...
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: Co budem rikat za rok touto dobou - uvidime a teprve, co se nam bude zdavat!
Odpovědět
Článek se načítá
já už ale vidím jak dopadne ten den kdy měla být svatba :-( Ale co,tahle svatba bude lepšííííí x-) no dnes ráno sednu k snídani a máma mi začla říkat,že se bavila s kámoškou kolik budem musetkoupit pití a nealka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: Ty maggie zkousela kamoska, kdyz jse byla s ni pred jeji svatbou v salonech. Vim, ze je ten styl dost okoukany, ale jak rikas - jsou hodne libive. Kdyz nad tim tak premyslim, tak si rikam, ze mi je v podstate celkem jedno, kolik nevest na beremku je melo, pro me je dulezite, aby mi pasovaly a citila jsem se v nich ok :-) A taky, abych se nemusela bat, naobedvat se :-D :-D
Odpovědět
lotris, koukám, že budete mít svatbu v den mých pětadvacátin.. :-) teda to to letí..už si připadám jak stará paprika :-| jinak my ji budeme mít 4.července - přesně do roka a do dne od zasnoubení ;-)
Odpovědět
Irenko ty už se můžeš z fleku vdávat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moje zlatý! :-) Omlouvám se, že píšu až teď, ale dříve jsem, bohužel neměla čas... Včera jsme byli v tom Mostě - našla jsem si cestu na netu, samozřejmě, že vše bylo jinak, zastavili jsme asi 2 km od salonu a cupitali pěkně do kopečka... Když už jsme, uřícení, jak blázni, dorazili na místo, paní nás, po sdělení datumu svatby (19.červen), téměř poslala do pr.... :-S Ale pochopila, že se nenecháme odbýt a začala se nám plně věnovat, ikdyž mají pondělí řádně uspěchaná. Nejdřív šel na řadu Miláček - pískový oblek, první, který si na sebe oblékl, mu padl, jak ulitý. Navíc barvička byla vytoužená, takže nebylo, co řešit ;-) Zamluveno - 1800,- (záloha 500,-). Potom šel Fanda pro to auto, které bylo daleko od nás a začali se starat o mě :-) Vytahovali šatičky různého střihu, barev, délek, korzetové, s ramínky, bez ramínek... Zkrátka, bylo jich mnoho, ale vybrala jsem si patery, které jsem si na sebe oblékla... 1. byly pěkné, jednoduché, korzetové, ale kupodivu těžké, 2. úplně stejné, jako 1., ale měly spadená ramínka, byly velké a střih mi neseděl, 3. se mi krabatily na břiše, vypadalo to fakt divně, 4. elegantní, nádherné, zvláštní, jiné a padly mi, jako by na mě byly ušité (i délkou) x-) , 5. měly korzet celý z krajky - průhledné! Holé břicho a ještě víc... :-| Takže jsem si ještě dvakrát nechala na sebe obléknout číslo 4.!!! Vážně úžasné! Jsem z nich nadšená! Prý tento styl nesluší každému, tak mi to polichotilo :-N Zamluveny - 4000,- (záloha 1000,-). Moje maminka tam zároveň vyhlédla krásné botičky, ale jakmile jsem viděla podpatky, couvala jsem, ale nakonec je obula a už v nich chtěla odejít... :-D Jsou skvělé a k šatům skvělý podpatek (10cm)! (495,-) Potom jsme tam ještě nechali spoustu korunek za košili pro Fandu (399,-), regatu v béžové barvě - skvělá (370,-), čelenku (250,-) - dárek od maminky, náušničky (60,-) a bílé, samodržící punčošky (149,-)..... ;-) Je to dost peněz, ale koupit se to musí a já jdu za pár dní na operaci ramene a Bůh ví, za jak dlouho budu fit, abych mohla takhle zkoušet a s radostí nakupovat =-) x-) Jinak - přijeli jsme tam ve tři a vypadli krátce před šestou :-D Většinu nového mám již nafocenou a danou v albu, jen šaty ne, kvůli Zlatíčku, které sem také chodí.... 8-) Fuj, to jsem se ale rozepsala, pardon :-N Byl to nádherný den, který jsme si maximálně užili! Takové nakupování a zkoušení šatiček je bájo x-) :-) glumbi: My se bereme dne 19. června 2010 v Podbořanech a jmenuji se Irena ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: JJ, taky mám takový pocit, mít dost money, tak můžeme tenhle víkend... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Samozřejmě vítám všechny nově příchozí!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fisshy:Ty jsi narozená 24.7. :-o ? Já taktéž :-D akorát, že mně bude v pátek 25 ;-)
