Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: už asi dva roky mám problémy...jednou vyšla cito dobře, jindy špatně, ale pořád to nebylo tak moc aby se s tím něco dělalo... no a dneska mi řekl, že tam mám velký změny a že vezme jak cito tak biopsii. popravdě já bych byla ráda, kdyby tam už konečně něco bylo, vyfikli by mi to a byl klid...takhle pořách chodím na kontroly, beru chemoterapeutika a nic... treisi, to bude v pohodě a budete moct začít pracovat na mimču...
Odpovědět
no mě se dostala do ruky karta a podle krve jsem měla první příznaky nádoru už ve 4letech! |-| A doktorka s tím nic nedělala
Odpovědět
Profilova fotka
já mám vyšší riziko díky mamce, ta měla nádor na děloze, a taky se s tím nic nedělalo...a pokud to ted vyjde neutrálně tak zase nic dělat nebude...ale zkoušela jsem i jinýho doktora a ten to konzultoval s nějakým odborníkem a prej se vážně dá jenom čekat co z toho bude...tak čekám dva roky... :-)
Odpovědět
já mám odoperovaný nádor vaječníku 30 x 30cm a na 80% se to může vrátit buď do 3let po operaci nebo až po tom 25.roku |-| ale nechci na to moc myslet,je to bohužel život a mluvila jsem o tom s Přemou,ale ten je odhodlanej bojovat ať se děje cokoliv
Odpovědět
Profilova fotka
to víš že jo...vzdát se to nesmí nikdy...musíš věřit tomu, že ty jsi těch 20%
Odpovědět
jj věřit a žít na 110% :-D já se omlouvám,že furt melu o miminku :-N když já se tak těšííím x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak za to se neomlouvej...je to krásný...
Odpovědět
jdu vykoupat pejsana
Odpovědět
Profilova fotka
To já musím s koukáním psa počkat na přítele...sama bych to asi nedala :-D
Odpovědět
Cibetko: Vítej, neboj zaregistrovala jsem se taky před pár dny a mám pocit že je času a ono opravdu je!!! Holky musíte být bojovnice a pak to hravě zvládnete!!!! A vy to 100% zvládnete!!!!
Odpovědět
hotovo ;-) já se to musela naučit sama :-D
Odpovědět
http://www.modrastrecha.cz/album/view... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, tak nějak nestíhám číst. Máte tady depresivní téma, ale věřím, že vše bude ok a vy se šťastně vdáte a porodíte kupu zdravých dětiček ;-) Vítej mezi námi cibetko, určitě nikam nespěchej je moře času, stačí jen pokukovat a obout se do toho až přístí rok. :-)
Odpovědět
no jo depresivní ale je to život :-N neboj už o tom psát nebudem ;-)
Odpovědět
Klidně pište, člověk nemá držet v sobě to, co ho trápí... a život je někdy s....!
Odpovědět
Jo a málem bych zapomněla, dneska jsem koupila bílou a žlutou stužku, tak zkusim vytvořit nějaký vývazek (teda ta žlutá je spíš žluto zlatá, ale je hezká). :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jenže my máme 3 mesíční štěnátko a už ted má 20 kilo...a vzhledem k tom, že ho musím tahat do schodů, tak do vany už ho rozhodně zvedat nebudu...na to mám chlapa :-) Bosina: to není depresivní... ale my jsme holky šikovné a zvládnem to...
Odpovědět
to je tank,ne? :-D dívali jste se na tu fotku? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: máte krásnýho mazlíka..tank ne jen americkej buldok...mám ho na fb
Odpovědět
jo ten,ti jsou krásní x-) jinak děkuju
Odpovědět
glumbi: O tom nepochvybuju! A to má na 3 měsících takovou hezkou váhu jo? To musí bejt miminko k pomazlení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to je brouček....bude mít tak k 60 až bude velkej....ale je nynanej...rád se mazlí a chová...akorát když si na mě lehne, tak mám co dělat abych se nadechla... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já dneska nestíhám číst, holky,,,,
Odpovědět
holky mě klepne z mamky ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: co provádí?
Odpovědět
jsem s ní sama doma tak mi dává vše vyžrat..jako vždy
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: klasika u maminek...
Odpovědět
glumbi: tak to bude pořádnej macík, mym máme ridgebacka, ale ten má jen lehounce přes 30 kg. treisi: Nic si z toho nedělej, jedním uchem dovnitř, druhým zase ven, ono se to ani jinak nedá. Já vídám svou mámu tak 1x za 14 dní a úplně mi to stačí.
Odpovědět
Jinak už jsem vytvořila 2 vývazky a celkem se mi i líběj. Ono se na tom snad ani nedá nic zkazit, takže to je práce pro mě jako dělaná :-D
Odpovědět
musím taky začít něco dělat :-N :-D Přemýšlím,že asi půjdem už někdy teď nahlásit datum
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?