Termín svatby - červenec 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojda, je to sice ještě daleko ale najde se tady někdo kdo plánuje svatbu v červenci 2010? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jetšě ani ten termín přesný nemáme, asi někdy v červenci, možná dřív. Stejně termíny vyhlašují až někdy v říjnu. Taky mám v hlavě spoustu nápadů, ale zase nechci třeba neuváženě utrácet za výzdobu atd když ještě ani nevím, kde bude hostina a kolik bych čeho potřebovala atd...
Odpovědět
Profilova fotka
v místě máme jasno, ale ještě jsme to nerezervovali, je čas. Jsme z malého města, takže to klapne určitě. Jinak výzdobu tak různě osondovávám a už mám i nějaké typy, ale zatím velice nic konkrétního. My termín máme, ale neřekli jsme ho zatím ještě ani rodičům :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No nic, dámy dnes už se loučím. Paa po víkendu a užijte si volno! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My o tom rodičům ještě taky neřekli, ale chystáme se na to. O svatbě jsme mluvili už dlouho, ale prstýnek jsem dostala až 7.7.:-) Chcema obřad na Hněvíně venku, v tom máme jasno.
Odpovědět
Profilova fotka
lostris: vlastně ani ne, zatím se jenom rozhlížím a vybírám hlavně šaty... ale nemůžu se rozhodnout, jaké bych přesně chtěla :-( záplava bílých šatů, které nakonec vypadají všechny víceméně stejně, mě trošku nudí... ráda bych něco originálního, ale je těžké najít kombinaci "líbí se mi vs. sluší mi vs. mám na to" :-D jinak tedy máme předběžně vybraný termín (31.7.2010) a místo, kde ovšem lze námi chtěný termín rezervovat až v listopadu 2009, takže musíme čekat a doufat, že ten termín vůbec vypíše, nebo že se na nás dostane a nebudeme muset vybírat jiný...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak holky za rok touto dobou už budu paní x-) jak se jinak máte? My zatím nic rezervovat nemůžeme, neb je to prý podle všech ještě moc brzo, takže musím počkat až do prosince, ale termín je pevnej jako skála :-D
Odpovědět
Ahojky, tak já hlásím, že jsem zkusila napsat zasedací pořádek, no a jelikož my vyšlo, že jen rodina a svědci dávají dohromady číslo 60, tak jsem to zase odložila :-D Jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne...
Odpovědět
anis: No tak já si taky myslím, že brzo, asi je prostě blbost něco organizovat rok před tím. Ale v hlavě to asi pořádek chce a k tomu sloužej i albíčka a popsaný papíry :-)
Odpovědět
problém s restaurací vyřešen,hledáme kateringovou společnost, v té Arše musí být minimální útrata 70tisíc a to je celej náš rozpočet a to si teď nemůžem dovolit když chceme miminko :-N Dnes tady máme synovce, pánové (Jareček,Přema a táta) dělají véču :-D Akorát furt nechápu proč se mě od včerejška všichni ptaj na mimičo,asi už celé rodině hrabe :-D
Odpovědět
A nezmínila si se před nima, že už můžete začít pracovat? :-)
Odpovědět
ne ale oni jsou paka,obě ségry měli už v 19letech první dítě taky si myslí,že já taky :-D Ale co třeba to do 19 stihnem :-D Ale do 20 snad už fakt budem 3
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, už jsem tady... mám fofry... dneska má skoro-tchán "70" tak jsem dělala dvoupatrový dort a potahovala ho marcipáne.. Plácala jsem se s tím, ale s výsledkem jsem spokojená ;-) Bosi - tatínka u porodu určitě doporučuji, pomůže spíš s tím, že podrží sprchu, dá napít atd. než, že pomůže jako "pomůže", ale spíš psychicky je to lepší... a personál nemocnice se chová také lépe než jen když je tam mamina sama. Plánujeme ještě do třetice chlapečka, tak tam přítele chci mít také... Holky, jsem nadšená, šatičky na převlečení a botky už mám doma.. jukněte do alba. Ale na mě to jsou vysoké podpatky, já jsem spíš sportovní tip tak už, abych začala trénovat....
Odpovědět
Článek se načítá
treisi: No tak to máš co dělat, s trochou štěstí a aktivity by se to dalo i do těch 19, ale nevim, jestli by se ti hned z porodnice chtělo jít k oltáři. Mimčo je záhul, aspoň půlroční, aby bylo. Moje kamarádka bude rodit v lednu, takže bych na svatbě měla mit půlroční miminko a moje svědkyně bude mít tou dobou už rok a půl starou dcerku, takže budu ráda, že tam budou, ale taky budu ráda, že nejsou moje. Svatbu bych si s vlastním dítětem neuměla představit, ale nikdy neříkej nikdy, že. vikulda: Nj, já bych ho tam moc ráda měla, ale bojím se, že se z toho vykroutí. To je jasný, že by si to mimčo sám nevytáhl, ale chci aby mě držel za ruku a hlídal, aby nám ho nevyměnili ;-)
Odpovědět
bosi však od narozek mám ještě rok čas :-D
Odpovědět
vikulda: Ty botky jsou fakt krásný, ;-) taky jsem nad nima uvažovala, ale spousta holek si stěžujue, že jsou moc vysoký, takže bohužel nic pro mě :-( Navíc mám už od mala plochý nohy, takže výběr bude zajímavej :-|
Odpovědět
nj, ale 9 měsíců to roste v pohodlíčku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Treisy:-)
Odpovědět
ale co nemusím být jak ségry :-D Michalko ahojda :-)
Odpovědět
Podmínka to určitě není, jsem zvědavá, jak to u vás dopadne. ;-)
Odpovědět
:-D jak to mám teď brát? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Plánujete mimčo koukám:-)závidím, taky bysme už chtěli, ale chci počkat až po svatbě:-)
Odpovědět
Miško musíme ale kolem toho hodně vyřešit,takže možná budeš těhulka dřív než já
Odpovědět
treisi: No jako, že vám to přeju, ale nebudu vám to závidět pokud to stihnete před svatbou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny, my miminko plánujeme až po mých státnicích, tj. cca za 2 roky, ale osud už je stejně napsanej... :-N Dala jsem si do albíčka balerínky k popůlnočním šatičkám, jsou měkkoučký a pohodlný, nejraději bych je nosila už teď :-D
Odpovědět
nejdřív musím nechat odfikat kýlu ať to netlačí na prcka :-D Irenko jsou krásný x-)
Odpovědět
Tak já doufám, že za dva roky, už mimčo budeme vozit aspoň v kočárku. :-) irenko proč myslíš, že osud už je napsanej? Vždyť se to dá vždycky trošku poupravit ;-)
Odpovědět
po svatbě se hromadně poženem na koníka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Treis já si stejně myslím že to nevydržíme a začneme se snažit už před svatbou:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: Děkuju! Potěší to ;-) Budeme se fikat spolu, já rameno, Ty kýlu 8-) Jen, aby se to nestalo svatebním zvykem - operace před svatbou :-D bosina: To víš, že se dá poupravit, ale jen v určitých mezích... ;-) Utíkám do sprchy po tom horkém dni a na kutě. Hezké sny x-)
Odpovědět
Profilova fotka
irenko to jsem si taky říkala, že až po státnicích:-) :-D jenže teďe už mám PO státnicích :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?