Odpovědět
až teď jsem dolouskala Irenky román :-D píšu mail do rádia kvůli DJ protože to s kapelou nevidím moc dobře
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem se sem taky dnes dopracovala. Zdravím nově příchozí doufám, že se vám tu mezi námi bude líbit ;-) Jinak ten rozřazovací test jsem totálně zkonila, vůbec se mi nechtělo myslet... ale je mi to nějak fuk, třeba v září zjistím, že mě to tam nebaví. Jo a už mám 8 malých a 1 velký vývazek, ale došla mi už žlutá stužka, protože jsem jí vzala jen 2 metry na zkoušku, tak musim zajet do města a koupit dle propočtů asi 10m :-N Tý jo Irenko, fakt dobrý. To se máte, že jste to hned všechno sehnali takhle na poprvé :-) glumbi: Tak mé jméno je Lucie a místo obřadu zámek Karlova koruna.
Odpovědět
holky myslíte,že seženu samodržky i na baculatý stehna?
Odpovědět
jj, robi sa ja na baculky, ale neviem kde sa daju zohnat. ja som kupovala so mojej mamine a nejak sa to aj vola, neviem od toho najst uz obal. neviem presne kde som to kupovala niekde v prahe, ale netusim kde. skusim mamini ci si nepameta, ake to malo oznacenie. ale robia sa aj na baculky.
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi - jestli Tě teda můžu poprosit o web na toho tvého známého, prosím. Mrknu na to ;-) Děkujuuu
Odpovědět
malajana děkujuuuu x-) budeš zlatíčko,už jsem přemýšlela o jedno netovém obchodě a kdyžtak bych je prodala kdyby neseděly jinak nabídka na DJ cca 5 tisíc od 19 do 2 hod k tomu cesta,světla a zvuk
Odpovědět
treisi: Hm, tak to je taky dobrá cena... :-| Chjo, jeden den v životě a člověk aby na to šetřil už v kolíbce :-( nějak mi z toho začíná hrabat, asi dám chvíli pauzu a nebudu sem chodit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer holky, tak mě napadlo jedno místo, které je na severu Čech a šlo by vše zvládnout na jednom místě. Jedná se o ranč Malevil v Heřmanicích v Podještědí. Je to opravdu krásné místo a majitele trochu znám. Problém je, že je to tam poměrně drahé, ale vše je asi na domluvě. Co se týká ubytování, myslím, že by to neměl být problém, protože v té samé obci máme dva baráky, popřípadě pro ty odvážnější je k dispozici chatový tábor. Panovi Vávrovi jsem napsala e-mail a nyní čekám na odpověď, tak snad vše dobře dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky krásky! Teeeda, irenka jede!!! Je hvezda! bosi: Taky mam obcas takove pocity a pekne me stve, ze tomu tam propadam, kdyz je to az za rok. fisshy: Tak to já už jsem stará paprika :-D Super, že máš narozky v den našeho termínu :-)
Odpovědět
Dobré ránko všem :-) Tak jsem si včera od nastávajícího zase vyslechla, že máme na přípravy ještě dost času, ale jak to tu čtu (viz, irenka ;-) ) tak myslím, že není důvod, proč pomalu nezačít, a být vklidu, než to pak honit na poslední chvíli.. anisek - tak to předem gratuluji k jubiléu, bude nějaká pořádná oslava? ;-) já jdu dneska s kolegama z práce, a s manžílkem to oslavím až v neděli, do tý doby se míjíme kvůli práci :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?